Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Четвер, 25 лютого 2016 09:38

ПРОТОКОЛ № 4 засідання постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 4

засідання постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології

                                                                                                         

       м. Кремінна                                                                                   „ 10” лютого  2016 р.                                                                                                                              10.00 каб. №12

 

На засіданні присутні 5 членів комісії:  Осєннов О.М., Фещенко О.В., Лопата Б.А.,

Попов В.Г., Наумчук Ю.М.

Засідання комісії є правомочним.

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В, перший заступник міського голови Дзивульський Г.А., начальник землевпорядного відділу  Пруденко О.П.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Розгляд профільних питань, які виносяться на розгляд 5-ї сесії.

Інформація: Пруденко О.П. – начальника землевпорядного відділу апарату                      виконавчого комітету Кремінської міської ради  

 

1.      Розгляд  клопотання Дирекції ТОВ «Лугекоенерго»  щодо передачі в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до технічної документації із землеустрою.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила клопотання Дирекції ТОВ «Лугекоенерго»  щодо передачі в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до технічної документації із землеустрою, розробленої на підставі рішення 65 сесії 6 скликання міської ради №65/38 від 21.10.2015 року і ознайомила з відповідним проектом рішення.  

                 Попова В.Г., який запропонував змінити строк надання земельної ділянки в оренду з 50 (п’ятидесяти) років на 10 (десять років).

                 Осєннова О.М., який підтримав пропозицію депутата Попова В.Г., у зв’язку з відсутністю економічного обґрунтування строку оренди у клопотанні Дирекції ТОВ «Лугекоенерго».

                 ВИРІШИЛИ:

                 Внести зміни в проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу її в оренду ТОВ «Лугекоенерго» в частині строків надання земельної ділянки в оренду, а саме передачу земельної ділянки в оренду Дирекції ТОВ «Лугекоенерго» строком на 10 (десять) років і винести на розгляд сесії.  

Прийнято одноголосно.

 

2.      Розгляд заяв.

     СЛУХАЛИ:

                 Пруденко  О.П., яка оголосила заяви громадян і технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) і ознайомила з відповідним проектом рішення, (додатки в матеріалах 5-ої сесії від 24.02.2016р.).

                 ВИРІШИЛИ:

                 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян»

Прийнято одноголосно.

 

3.      Розгляд заяви Коротенко О.І.

     СЛУХАЛИ:

    Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Коротенка Олександра Івановича щодо відміни пункту рішення про передачу в приватну власність земельної ділянки в зв’язку зі смертю громадянина Коротенка Василя Павловича, враховуючи свідоцтво про смерть  I-ЕД № 354622, видане Відділом реєстрації актів громадянського  стану Кремінського районного управління юстиції Луганської області від  11.04.2002 р. і  ознайомила з відповідним проектом рішення (додатки в матеріалах 5-ої сесії від 24.02.2016р.),

    ВИРІШИЛИ:

                Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про відміну пункту 1.6 рішення виконавчого комітету міської ради від 07.06.2000 р. № 400».

Прийнято одноголосно.

 

4.      Розгляд  заяви ФОП Сливи М.М.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву ФОП Сливи М.М. щодо зменшення орендної плати у зв’язку з скрутним фінансовим становищем і ознайомила з відповідним проектом рішення (додатки в матеріалах 5-ої сесії від 24.02.2016р.).

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 29.03.2007 р. укладеного з ФОП Сливою М.М.» .

Прийнято одноголосно.

 

 

5.      Розгляд  заяви громадянки Грєкової О.С.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Грєкової О.С., діючої від імені громадянки Погорєлової З.М. за довіреністю від 08.09.2015 року зареєстрованою в реєстрі за № 1144 щодо передачі в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 58 сесії 6 скликання міської ради № 65/34 від 21.10.2015 року і ознайомила з відповідним проектом рішення (додатки в матеріалах 5-ої сесії від 24.02.2016р.).

     ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду земельної ділянки громадянці Погорєловій З.М.» .

Прийнято одноголосно.

 

6.      Розгляд  заяви громадянки Лободи В.Ю.

     СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Лободи В.Ю. щодо поновлення права оренди на частину земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 58 сесії 6 скликання міської ради № 58/16 від 25.02.2015 року, яка знаходилася в оренді згідно договору оренди землі від 15.09.2010 року (з доповненнями) і ознайомила з відповідним проектом рішення (додатки в матеріалах 5-ої сесії від 24.02.2016р.).

     ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та поновлення права оренди на частину земельної ділянки громадянці Лободі В.Ю.».

Прийнято одноголосно.

 

 

7.      Розгляд  клопотання ФОП Скрипник Н.С.

     СЛУХАЛИ:

    Пруденко О.П., яка оголосила клопотання ФОП Скрипник Н.С. щодо поновлення права оренди на частину земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 58 сесії 6 скликання міської ради № 58/16 від 25.02.2015 року, яка знаходилася в оренді згідно договору оренди землі від 01.12.2010 року (з доповненнями) і ознайомила з відповідним проектом рішення (додатки в матеріалах 5-ої сесії від 24.02.2016р.).

     ВИРІШИЛИ:

    Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та поновлення права оренди на частину земельної ділянки ФОП Скрипник Н.С» .

Прийнято одноголосно.

 

8.      Розгляд  заяви громадянки Резенової Л.М.

     СЛУХАЛИ:

           Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Резенової Л.М., діючої за довіреністю від 21.02.2015 року зареєстрованою в реєстрі за № 1436 від імені ФОП Сімонова М.І. щодо передачі в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 58 сесії 6 скликання міської ради № 65/37 від 21.10.2015 року і ознайомила з відповідним проектом рішення (додатки в матеріалах 5-ої сесії від 24.02.2016р.)

     ВИРІШИЛИ:                                            

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду земельної ділянки ФОП Сімонову М.І» .

Прийнято одноголосно.

 

9.      Розгляд заяви ФОП Оснача В.В.

     СЛУХАЛИ:

                 Пруденко О.П., яка оголосила заяву ФОП Оснача В.В. щодо надання згоди на поділ земельної ділянки у зв’язку з поділом нерухомого майна  і ознайомила з відповідним проектом рішення (додатки в матеріалах 5-ої сесії від 24.02.2016р.)

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про надання згоди на поділ земельної ділянки ФОП Оснач В.В» .

Прийнято одноголосно

 

10.  Розгляд  заяви громадянина Білана О.М.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву гр. Білана О.М. щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (рішення Кремінського районного суду від 13.11.2014, справа  № 414/1773/14-ц,  провадження № 2/414/698/2014)  і ознайомила з відповідним проектом рішення (додатки в матеріалах 5-ої сесії від 24.02.2016р.).

ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про надання згоди на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Білану О.М» .

Прийнято одноголосно

 

11.  Розгляд заяви громадянки Кислої О.В.

     СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянки Кислої О.В. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності і ознайомила з відповідним проектом рішення (додатки в матеріалах 5-ої сесії від 24.02.2016р.).

     ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Кислій О.В.»

Прийнято одноголосно.

 

12.  Розгляд  заяв громадян

     СЛУХАЛИ:

      Пруденко  О.П., яка оголосила заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян:

 

1. Дубовій Валентині Ісидорівні, яка мешкає за адресою: селище. Стара Краснянка, пров. Пролетарський, 27, на земельну ділянку за адресою: селище Стара Краснянка, вул. Шахтарська (вул. Комсомольська), 88 площею відповідно до  технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок:

1440 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,

яка використовується згідно Договору купівлі-продажу житлового будинку (садиби) від 16.05.2005 року,  зареєстровано в реєстрі № 587.

2. Білоконю Миколі Івановичу, який мешкає за адресою: м. Кремінна,                        вул. Обушенка, 12, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, вул. Гайова                  (вул. Фрунзе), 34 площею відповідно до  технічного паспорту на житловий будинок індивідуального житлового фонду:

654 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,

яка використовується згідно Договору дарування від 26.11.2002 року, зареєстрованого в реєстрі за № 1337.

3. Буцькому Анатолію Федоровичу, який мешкає за адресою: м. Кремінна, вул. Набережна, 99, на земельну ділянку за місцем проживання площею відповідно до  технічного паспорту на житловий будинок (домоволодіння):

586 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,

яка використовується згідно зареєстрованого права власності на житловий будинок з будівлями та спорудами від 25.01.2016 року за № 13035560 відповідно до Інформаційної довідки з ДРРП від 28.01.2016 за № 52217703.

4. Хрузіній Валентині Василівні, яка мешкає за адресою: м. Кремінна, вул. Дубова Роща (Дубовий Гай), 65, на земельну ділянку за адресою: м. Кремінна, вул. Дубова Роща, 51 площею відповідно до  технічного паспорту на садибний (індивідуальний) житловий будинок:

1590 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства,

яка використовується згідно Договору купівлі-продажу від 04.11.1983 року,  зареєстровано в реєстрі № 2885 (1/2 частка жилого будинку) та Свідоцтва про право на спадщину за заповітом від 24.06.2005 року, зареєстрованого в реєстрі за № 1770 (1/4 частка жилого будинку) для залучення технічної документації до судових справ.

5. Приваловій Людмилі Петрівні, яка мешкає за адресою: селище Житлівка, вул. Піщана (вул. Пісчана), 23, на земельну ділянку за місцем проживання площею відповідно до  технічного паспорту на житловий будинок індивідуального житлового фонду:

1339 кв. м. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,

яка використовується згідно Договору купівлі-продажу від 08.05.1992 року,  зареєстровано в реєстрі № 1574.

     і ознайомила з відповідним проектом рішення (додатки в матеріалах 5-ої сесії від 24.02.2016р.)

ВИРІШИЛИ:

            Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян»

Прийнято одноголосно.

 

13.  Розгляд  заяв  громадян Вашечка С.В. та Копилець Н.Ю.

     СЛУХАЛИ:

            Пруденко  О.П., яка оголосила заяви  громадян Вашечка С.В. та Копилець Н.Ю. про викуп земельної ділянки, що перебуває в оренді для будівництва та обслуговування будівлі торгівлі – магазину та з метою виконання заходів, спрямованих на поповнення бюджету міської ради,  а також забезпечення виконання зобов'язань міської ради щодо нормалізації екологічної обстановки в населених пунктах міської ради і ознайомила з відповідним проектом рішення (додатки в матеріалах 5-ої сесії від 24.02.2016р.).

 ВИРІШИЛИ:

                  Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про внесення земельної ділянки до переліку ділянок несільсько-господарського призначення, що підлягають продажу в 2016 році»

Прийнято одноголосно.

 

14.  Розгляд  заяви  ФОП Малахової С.Ф.

     СЛУХАЛИ:

            Пруденко  О.П., яка оголосила заяву ФОП Малахової С.Ф. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки і ознайомила з відповідним проектом рішення (додатки в матеріалах 5-ої сесії від 24.02.2016р.).

ВИРІШИЛИ:

                 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 01.02.2005 р. для утримання торгового кіоску ФОП Малаховій С.Ф.»

Прийнято одноголосно.

 

15.  Розгляд клопотання дирекції ЮФ «ЛАГНО»

     СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка оголосила клопотання дирекції ЮФ «ЛАГНО» щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки і ознайомила з відповідним проектом рішення (додатки в матеріалах 5-ої сесії від 24.02.2016р.).

ВИРІШИЛИ:

                Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 28.10.2010 р. для утримання нерухомого майна – жилого будинку ЮФ «ЛАГНО»

Прийнято одноголосно.

 

16.  Розгляд  заяви громадянина Бондаря О.А.

     СЛУХАЛИ:

            Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Бондаря О.А. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки і ознайомила з відповідним проектом рішення (додатки в матеріалах 5-ої сесії від 24.02.2016р.)

            ВИРІШИЛИ:

                 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 01.02.2005 р. для утримання торгового павільйону гр. Бондарю О.А.»

Прийнято одноголосно.

 

17.  Розгляд  заяви громадянина Пржедецького Л.С.

     СЛУХАЛИ:

            Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Пржедецького Л.С. діючого від імені Колеснікова В.В. за довіреністю від 21.01.2016 року зареєстрованої в реєстрі за № 50 щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки і ознайомила з відповідним проектом рішення (додатки в матеріалах 5-ої сесії від 24.02.2016р.).

ВИРІШИЛИ:

                 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 15.12.2006 р. для утримання нежитлової будівлі – складу гр. Колеснікову В.В»

Прийнято одноголосно.

 

18.  Розгляд  питання щодо передачі земельних ділянок комунальної власності фізичним особам у власність та проведення продажу або в користування на правах оренди

     СЛУХАЛИ:

Пруденко  О.П., яка доповіла, що в зв’язку із зверненнями громадян щодо проведення безоплатної приватизації  та бажанням викупити громадянами земельних ділянок, які знаходяться в користуванні або оформлення права користування земельними ділянками під нерухомим майном (оренда), відповідно до Конституції України, Цивільного кодексу України, Земельного кодексу України із змінами та доповненнями , Законів України "Про оренду землі", "Про Державний земельний кадастр", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", "Про землеустрій", "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" із змінами та доповненнями, "Про регулювання містобудівної діяльності" із змінами та доповненнями, та інших законодавчих актів України, "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи пропозицію головного архітектора Кремінського району, необхідно визначити порядок передачі (надання) земельних ділянок в користування або у власність із земель комунальної власності і ознайомила з відповідним проектом рішення (додатки в матеріалах 5-ої сесії від 24.02.2016р.).

ВИРІШИЛИ:

                 Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії рішення «Щодо передачі земельних ділянок комунальної власності фізичним особам у власність та проведення продажу або в користування на правах оренди»

Прийнято одноголосно.

 

 

 

ГОЛОВА  КОМІСІЇ                                                    О.М. ОСЄННОВ

 

 

СЕКРЕТАР   КОМІСІЇ                                                        О.В. ФЕЩЕНКО

Read 780 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG