Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 10 лютого 2017 11:21

Протокол №20 від 31.01.2017 (19 сесія)

УКРАЇНА
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПРОТОКОЛ № 20
засідання постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології

 

       м. Кремінна                                                                                                        „31” січня  2017 р.                                                                                                                                                10.00, каб.12

 

На засіданні присутні 4 члена комісії: Осєннов О.М., Фещенко О.В., Лопата Б.А., Наумчук Ю.М.

Відсутні: 1 член комісії Попов В.Г.

Засідання комісії є правомочним.

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В.,  начальник землевпорядного відділу Пруденко О.П.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд профільних питань, які виносяться на 19 сесію міської ради.

Інформація: начальника землевпорядного відділу Пруденко О.П.

 

  1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян (збірне).

 

СЛУХАЛИ

Пруденко  О.П., яка оголосила заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян,  рішення 13 сесії  Кремінської міської ради 6 скликання від 21.09.2011 р. № 13/44 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/5 «Про зміну назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради»,  розпорядження міського голови від 10.02.2016 року № 03-01/18 «Про перейменування вулиць» та від 17.02.2016 року № 03-01/27 «Про перейменування провулку Красноармійський у місті Кремінна»  і ознайомила з відповідним проектом рішення.

Наумчук Ю.М. – даний проект рішення являється моїм реальним конфліктом інтересів, так як він стосується членів моєї родини. За проект рішення я не голосую.

 

ВИРІШИЛИ:

                 Погодитися з проектом рішення і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян (збірне)»

Прийнято більшістю голосів.

 

2.      Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян - членів садівничого кооперативу «Газовик».

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяви громадян – членів садівничого кооперативу «Газовик» про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян  і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

      Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян - членів садівничого кооперативу «Газовик»».

Прийнято одноголосно.

 

3.      Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  гр. Троцю Я.В.(пров. Суржана, 8).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Троця Я.В. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності, довідку КП «Кремінське РБТІ» від 28.11.2016 за № 54 і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  гр. Троцю Я.В.(пров. Суржана, 8)» .

Прийнято одноголосно.

 

4.      Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Зеленському О.Ю. (сел. Стара Краснянка, вул. Залізнична).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Зеленського О.Ю. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

      Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Зеленському О.Ю. (сел. Стара Краснянка, вул. Залізнична)»

Прийнято одноголосно.     

 

5.      Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяви громадян і технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), рішення 13 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.09.2011 року № 13/44 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/5 «Про зміну назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», рішення 5 сесії міської ради 7 скликання від 24.02.2016 року № 5/17 «Щодо передачі земельних ділянок комунальної власності фізичним особам у власність та проведення продажу або в користування на правах оренди», розпорядження міського голови від 10.02.2016 року № 03-01/18 «Про перейменування вулиць» та від 17.02.2016 року № 03-01/27 «Про перейменування провулку Красноармійський у місті Кремінна» і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян» .

Прийнято одноголосно.

 

6.      Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 03.04.2006 р. для збільшення земельної ділянки для обслуговування жилого будинку гр. Шаповалову В.О. (вул. Сіточна, 47).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Шаповалова В.О. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 03.04.2006 р. для збільшення земельної ділянки для обслуговування жилого будинку гр. Шаповалову В.О. (вул. Сіточна, 47)».

Прийнято одноголосно.

 

7.      Про припинення права оренди на земельну ділянку гр. Циган Т.П. та передачу її в оренду гр Воробйовій Н.Б. для городництва (вул. Пєрвомайська, район садиби 59).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянки Циган Т.П. щодо добровільної відмови від права оренди га земельну ділянку та заяву громадянки Воробйової Н.Б. щодо передачу в оренду земельної ділянки, враховуючи відсутність заборгованості зі сплати орендної і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про припинення права оренди на земельну ділянку гр. Циган Т.П. та передачу її в оренду гр Воробйовій Н.Б. для городництва (вул. Пєрвомайська, район садиби 59)» .

Прийнято одноголосно. 

 

8.      Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 10.10.2013 р. для утримання 17/100 часток нежитлової будівлі – магазину гр. Чорнобаю А.Л. (вул. Харківська, 106).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Чорнобая А.Л. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати  і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 10.10.2013 р. для утримання 17/100 часток нежитлової будівлі – магазину гр. Чорнобаю А.Л. (вул. Харківська, 106)» .

Прийнято одноголосно.

 

9.      Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 10.10.2013 р. для утримання 14/100 часток нежитлової будівлі – магазину «Луч» гр. Чорнобаю А.Л. (вул. Харківська, 106).

                                                                                                                                  

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Чорнобая А.Л. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати  і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 10.10.2013 р. для утримання 14/100 часток нежитлової будівлі – магазину «Луч» гр. Чорнобаю А.Л. (вул. Харківська, 106)».

Прийнято одноголосно.

 

10.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 10.10.2013 р. для утримання нежитлової будівлі – кафе «Едем»  гр. Чорнобаю А.Л. (пл. Шахтна, 1а).

 

СЛУХАЛИ:                                                                                                                                          

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Чорнобая А.Л. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати  і ознайомила з відповідним проектом рішення.  

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 10.10.2013 р. для утримання нежитлової будівлі – кафе «Едем»  гр. Чорнобаю А.Л. (пл. Шахтна, 1а)» .

Прийнято одноголосно.

 

11.  Про внесення змін до рішення 3 сесії міської ради 7 скликання від 23.12.2015 року № 3/33.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву ФОП Новицького С.М. щодо перегляду розміру орендної плати за земельну ділянку, у зв’язку з переглядом ставок орендної плати Кремінською міською радою  і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення з доповненнями і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до рішення 3 сесії міської ради 7 скликання від 23.12.2015 року № 3/33» .

Прийнято одноголосно.

 

12.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 15.09.2011 р. для утримання виробничої бази  ФОП Шаховій Л.В. (вул. Слобожанська, 116а).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву ФОП Шахової Л.В. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 15.09.2011 р. для утримання виробничої бази  ФОП Шаховій Л.В. (вул. Слобожанська, 116а)» .

Прийнято одноголосно.

 

13.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 19.12.2011 р. для утримання магазину ТОВ «КОМПЛЕКС-21» (пл. Кооперативна, 40).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила клопотання дирекції ТОВ «КОМПЛЕКС-21» щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 19.12.2011 р. для утримання магазину ТОВ «КОМПЛЕКС-21» (пл. Кооперативна, 40)»

Прийнято одноголосно.     

 

14.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 20.12.2011 р. для утримання виробничою бази ТОВ «Квалітет-1» (вул. Шахтна, 1).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила клопотання дирекції ТОВ «Квалітет-1» щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 20.12.2011 р. для утримання виробничою бази ТОВ «Квалітет-1» (вул. Шахтна, 1)» .

Прийнято одноголосно.

 

15.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 28.12.2006 р. для утримання виробничої бази ТОВ «Виробниче підприємство Пресштамп» (пров. Нагорний, 151).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву дирекції ТОВ «Виробниче підприємство Пресштамп» щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, інформацію щодо відсутності заборгованості зі сплати орендної плати  і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 28.12.2006 р. для утримання виробничої бази ТОВ «Виробниче підприємство Пресштамп» (пров. Нагорний, 151)» .

Прийнято одноголосно.

 

16.  Про припинення права землекористування по добровільній відмові.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяви громадян та юридичних осіб щодо добровільної відмови від права користування земельними ділянками і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про припинення права землекористування по добровільній відмові»

Прийнято одноголосно.

 

17.  Про внесення земельної ділянки до переліку ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу в 2017 році.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянки Жаравіної Ольги Олександрівни про викуп земельної ділянки, що перебуває в оренді для будівництва та обслуговування закладу побутового обслуговування – перукарні та з метою виконання заходів, спрямованих на поповнення бюджету міської ради, а також забезпечення виконання зобов'язань міської ради щодо нормалізації екологічної обстановки в населених пунктах міської ради, враховуючи рішення 18 сесії міської ради 7 скликання від 23.12.2015 року № 18/14 «Про внесення у реєстр земельних ділянок, що підлягають продажу в 2017 році» запропонувала внести дану ділянку внесення у реєстр земельних ділянок, що підлягають продажу в 2017 році і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

 

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення земельної ділянки до переліку ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу в 2017 році» .

Прийнято одноголосно.

 

 

 

ГОЛОВА  КОМІСІЇ                                                                                               О.М. ОСЄННОВ

 

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                                                            О.В. ФЕЩЕНКО

Read 652 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG