Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 27 травня 2016 15:53

Протокол №10 від 17.05.2016 (10 сесія)

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 10

засідання постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології

                                                                                                         

       м. Кремінна                                                                                   „ 17” травня  2016 р.                                                                                                                      14.00, каб. 12

 

 

На засіданні присутні 3 члена комісії: Осєннов О.М., Наумчук Ю.М., Попов В.Г.

Відсутні 2 члена комісії: Фещенко О.В., Лопата Б.А.

Засідання комісії є правомочним.

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В., начальник землевпорядного відділу Пруденко О.П., головний архітектор Євсюкова Т.Ф., гр.Расламбеков В.І.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Розгляд заяви гр.Расламбекова В.І. та профільних питань, які виносяться на розгляд 10-ї сесії.

Інформація: Пруденко О.П. – начальника землевпорядного відділу апарату                      виконавчого комітету Кремінської міської ради, Євсюкова Т.Ф. – головний архітектор.

Розгляд заяви громадянина Расламбекова В.І.

     СЛУХАЛИ:

                 Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Расламбекова В.І., щодо виділення земельної ділянки на площі 12 соток по вул.Кооперативна, район будинку № 7 для ведення садівництва.

                 Євсюкову Т.Ф., яка дала пояснення депутатам стосовно заяви Расламбекова В.І., що земельна ділянка, яку бажає отримати заявник раніше була надана під будівництво церкві і вже закладено фундамент. Дана ділянка знаходиться на землях громадської забудови і повинна надаватися для громадської забудови. Ведення садівництва це землі сільськогосподарського значення. Зміна цільового призначення даної земельної ділянки не є доречним у зв’язку з тим, що це центр міста.   

                 Осєннов О.М., питання до гр.. Расламбекова В.І., що Ви бажаєте на даній ділянці робити?

                 Расламбеков В.І. пояснив, що бажає відгородити дану ділянку, прибрати смітник, посадити саджанці дерев та встановити бесідку для себе та своєї родини.

                Осєннов О.М., зауважив, що на сьогоднішній день ця земля має призначення для громадської забудови і їх виділення будь кому проводиться через процедуру аукціону. Інше є порушенням діючого законодавства, тому комісія не може діяти в супереч закону.

                Євсюкова Т.Ф., запропонувала відкласти дане питання до розробки містобудівної документації.

                             

                ВИРІШИЛИ:

                 Відмовити громадянину Расламбекову В.І. в виділенні земельної ділянки на площі 12 соток по вул.Кооперативна, район будинку № 7 для ведення садівництва.

Прийнято одноголосно.

 

 

 

 

 

 

1.         Про проведення нормативної грошової оцінки населеного пункту м. Кремінна.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила, що необхідно провести корегування нормативної грошової оцінки земель населеного пункту м. Кремінна відповідно до ст. 18 Закону України «Про оцінку земель» і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про проведення нормативної грошової оцінки населеного пункту м. Кремінна»

Прийнято одноголосно.

 

2.         Про відміну рішень по безоплатній приватизації земельних ділянок (збірне).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила, заяви громадян та родичів померлих землевласників про повернення в комунальну власність приватизованих ними земельних ділянок на які не оформлені правовстановлюючі документи і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про відміну рішень по безоплатній приватизації земельних ділянок (збірне)»

Прийнято одноголосно.

 

3.         Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян (збірне).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила, заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян та враховуючи рішення 13 сесії  Кремінської міської ради 6 скликання від 21.09.2011 р. № 13/44 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» і рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/5 «Про зміну назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та розпоряджень міського голови від 10.02.2016 року № 03-01/18 «Про перейменування вулиць» та від 17.02.2016 року № 03-01/27 «Про перейменування провулку Красноармійський у місті Кремінна» і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян (збірне)» .

Прийнято одноголосно.

 

4.      Про внесення змін в рішення 24 сесії міської ради 6 скликання від 25.04.2012 року № 24/14.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила, клопотання Кремінської районної ради щодо оформлення земельної ділянки та рішення 24 сесії міської ради 6 скликання від 25.04.2012 р. № 24/14 та зміни до земельного законодавства України і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін в рішення 24 сесії міської ради 6 скликання від 25.04.2012 року № 24/14» .

Прийнято одноголосно.

 

5.      Про надання згоди на проведення робіт по зміні цільового призначення частини земельної ділянки під багатоквартирним будинком ФОП Макогону Г.М.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву ФОП Макогона Г.М. про надання згоди на  проведення робіт по зміні цільового призначення частини земельної ділянки під багатоквартирним будинком, договір купівлі-продажу частки нежитлового приміщення (вбудованого) шляхом викупу від 25.03.2016 року зареєстрованого в реєстрі за № і ознайомила з відповідним проектом рішення.

     ВИРІШИЛИ:

                 Погодитися з проектом рішення і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання згоди на проведення робіт по зміні цільового призначення частини земельної ділянки під багатоквартирним будинком ФОП Макогону Г.М.» .

Прийнято одноголосно.

 

6.      Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Кіяшко Т.В.(вул. Мілова, 55).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву гр. Кіяшко Т.В. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з правом збільшення присадибної ділянки за рахунок вільної земельної ділянки та Договір купівлі-продажу житлового будинку від 14.10.2008 року, зареєстрованого в реєстрі за № 710, довідку КП «Кремінське РБТІ» від 22.03.2016 р. № і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Кіяшко Т.В.(вул. Мілова, 55)» .

Прийнято одноголосно.

 

7.      Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Симейку Д.О. (вул. Полярна, 4).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Симейка Д.О. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності, як учаснику АТО, Посвідчення Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України серії УБД № 019855 від 15.10.2015 року, рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/25 «Про резервування земельних ділянок та їх відведення учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції» і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Симейку Д.О. (вул. Полярна, 4)» .

Прийнято одноголосно.

 

8.      Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва гр. Кудіновій К.І. (вул. 30 Января, район садиби 94).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянки Кудіновій К.І. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для городництва і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва гр. Кудіновій К.І. (вул. 30 Января, район садиби 94)» .

Прийнято одноголосно.

 

9.      Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння гр. Смазі А.М. (вул. Пархоменко, район садиби 106).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Смаги А.М. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для сінокосіння і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння гр. Смазі А.М. (вул. Пархоменко, район садиби 106)» .

Прийнято одноголосно.

 

10.  Про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки гр. Корнюхіну (вул. Титова, 1к).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила повторну заяву громадянина Корнюхіна І.І. про надання дозволу на  проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки із земель енергетики – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (бойлерна СТВС) на землі житлової та громадської забудови для будівництва індивідуального гаражу, у зв’язку з реконструкцією нерухомого і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки гр. Корнюхіну (вул. Титова, 1к)» .

Прийнято одноголосно.

 

11.  Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян (збірне).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяви громадян і технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), рішення 13 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.09.2011 року № 13/44 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», рішення 65 сесії 6 скликання Кремінської міської ради від 21.10.2015 року № 65/5 «Про зміну назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради», рішення 5 сесії міської ради 7 скликання від 24.02.2016 року № 5/17 «Щодо передачі земельних ділянок комунальної власності фізичним особам у власність та проведення продажу або в користування на правах оренди», розпорядження міського голови від 10.02.2016 року № 03-01/18 «Про перейменування вулиць» та від 17.02.2016 року № 03-01/27 «Про перейменування провулку Красноармійський у місті Кремінна» і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян (збірне)» .

Прийнято одноголосно.

 

12.  Про передачу у приватну власність земельної ділянки гр. Водоп’яну В.О. (сел. Житлівка, пл. Шкільна, район садиби 103).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Водоп’яна В.О., проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, виконані на підставі рішення міської ради від 21.10.2015 65/36, позитивні висновки Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про передачу у приватну власність земельної ділянки гр. Водоп’яну В.О. (сел. Житлівка, пл. Шкільна, район садиби 103

Прийнято одноголосно.

 

13.  Про внесення змін до рішення  7 сесії міської ради 7 скликання від 30.03.2016 року № 7/33 та до договору оренди землі від 07.04.2016 року.

     СЛУХАЛИ:                                                                                                                         

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву ФОП Скороходова В.П. щодо внесення змін до рішення 7 сесії міської ради 7 скликання від 30.03.2016 року № 7/33, а також у пункт 9 укладеного договору оренди землі від 07.04.2016 року і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до рішення  7 сесії міської ради 7 скликання від 30.03.2016 року № 7/33 та до договору оренди землі від 07.04.2016 року» .

Прийнято одноголосно.

 

14.  Про внесення змін до договору оренди землі від 10.02.2014 р. для обслуговування закладу громадського харчування – кафе «Сказка» гр. Пашкевич Г.Л.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяви громадянок Лопати О.В. та Шагієвої Ю.В. щодо внесення змін в договір оренди землі у зв’язку зі зміною власника нерухомого майна, Договір купівлі-продажу нежитлового приміщення від 02.04.2016 року, зареєстрованого в реєстрі за № 204 і ознайомила з відповідним проектом рішення.  

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 10.02.2014 р. для обслуговування закладу громадського харчування – кафе «Сказка» гр. Пашкевич Г.Л.» .

Прийнято одноголосно.

 

15.  Про внесення змін до договору оренди землі від 07.12.2015 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФОП Мацегора О.І. та гр. Коротенко О.С.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву ФОП Мацегори О.І.  щодо внесення змін до договору оренди землі у зв’язку з викупом частини нерухомого майна у громадянки Коротенко О.С., договір купівлі-продажу нерухомого майна від 31.03.2016 року зареєстрованого в реєстрі за № і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 07.12.2015 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФОП Мацегора О.І. та гр. Коротенко О.С.» .

Прийнято одноголосно.

 

16.  Про надання згоди на поділ земельної ділянки гр. Мацегорі О.І. (пров. Медовий (колишній пров. Железняка), 2а.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Мацегори О.І. щодо надання згоди на поділ земельної ділянки у зв’язку з добровільною відмовою від права користування частиною земельної ділянки і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання згоди на поділ земельної ділянки гр. Мацегорі О.І. (пров. Медовий (колишній пров. Железняка), 2а».

Прийнято одноголосно.

 

17.  Про внесення змін до договору оренди землі від 03.03.2015 р. укладеного з ТОВ «Квалітет-1».

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила клопотання дирекції ТОВ «Квалітет-1» щодо зменшення орендної плати у зв’язку з скрутним фінансовим становищем і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 03.03.2015 р. укладеного з ТОВ «Квалітет-1»» .

Прийнято одноголосно.

 

18.  Про внесення змін до договору оренди землі від 13.02.2012 р. укладеного з ТОВ «Квалітет-1».

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила  клопотання дирекції ТОВ «Квалітет-1» щодо зменшення орендної плати у зв’язку з скрутним фінансовим становищем і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 13.02.2012 р. укладеного з ТОВ «Квалітет-1»» .

Прийнято одноголосно.

 

19.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 20.03.2006 р. для утримання виробництва столярних виробів гр. Зеленському О.В.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Зеленського О.В. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 20.03.2006 р. для утримання виробництва столярних виробів гр. Зеленському О.В.» .

Прийнято одноголосно.

 

20.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  в оренду гр. Акімовій Г.М.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянки Акімової Г.М. щодо передачі в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 3 сесії 7 скликання міської ради № 3/51 від 23.12.215 року, позитивні висновки Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністраціїзаяву і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  в оренду гр. Акімовій Г.М.» .

Прийнято одноголосно.

 

21.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 10.06.2004 р. для утримання магазину ФОП Скиданенко А.В. та ФОП Скиданенку В.М.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву ФОП Скиданенка В.М. та ФОП Скиданенко А.В. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки,  відсутність заборгованості з плати за землю і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 10.06.2004 р. для утримання магазину ФОП Скиданенко А.В. та ФОП Скиданенку В.М.» .

Прийнято одноголосно.

 

22.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 23.05.2011 р. для утримання ситроцеху з літнім майданчиком ТОВ ВКП «АКВА-ЕЛІТ».

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила клопотання ТОВ ВКП «АКВА-ЕЛІТ» щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, відсутність заборгованості з плати за землю і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 23.05.2011 р. для утримання ситроцеху з літнім майданчиком ТОВ ВКП «АКВА-ЕЛІТ»» .

Прийнято одноголосно.

 

23.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  в оренду гр. Потапенко Н.М.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила громадянки Потапенко Н.М. щодо передачі в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 43 сесії 6 скликання міської ради № 43/32 від 18.12.2013 року, позитивні висновки Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її  в оренду гр. Потапенко Н.М.» .

Прийнято одноголосно.

 

24.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 06.06.2011 р. для утримання кіоску з літнім майданчиком ФОП Романчуку П.В.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву ФОП Романчука П.В. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, відсутність заборгованості з плати за землю і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 06.06.2011 р. для утримання кіоску з літнім майданчиком ФОП Романчуку П.В.» .

Прийнято одноголосно.

 

25.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 12.05.2011 р. для утримання 35/100 часток нежитлового приміщення - магазину гр. Акімовій С.А.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянки Акимової С.А. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, відсутність заборгованості з плати за землю і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 12.05.2011 р. для утримання 35/100 часток нежитлового приміщення - магазину гр. Акімовій С.А.» .

Прийнято одноголосно.

 

 

26.  Про припинення права земле-користування по добровільній відмові.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяви громадян щодо добровільної відмови від права користування земельними ділянками і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про припинення права земле-користування по добровільній відмові» .

Прийнято одноголосно.

 

27.  Про припинення права землекористування.

СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила пропозицію  Рубіжанської ОДПІ щодо припинення дії договорів оренди земельних ділянок по підприємствам, що протягом 215-2016 роки не сплачують орендну плату, Акти обстеження стану та дотримання умов використання земельних ділянок, які складені комісією з самоврядного контролю за використанням та охороною земель територіальної громади Кремінської міської ради, та договори оренди землі, термін яких вже і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

            ВИРІШИЛИ:

                        Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про припинення права землекористування» .

Прийнято одноголосно

 

28.  Про затвердження вартості продажу земельної ділянки та делегування повноважень на підписання договору купівлі-продажу.

СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила, що З метою поповнення міського бюджету в частині надходжень від відчуження земельних ділянок комунальної власності необхідно затвердити ціну продажу земельної ділянки комунальної власності площею 0,0604 га., яка знаходиться за адресою: місто Кремінна Луганської області, провулок Калиновий, 4, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 26 квітня 2016 року № 25/1, а також необхідно делегувати повноваження Кремінському міському голові для підписання договору купівлі-продажу даної  земельної ділянки комунальної власності  і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

            ВИРІШИЛИ:

                        Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження вартості продажу земельної ділянки та делегування повноважень на підписання договору купівлі-продажу».

Прийнято одноголосно

 

 

 

ГОЛОВА  КОМІСІЇ                                                                                               О.М. ОСЄННОВ

Read 841 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG