Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 25 лютого 2016 11:02

ПРОТОКОЛ № 3 засідання постійної депутатської комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, туризму, молоді і спорту

                                                                                  УКРАЇНА

                                                                       КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 3

 

засідання постійної депутатської комісії

з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я,

освіти, культури, туризму, молоді і спорту  

 

м. Кремінна                                                                                                  „17” лютого 2016 р.

                                                                                                                      11.00 каб. № 12

 

На засіданні присутні 3 члена комісії: Іванова Р.М., Дубовий О.В., Прокопенко О.Ю.

Відсутні 1 член комісії: Карпенко П.В.

Запрошені:міський голова Прокопенко Ю.О., секретар міської ради Пилипенко Е.В., заступник міського голови Макогон Н.М., перший заступник міського голови Дзивульський Г.А.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд питань, які виносяться на 5 сесію міської ради.

Інформація: заступника міського голови Макогон Н.М., секретаря міської ради Пилипенко Е.В.

 

1.      Про внесення змін до Кремінського міського бюджету  на 2016 рік.

Слухали:

Макогон Н.М., представила зміни до Кремінського міського бюджету на 2016 рік і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради..

Вирішили:

За результатами обговорення депутати вирішили підтримати без змін проект рішення «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету  на 2016 рік» та  винести на розгляд 5 сесії міської ради зазначений проект рішення.

Прийнято одноголосно.

 

2.      Про внесення змін до Програми  проведення урочистих та святкових заходів у м. Кремінна на 2016 рік

Слухали:

Макогон Н.М., яка доповіла депутатам зміни до Програми проведення урочистих та святкових заходів у м.Кремінна на 2016 рік та зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради.

 

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми  проведення урочистих та святкових заходів у м. Кремінна на 2016 рік».

Прийнято одноголосно.

 

3.      Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2016 рік та основні напрями розвитку на 2017 рік.

Слухали:

Макогон Н.М., яка доповіла депутатам  зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2016 рік та основні напрями розвитку на 2017 рік і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2016 рік та основні напрями розвитку на 2017 рік».

Прийнято одноголосно.

 

 

4.      Про внесення змін до штатного розпису Кремінської міської ради.

Слухали:

Макогон Н.М., яка доповіла депутатам зміни до штатного розпису Кремінської міської ради  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про внесення змін до штатного розпису Кремінської міської ради».

Прийнято одноголосно.

 

5.      Про   внесення змін до  Програми соціальної   підтримки   сімей, дітей  та молоді                     м. Кремінна на 2016 рік.

Слухали:

Макогон Н.М., яка доповіла депутатам зміни до Програми соціальної підтримки сімей, дітей та молоді м.Кремінна на 2016 рік  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про   внесення змін до  Програми соціальної   підтримки   сімей, дітей  та молоді м. Кремінна на 2016 рік».

Прийнято одноголосно.

 

6.      Про  виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна за 2015 рік.

Слухали:

Макогон Н.М., яка доповіла депутатам звіт щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна за 2015 рік  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради.

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про  виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна за 2015 рік».

Прийнято одноголосно.

 

7.      Про затвердження Переліку комунального майна Кремінської територіальної громади.

Слухали:

Макогон Н.М., яка доповіла депутатам Перелік комунального майна Кремінської територіальної громади, що пропонується для затвердження  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради.

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про затвердження Переліку комунального майна Кремінської територіальної громади».

Прийнято одноголосно.

 

8.      Про передачу майна з балансу Кремінської міської ради на баланс Кремінського  КП «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС».

Слухали:

Макогон Н.М., яка доповіла депутатам Перелік майна Кремінської міської ради, що пропонується для передачі на баланс Кремінського КП «Кремінна-комунсервіс»  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради.

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про передачу майна з балансу Кремінської міської ради на баланс Кремінського  КП «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС».

Прийнято одноголосно.

 

 

9.      Про продовження роботи ліквідаційної комісії з ліквідації ЖЕК- 1.

Слухали:

Макогон Н.М., яка доповіла депутатам суть питання щодо необхідності продовження роботи ліквідаційної комісії з ліквідації ЖЕК -1  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради.

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про продовження роботи ліквідаційної комісії з ліквідації ЖЕК- 1».

Прийнято одноголосно.

 

10.  Про здійснення повноважень з надання відомостей з Державного земельного кадастру.

Слухали:

Макогон Н.М., яка доповіла депутатам суть питання щодо здійснення повноважень з надання відомостей з Державного земельного кадастру  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради.

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про здійснення повноважень з надання відомостей з Державного земельного кадастру».

Прийнято одноголосно.

 

11.  Про здійснення повноважень з формування та ведення реєстру Кремінської територіальної громади.

Слухали:

Макогон Н.М., яка доповіла депутатам суть питання щодо здійснення повноважень з формування та ведення реєстру Кремінської територіальної громади  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради.

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про здійснення повноважень з формування та ведення реєстру Кремінської територіальної громади».

Прийнято одноголосно.

 

12.  Про здійснення повноважень суб’єктів державної реєстрації.

Слухали:

Макогон Н.М., яка доповіла депутатам суть питання щодо здійснення повноважень суб’єктів державної реєстрації  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради.

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про здійснення повноважень суб’єктів державної реєстрації».

Прийнято одноголосно.

 

13.  Про переукладання договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності з ПАТ «Укртелеком».

Слухали:

Макогон Н.М., яка доповіла депутатам суть питання щодо необхідності переукладання договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності з ПАТ «Укртелеком»  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради.

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про здійснення повноважень суб’єктів державної реєстрації».

Прийнято одноголосно.

 

14.  Про укладання договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності.

Слухали:

Макогон Н.М., яка доповіла депутатам суть питання щодо укладання договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради.

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про укладання договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності».

Прийнято одноголосно.

 

15.  Про здійснення регуляторної політики Кремінською міською радою.

Слухали:

Пилипенко Е.В., який доповів депутатам суть питання щодо здійснення регуляторної політики Кремінською міською радою і зачитав проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради.

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про здійснення регуляторної політики Кремінською міською радою».

Прийнято одноголосно.

 

16.  Про внесення змін до Переліку регуляторних актів, які підлягають розгляду та затвердженню у 2016 р.

Слухали:

Пилипенко Е.В., який доповів депутатам зміни до Переліку регуляторних актів, які підлягають розгляду та затвердженню у 2016 році і зачитав проект рішення, який пропонується винести на розгляд 5 сесії Кремінської міської ради.

 Вирішили:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 5 сесії проект рішення «Про здійснення регуляторної політики Кремінською міською радою».

Прийнято одноголосно.

 

 

 

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІСІЇ                                                                                  О.Ю. ПРОКОПЕНКО

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                                                            Р.М. ІВАНОВА

 

 

           

 

 

Read 741 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG