Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Понеділок, 10 квітня 2017 14:20

Протокол №10 від 31.03.2017 (21 сесія)

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 11
засідання постійної депутатської комісії
з питань житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку

 

м. Кремінна                                                                                                 „31” березня 2017 р.

                                                                                                                      10.00, актовий зал

 

 

На засіданні присутні 3 члена комісії: Кременчук В.І., Рачинський О.А., Шаповал А.С.

Відсутні 2 члена комісії: Гриценко Ю.І., Старіков Ю.В.

Засідання комісії є правомочне.

Запрошені: Кремінський міський голова Прокопенко Ю.О., секретар міської ради Пилипенко Е.В., перший заступник міського голови Дзивульський Г.А., заступник міського голови з фінансово-економічних питань Макогон Н.М., керівник КП «Кремінське ВУВКГ» Макарчук Д.П., керівник КП «Кремінна-комунсервіс» Фещенко О.В.

Присутні члени комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів Кравченко В.І., Гриценко Л.А., Несчетний А.А.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд профільних та інших питань, які виносяться на 21 сесію міської ради.

Інформація: першого заступника міського голови Дзивульського Г.А., заступника міського голови з фінансово-економічних питань Макогон Н.М., керівника КП «Кремінське ВУВКГ» Макарчука Д.П., керівника КП «Кремінна-комунсервіс» Фещенко О.В.

 

Розгляд звернення фізичної особи-підприємця Євсюкова О.А.

            Макогон Н.М. оголосила заяву фізичної особи-підприємця Євсюкова О.А. стосовно компенсації вартості невід’ємних покращень окремої будівлі комунальної власності загальною площею 131,4 кв.м. з окремою котельнею площею 17.6 кв.м. розташованою за адресою: м.Кремінна, вул. Чайковського, 3.

            Прокопенко Ю.О. пояснив, що дану будівлю було передано підприємцю Євсюкову О.А. ще у 2007 році відповідно до прийнятих рішень виконкому та ради, а також надавався дозвіл на проведення покращень у цьому приміщенні. У 2015 році прийнято рішення щодо передачі в оренду даного приміщення для використання під офіс відділу державної виконавчої служби. Але, Євсюкову О.А. не була надана компенсація вартості проведених покращень, яка передбачалась договором. Зараз Євсюков О.А. звертається до Вас, депутатського корпусу сьомого скликання, з проханням розглянути дане питання. Рішення за Вами, депутатами.

            Кравченко В.І. підтвердив, що знайомий з даним питанням, що протягом тривалого часу дане питання не вирішувалось і що необхідно віддавати борги тим паче що компенсація проведених поліпшень орендареві закріплена у договорі.

            Кременчук В.І. підтримав голову бюджетної комісії і запропонував посадовим особам виконавчого комітету розглянути питання передбачення в бюджеті грошову компенсацію фізичній особі-підприємцю Євсюкову О.А. на покриття витрат з покращення приміщення комунальної власності, як це передбачено договором.

            Пилипенко Е.В. поставив питання, чи будуть інші пропозиції?

            Інших пропозицій не надійшло.

Прийнято одноголосно внести зміни до бюджету.

 

 

1.      Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2017 рік.

 

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М., яка оголосила клопотання виконкому Кремінської міської ради щодо ефективного використання бюджетних коштів, проведення своєчасних робіт з реалізації заходів програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Кремінна у 2017 році і запропонувала розділ «Заходи з реалізації програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Кремінна на 2017 рік» Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2017 рік викласти в новій редакції згідно з додатком до проекту рішення та внести зміни до Програми проведення урочистих та святкових заходів у м. Кремінна на 2017 рік та викласти Заходи щодо виконання Програми проведення урочистих та святкових заходів в м.Кремінна на 2017 рік в новій редакції згідно з додатком до проекту рішення і ознайомила з відповідним проектом рішення з додатками.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2017 рік».

Прийнято одноголосно.

 

2.      Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік.

 

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М., яка оголосила клопотання виконавчого комітету Кремінської міської ради в якому пропонується наступне:

1. Внести зміни до рішення міської ради від 21 грудня 2016 року № 18/19 «Про затвердження Кремінського міського бюджету на 2017 рік» (далі – рішення), зі змінами внесеними рішенням Кремінської міської раді від 08.02.2017 №19/13 «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік», рішенням Кремінської міської раді від 01.03.2017 № 20/2 «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік» :

1.1.У пункті 2 рішення цифри «15 289,976», «9 045,206», «6 244,770» замінити відповідно цифрами «15 309,976», «9 002,706», «6 287,270».

1.3. Пункт 3 рішення доповнити абзацом такого змісту:

«Установити дефіцит спеціального фонду міського бюджету в сумі 20,000 тис. грн. напрямком використання якого визначити:

- використання залишку коштів спеціального фонду бюджету на початок року в сумі 20,000 тис.грн. згідно з додатком 4.»

1.5. У пункті 8 рішення цифри «10503,247» замінити відповідно цифрами «10 523,247».

2. Внести зміни у додатки: 2 «Видатки Кремінського міського бюджету на 2017 рік за Типовою програмною класифікацію видатків та кредитування місцевих бюджетів / Тимчасовою класифікацією видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу», 4 «Джерела фінансування міського бюджету на 2017 рік», 5 «Перелік державних та регіональних програм по Кремінському міському бюджету на 2017 рік», 6 «Перелік об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку», та викласти додатки 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 у новій редакції згідно з додатками 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 до цього проекту рішення.

 

Макогон Н.М. ознайомила з відповідним проектом рішення з додатками.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2017 рік».

Прийнято одноголосно.

 

3.      Про внесення змін в рішення сесії Кремінської міської ради від 21 грудня 2016 року №18/15 «Про призначення і виплату персональної (іменної) стипендії талановитим і перспективним спортсменам Кремінської міської ради на 2017 рік».

 

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М., яка оголосила, що з метою матеріального стимулювання та фінансової підтримки талановитої молоді, сприяння удосконалення найбільш перспективних молодих спортсменів міста, які є членами, кандидатами та резервом збірних команд України та на виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку м.Кремінна на 2017 рік пропонується викласти додаток 1 до рішення сесії Кремінської міської ради від 21 грудня 2016 року №18/15 «Про призначення і виплату персональної (іменної) стипендії талановитим і перспективним спортсменам Кремінської міської ради на 2017 рік», а саме «Список талановитим і перспективним спортсменам Кремінської міської ради на 2017 рік» в новій редакції згідно з додатком до проекту рішення і викласти додаток 2 до рішення сесії Кремінської міської ради від 21 грудня 2016 року №18/15 «Про призначення і виплату персональної (іменної) стипендії талановитим і перспективним спортсменам Кремінської міської ради на 2017 рік», а саме «Порядок виплати персональної (іменної) стипендію талановитим і перспективним спортсменам Кремінської міської ради на 2017 рік» в новій редакції згідно з додатком. А також, ознайомила з відповідним проектом рішення з додатками.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін в рішення сесії Кремінської міської ради від 21 грудня 2016 року №18/15 «Про призначення і виплату персональної (іменної) стипендії талановитим і перспективним спортсменам Кремінської міської ради на 2017 рік»».

Прийнято одноголосно.

 

4.      Про Порядок виплати винагороди державним реєстраторам Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Кремінської міської ради.

 

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М., яка оголосила, що З метою забезпечення стимулюючого впливу на ефективність праці та зміцнення виконавчої дисципліни державних реєстраторів, відповідно до абзацу третього частини другої статті 35 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», абзацу третього частини другої статті 37 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» пропонується затвердити Порядок виплати винагороди державним реєстраторам виконавчого комітету Кремінської міської ради, згідно додатку до проекту рішення і ознайомила з відповідним проектом рішення з додатками.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про Порядок виплати винагороди державним реєстраторам Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Кремінської міської ради».

Прийнято одноголосно.

 

5.      Про звернення до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство ЖЕК № 1.

 

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М., яка оголосила, що відповідно до рішення двадцять восьмої сесії Кремінської міської ради шостого скликання від 05.09.2012 р. № 28/26 «Про ліквідацію комунального підприємства Житлово-експлуатаційної контори № 1» пропонується затвердити Ліквідаційний баланс (Звіт про фінансовий стан) Житлово-експлуатаційної контори № 1 станом на 01.01.2017 р., який відображено в додатку до проекту рішення та підтвердити фінансові зобов’язання ЖЕК № 1 перед кредиторами у загальній сумі 1852813,59 (один мільйон вісімсот п’ятдесят дві тисячі вісімсот тринадцять грн.59 коп.) і ознайомила з відповідним проектом рішення з додатками.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про звернення до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство ЖЕК № 1».

Прийнято одноголосно.

 

6.      Про погодження Положення про облікову політику та організацію бухгалтерського обліку Кремінського ВУВКГ.

 

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М., яка оголосила звернення керівника комунального підприємства «Кремінське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Макарчука Д.П. від 24.01.2017 року № 28/25 «Про погодження Положення про облікову політику та організацію бухгалтерського обліку Кремінського ВУВКГ” та відповідно до пункту 1 частини 5 статті 8 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», наказу Міністерства фінансів України від 27.06. 2013 року № 635 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо облікової політики підприємства та внесення змін до деяких наказів Міністерства фінансів України», листа Міністерства фінансів України від 21.12.2005 року № 31-34000-10-5/27793 «Про облікову політику» запропонувала погодити Положення про облікову політику та організацію бухгалтерського обліку на комунальному підприємстві «Кремінське ВУВКГ» і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про погодження Положення про облікову політику та організацію бухгалтерського обліку Кремінського ВУВКГ».

Прийнято одноголосно.

 

7.      Про приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів».

 

СЛУХАЛИ:

Макогон Н.М., яка оголосила, що з метою забезпечення сталого розвитку територіальної громади м. Кремінна пропонується схвалити Європейську ініціативу «Угода мерів», яка додається до проекту рішення, приєднатися до Європейської ініціативи «Угода мерів» та уповноважити міського голову Прокопенка Юрія Олексійовича від імені територіальної громади міста Кремінна підписати «Угоду мерів» за формою, що додається до проекту рішення і ознайомила з відповідним проектом рішення.

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів»».

Прийнято одноголосно.

 

8.      Про результати фінансово-господарської діяльності Кремінського управління водопровідно-каналізаційного господарства.

 

СЛУХАЛИ:

Дзивульський Г.А., який оголосив інформацію керівника Кремінського управління

водопровідно - каналізаційного господарства Макарчука Д.П. про результати фінансово-господарської діяльності підприємства у 2016 році і запропонував вказати в проекті рішення керівнику Кремінського управління водопровідно-каналізаційного господарства щодо визначення причин в наслідок яких виникли проблеми в діяльності підприємства, розробити перспективний план заходів по реорганізації підприємства та його активів, активізувати претензійно-позовну роботу на підприємстві, розробити стратегію дій підприємства згідно ст. 3 Статуту підприємства, вжити заходів щодо збільшення об’ємів реалізації води та пропуску стічних вод і ознайомив з відповідним проектом рішення.

            Макарчук Д.П. відповів на питання депутатів.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про результати фінансово-господарської діяльності Кремінського управління водопровідно-каналізаційного господарства».

Прийнято одноголосно.

 

9.      Про результати фінансово-господарської діяльності КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС».

 

СЛУХАЛИ:

Дзивульського Г.А., який оголосив інформацію керівника комунального підприємства «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» Фещенка О.В. про результати фінансово-господарської діяльності у 2016 році і запропонував вказати в проекті рішення керівнику Кремінського управління водопровідно-каналізаційного господарства щодо визначення причин в наслідок яких виникли проблеми в діяльності підприємства, розробити перспективний план заходів по реорганізації підприємства та його активів, активізувати претензійно-позовну роботу на підприємстві, розробити стратегію дій підприємства згідно ст. 3 Статуту підприємства, вжити заходів щодо збільшення об’ємів реалізації води та пропуску стічних вод і ознайомив з відповідним проектом рішення.

            Фещенко О.В. відповів на питання депутатів.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про результати фінансово-господарської діяльності КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС»».

Прийнято одноголосно.

 

10.  Про надання дозволу на оформлення проектів на відключення від внутрішньобудинкових мереж центрального опалення та постачання гарячої води квартир та установки індивідуальної системи опалення.

 

СЛУХАЛИ:

Дзивульського Г.А., який оголосив, що беручи до уваги звернення жителів міста Кремінна стосовно надання дозволів на оформлення проектів на відключення від внутрішньобудинкових мереж центрального опалення та постачання гарячої води квартир пропонується надати дозвіл на оформлення проектів на відключення від внутрішньобудинкових мереж центрального опалення та постачання гарячої води квартир та установки індивідуальної системи опалення в між опалювальний період громадянам м. Кремінна, постійно діючій комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж центрального опалення і гарячого водопостачання при виконавчому комітеті Кремінської міської ради надавати дозволи на відключення в міжопалювальний період при відсутності заборгованостей за житлово-комунальні послуги і ознайомив з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на оформлення проектів на відключення від внутрішньобудинкових мереж центрального опалення та постачання гарячої води квартир та установки індивідуальної системи опалення».

Прийнято одноголосно.

 

ГОЛОВА КОМІСІЇ                                                                                   В.І. КРЕМЕНЧУК

 

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                                                А.С.ШАПОВАЛ

Read 699 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG