Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 29 червня 2016 14:50

Протокол №7 від 23.06.2016 (12 сесія)

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 7

 

засідання постійної депутатської комісії
з питань житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку

 

м. Кремінна                                                                                                  „23” червня 2016 р.

                                                                                                                      10.00,  каб. 12

 

На засіданні присутні 4 члена комісії: Кременчук В.І., Шаповал А.С., Старіков Ю.В.,

Гриценко Ю.І.

Відсутні 1 член комісії: Рачинський О.А.

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В., заступник міського голови Макогон Н.М., начальник землевпорядного відділу Пруденко О.П.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд питань, які виносяться на 12 сесію міської ради.

Інформація: заступника міського голови Макогон Н.М., начальника землевпорядного відділу Пруденко О.П., секретаря міської ради Пилипенка Е.В.

 

1.      Про внесення змін до Кремінського міського бюджету  на 2016 рік.

Слухали:

Макогон Н.М., детально доповіла депутатам щодо кожної позиції змін, які пропонуються внести до Кремінського міського бюджету і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 12 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 12 сесії проект рішення «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету  на 2016 рік».

Прийнято одноголосно.

 

2.      Про внесення змін до Програми проведення урочистих та святкових заходів у                   м. Кремінна на 2016 рік.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам зміни до Програми проведення урочистих та святкових заходів у м.Кремінна на 2016 рік, які враховані в змінах до міського бюджету і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 12 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 12 сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми проведення урочистих та святкових заходів у  м. Кремінна на 2016 рік».

Прийнято одноголосно.

 

3.      Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2016 рік та основні напрями розвитку на 2017 рік.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам основні зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2016 рік, які враховані в змінах до міського бюджету і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 12 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 12 сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на  2016 рік та основні напрями розвитку на 2017 рік».

Прийнято одноголосно.

 

4.      Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей м. Кремінна на 2016 рік.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам основні зміни до Програми оздоровлення та відпочинку дітей м.Кремінна, які враховані в змінах до міського бюджету і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 12 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 12 сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей м. Кремінна на 2016 рік».

Прийнято одноголосно.

 

5.      Про внесення змін до рішення сесії від 24.02.2016 № 5/4 «Про внесення змін до штатного розпису Кремінської міської ради».

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам, що у зв’язку із змінами в законодавстві з’явилася можливість перереєструвати керівника виконкому Прокопенко Ю.О., та визначити центр надання юридично-адміністративних послуг при виконавчому комітеті міської ради і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 12 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 12 сесії проект рішення «Про внесення змін до рішення сесії від 24.02.2016 № 5/4 «Про внесення змін до штатного розпису Кремінської міської ради»».

Прийнято одноголосно.

 

6.      Про передачу майна з балансу Кремінської міської ради на баланс Кремінського КП «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС»

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам яке майно пропонується передати з балансу Кремінської міської ради на баланс КП «Кремінна-Комунсервіс» і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 12 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 12 сесії проект рішення «Про передачу майна з балансу Кремінської міської ради на баланс Кремінського КП «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС»».

Прийнято одноголосно.

 

7.      Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства нормативного акту місцевого значення.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам службову записку начальника планово-фінансового відділу Смалько Н.М. та суть питання про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства, зокрема Бюджетного кодексу нормативного акту місцевого значення і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 12 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 12 сесії проект рішення «Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства нормативного акту місцевого значення».

Прийнято одноголосно.

 

8.      Про припинення договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам суть питання щодо припинення договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності (огороджене приміщення на першому поверсі будівлі міської ради)  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 12 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 12 сесії проект рішення «Про припинення договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності».

Прийнято одноголосно.

 

9.      Про затвердження переліку адміністративних послуг, інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються Центром надання адміністративно-юридичних послуг Кремінської міської  ради.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам суть питання про затвердження переліку адміністративних послуг, інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються Центром надання адміністративно-юридичних послуг Кремінської міської  ради, зачитала всі види послуг, які надає центр з надання адміністративно-юридичних послуг  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 12 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 12 сесії проект рішення «Про затвердження переліку адміністративних послуг, інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються Центром надання адміністративно-юридичних послуг Кремінської міської  ради».

Прийнято одноголосно.

 

10.  Про затвердження ставок земельного податку в адміністративних межах Кремінської міської ради.

Слухали:

Пруденко О.П., доповіла депутатам ставки земельного податку в адміністративних межах Кремінської міської ради у порівнянні з діючими ставками і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 12 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 12 сесії проект рішення «Про затвердження ставок земельного податку в адміністративних межах Кремінської міської ради».

Прийнято одноголосно.

 

11.  Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у  комунальній власності територіальної громади м. Кремінна.

Слухали:

Пруденко О.П., доповіла депутатам розміри орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м.Кремінна у порівнянні з діючими розмірами орендної плати за земельні ділянки і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 12 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 12 сесії проект рішення «Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у  комунальній власності територіальної громади м. Кремінна».

Прийнято одноголосно.

 

12.  Про затвердження плану роботи Кремінської міської ради на друге півріччя 2016 р.

Слухали:

Пилипенко Е.В., який детально доповів депутатам проект плану роботи Кремінської міської ради на ІІ півріччя 2016 року і зачитав проект рішення, який пропонується винести на розгляд 12 сесії Кремінської міської ради.

Кременчук В.І. – запропонував внести до плану роботи Кремінської міської ради звіт щодо роботи центру з надання адміністративно-юридичних послуг в 2016 році.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін, але  доповнити пропозицією депутата Кременчука В.І. і винести на розгляд 12 сесії проект рішення «Про затвердження плану роботи Кремінської міської ради на друге півріччя 2016 р».

Прийнято одноголосно.

 

 

 

ГОЛОВА КОМІСІЇ                                                                                   В.І. КРЕМЕНЧУК

 

 

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                                                А.С.ШАПОВАЛ

Read 752 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG