Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 04 серпня 2017 15:45

Протокол №25 від 27.07.2017 (24 сесія)

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
ПРОТОКОЛ № 25
засідання постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології

 

м. Кремінна                                                                                                 „27” липня 2017 р.                                                                                                                                    9.00, каб.12

 

На засіданні присутні 4 члена комісії: Осєннов О.М., Фещенко О.В., Попов В.Г., Лопата Б.А.

Відсутні: Наумчук Ю.М.

Засідання комісії є правомочним.

Запрошені: секретар ради Пилипенко Е.В., начальник землевпорядного відділу Пруденко О.П.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд профільних питань, які виносяться на 24 сесію міської ради.

Інформація: начальника землевпорядного відділу Пруденко О.П.

 

 

1.      Про внесення змін та доповнень до рішення 23 сесії міської ради 7 скликання від 29.06.2017 року № 23/9.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила, що у зв’язку з допущеною технічною помилкою, керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, Податковим кодексом України, Законом України «Про оренду землі» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні пропонується внести зміни до рішення 23 сесії міської ради 7 скликання від 29.06.2017 року № 23/9 «Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна», а саме:

  • Пункт 1 рішення викласти в такій редакції

«1. Встановити з 01.01.2018 року Розмір орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Кремінна».

  • Пункт 2 рішення виключити, пункт 3 рішення вважати пунктом 4, послідуючі пункти рішення рахувати згідно черги.

І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення 23 сесії міської ради 7 скликання від 29.06.2017 року № 23/9»

Прийнято одноголосно.     

 

2.      Про відміну пункту 1.53 рішення 16 сесії міської ради 5 скликання від 26.12.2007 р. № 16/65.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Калишка Олександра Миколайовича щодо відміни пункту рішення про передачу в приватну власність земельної ділянки в зв’язку зі смертю громадянина Калишка Миколи Степановича, свідоцтво про смерть I-ЕД № 094484, видане Відділом реєстрації актів цивільного стану Кремінського районного управління юстиції Луганської області від 23.01.2007 р. і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про відміну пункту 1.53 рішення 16 сесії міської ради 5 скликання від 26.12.2007 р. № 16/65».

Прийнято одноголосно.

 

3.      Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян (збірне).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян, рішення 13 сесії Кремінської міської ради 6 скликання від 21.09.2011 р. № 13/44 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/5 «Про зміну назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та розпорядження міського голови від 10.02.2016 року № 03-01/18 «Про перейменування вулиць» та від 17.02.2016 року № 03-01/27 «Про перейменування провулку Красноармійський у місті Кремінна» і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян (збірне)» .

Прийнято одноголосно.

 

4.      Про надання дозволу на складання технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) апарату виконавчого комітету Кремінської міської ради.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила, що з метою проведення інвентаризації земельних ділянок комунальної власності та проведення державної реєстрації права комунальної власності на земельні ділянки, керуючись ст. 12, 83, 122 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропонується надати дозвіл апарату виконавчого комітету Кремінської міської ради, на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності із земель житлової та громадської забудови приблизною площею 0,30 га, яка розташована по проспекту Дружба, район будівлі 1, м. Кремінна, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) апарату виконавчого комітету Кремінської міської ради».

Прийнято одноголосно.

 

5.      Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Роменському Д.Ю.(вул. Курчатова, 28).

                                                                                                                                  

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Роменського Д.Ю. щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності, як учаснику АТО, посвідчення управління персоналу штабу військової частини А 1314 серії УБД № 202065 виданого 16 грудня 2016 року та рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/25 «Про резервування земельних ділянок та їх відведення учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції» і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Роменському Д.Ю.(вул. Курчатова, 28)».

Прийнято одноголосно.

 

6.      Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Колодочці Г.В. (пров. Костянтина Запорожця, 66).

 

СЛУХАЛИ:                                                                                                                                          

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Колодочки Г.В. щодо виділення земельної ділянки вільної від забудови для будівництва та обслуговування жилого будинку, довідку КП «Кремінське РБТІ» від 29.03.2017 року № 4 та довідку відділу у м. Дніпро Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області від 10.05.2017 року № 12/100517/03-09 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Колодочці Г.В. (пров. Костянтина Запорожця, 66)» .

Прийнято одноголосно.

 

7.      Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Манченку Р.Ю. (вул. Тополина, район садиб 62-64).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Манченка Р.Ю. щодо виділення в оренду вільної земельної ділянки для городництва і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Манченку Р.Ю. (вул. Тополина, район садиб 62-64)» .

Прийнято одноголосно.

 

8.      Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Панфіловій Н.М.(вул. Осіння, район садиби 2).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Панфілової Н.М. щодо виділення земельної ділянки вільної від забудови для ведення особистого селянського господарства і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Панфіловій Н.М.(вул. Осіння, район садиби 2)» .

Прийнято одноголосно.

 

9.      Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності та передачу в постійне користування Церкві християн віри євангельської «НОВАЯ ЖИЗНЬ» (вул. Центральна, 4).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання в.о. пастора ЦХВЄ «НОВАЯ ЖИЗНЬ» стосовно затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, розроблену відповідно до рішення сесії Кремінської міської ради від 01.03.2017 року № 20/13 і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності та передачу в постійне користування Церкві християн віри євангельської «НОВАЯ ЖИЗНЬ» (вул. Центральна, 4)»

Прийнято одноголосно.     

 

10.  Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян і технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), рішення 13 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.09.2011 року № 13/44 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/5 «Про зміну назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», рішення 5 сесії міської ради 7 скликання від 01.03.2017 року № 20/7 «Про передачу земельних ділянок комунальної власності фізичним особам у власність або в користування на правах оренди та проведення їх продажу» та розпорядження міського голови від 10.02.2016 року № 03-01/18 «Про перейменування вулиць» та від 17.02.2016 року № 03-01/27 «Про перейменування провулку Красноармійський у місті Кремінна» і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян».

Прийнято одноголосно.

 

11.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її в оренду гр. Чернишовій С.В.(вул. Шевченко, 19).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву Чернишової С.В. щодо передачу в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до технічної документації із землеустрою, розробленого на підставі рішення 41 сесії 6 скликання міської ради № 38/7 від 21.08.2013 року, договір купівлі-продажу житлового будинку зареєстрованого в реєстрі за № 869 виданого 24.09.2016 року і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її в оренду гр. Чернишовій С.В.(вул. Шевченко, 19)» .

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її в оренду ФОП Нікуліну С.Л. (пров. Дружби, 9/8).

 

СЛУХАЛИ

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Нікуліна С.Л. щодо передачі в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до технічної документації із землеустрою, розробленого на підставі рішення 17 сесії 7 скликання міської ради № 17/12 від 30.11.2016 року і ознайомила з відповідним проектом рішення.

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її в оренду ФОП Нікуліну С.Л. (пров. Дружби, 9/8)»

Прийнято одноголосно.

 

  1. Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 15.01.2015 р. для утримання незавершеного житлового будинку Новицькому М.М. (вул. Центральна, 12).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Новицького М.М. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки та інформацію щодо відсутності заборгованості з плати за землю і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 15.01.2015 р. для утримання незавершеного житлового будинку Новицькому М.М. (вул. Центральна, 12)».

Прийнято одноголосно.

 

14.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 15.01.2015 р. для утримання незавершеного житлового будинку Новицькому М.М. (вул. Центральна, 12).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Новицького М.М. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки та інформацію щодо відсутності заборгованості з плати за землю і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 15.01.2015 р. для утримання незавершеного житлового будинку Новицькому М.М. (вул. Центральна, 12)» .

Прийнято одноголосно.

 

15.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 11.06.2012 р. для утримання магазину «Хозтовари» гр. Івановій С.П. та Чорнобай Р.П. (пл. Кооперативна, 55б).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянок Іванової С.П. та Чорнобай Р.П. щодо поновлення строку дії договору оренди землі та інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 11.06.2012 р. для утримання магазину «Хозтовари» гр. Івановій С.П. та Чорнобай Р.П. (пл. Кооперативна, 55б)»

Прийнято одноголосно.     

 

16.  Про внесення змін до договору оренди землі від 19.09.2016 для обслуговування закладу торгівлі вбудованого нежитлового приміщення (пр. Дружби, 9/1).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву гр. Любаря І.В. уповноваженої особи Любар Галини Сергіївни відповідно до Довіреності зареєстрованої в реєстрі за № 656 виданої 08.07.2016 року щодо припинення договору оренди землі у зв’язку зі зміною власника нерухомого майна, заяву громадянина Клеймана М.І. щодо переукладання договору оренди землі та договір купівлі-продажу нежитлового приміщення зареєстрованого в реєстрі за № 567 виданого 15.06.2017 року і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 19.09.2016 для обслуговування закладу торгівлі вбудованого нежитлового приміщення (пр. Дружби, 9/1)».

Прийнято одноголосно.

 

17.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 12.07.2007 для установки торгового павільйону ФОП Полтавець І. М. (вул. Полнова, 2а).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Полтавець І. М. щодо поновлення строку дії договору оренди землі та інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 12.07.2007 для установки торгового павільйону ФОП Полтавець І. М. (вул. Полнова, 2а)».

Прийнято одноголосно.

 

18.  Про припинення права постійного користування земельною ділянкою комунальному закладу «Кремінська обласна загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів» (вул. Мічуріна, 18).

                                                                                                                                  

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила клопотання директора комунального закладу «Кремінська загальноосвітня школа-інтернат I- III ступенів» В.М. Абакуменка щодо припинення права постійного користування земельною ділянкою у зв’язку з переходом права власності на майно до іншої юридичної особи, розпорядження голови обласної державної адміністрації та керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації №146 від 14.03.2017, акт прийому-передачі і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про припинення права постійного користування земельною ділянкою комунальному закладу «Кремінська обласна загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів» (вул. Мічуріна, 18)».

Прийнято одноголосно.

 

ГОЛОВА КОМІСІЇ                                                                                                О.М. ОСЄННОВ

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                                                            О.В. ФЕЩЕНКО

Read 622 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG