Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 27 травня 2016 15:50

Протокол №8 від 13.04.2016 (8 сесія)

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 8

засідання постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології

                                                                                                         

       м. Кремінна                                                                                   „ 13” квітня  2016 р.                                                                                                                      10.00, каб. 12

 

 

На засіданні присутні 4 члена комісії:Фещенко О.В., Лопата Б.А., Наумчук Ю.М., Попов В.Г.

Відсутні 1 член комісії: Осєннов О.М.

Засідання комісії є правомочним.

Запрошені: міський голова Прокопенко Ю.О., заступник міського голови Макогон Н.М., секретар міської ради Пилипенко Е.В., начальник землевпорядного відділу Пруденко О.П., головний архітектор Євсюкова Т.Ф.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Розгляд профільних питань, які виносяться на розгляд 8-ї сесії.

Інформація: Пруденко О.П. – начальника землевпорядного відділу апарату                      виконавчого комітету Кремінської міської ради, Євсюкова Т.Ф. – головний архітектор.

Інформаційні питання. 

 Інформація: заступника міського голови Макогон Н.М., міського голови Прокопенка Ю.О.

 

Інформація щодо розробки регуляторного акту Про затвердження ставок земельного податку на 2017 рік в адміністративних межах міської ради та Про затвердження розміру орендної плати на 2017 рік в адміністративних межах міської ради.

     СЛУХАЛИ:

                 Макогон Н.М., доповіла депутатам, що у ІІ кварталі поточного року необхідно затвердити ставки земельного податку та орендної плати на 2017 рік. У зв’язку з чим, проводиться робота з розробки регуляторних актів Про затвердження ставок земельного податку на 2017 рік в адміністративних межах міської ради та Про затвердження розміру орендної плати на 2017 рік в адміністративних межах міської ради. Також, були надані пояснення про проведену роботу з підприємцями міста щодо узгодження ставок податку та орендної плати.

                  Прокопенко Ю.О. доповів, що при розгляді розміру ставок податку і орендної плати враховувалися інтереси місцевих підприємців та втрати бюджету, а також пропозиції  суб’єктів господарювання, у яких земельні ділянки перебувають у постійному користуванні.

   

                ВИРІШИЛИ:

                 Прийняти інформацію щодо розробки регуляторного акту Про затвердження ставок земельного податку на 2017 рік в адміністративних межах міської ради та Про затвердження розміру орендної плати на 2017 рік в адміністративних межах міської ради до відома.

Прийнято одноголосно.

 

1.         Про відміну пункту 3.9 рішення сесії міської ради від 31.03.2010 року  № 41/1 (гр. Коваленко І.І.).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила, заяву громадянина Коваленка Ігоря Івановича щодо відміни пункту рішення про передачу в приватну власність земельної ділянки в зв’язку зі смертю громадянки Коваленко Раїси Данилівни, (свідоцтво про смерть  I-ЕД № 365795, видане Відділом державної реєстрації актів цивільного  стану реєстраційної служби Кремінського районного управління юстиції  у Луганській області від  31.05.2013 р.) і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про відміну пункту 3.9 рішення сесії міської ради від 31.03.2010 року  № 41/1 (гр. Коваленко І.І.)»

Прийнято одноголосно.

 

2.         Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Терентьєву Ю.П. (вул. Желєзнодорожна, 12).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила, заяву гр. Терентьєва Ю.П. про надання дозволу на виділення 2-х частин земельної ділянки з дворової території багатоквартирного житлового будинку, розташованого по вул. Желєзнодорожна, 12, для проведення будівельних робіт, а саме: будівництва добудови до житлового будинку та будівництва гаражу та зачитала Свідоцтво про паво на спадщину за заповітом від 05.03.2005 року, зареєстрованого  в реєстрі за № 451 на 25/100 частку жилого будинку з відповідною часткою господарських та побутових будівель, а саме квартиру № 3 і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Терентьєву Ю.П. (вул. Желєзнодорожна, 12)»

Прийнято одноголосно.

 

3.         Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила, заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості), які знаходяться у користуванні і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян» .

Прийнято одноголосно.

 

4.      Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Мальченку О.Г. та надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Козинській В.О. (вул. Горького, 73а).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила, заяву гр. Мальченка О.Г. щодо добровільної відмови від права постійного користування земельною ділянкою наданою для ведення особистого підсобного господарства у зв’язку з відчуженням нерухомого майна та заяву громадянки Козинської В.О. щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та Договір купівлі-продажу житлового будинку з будівлями і спорудами від 11.02.206 року, зареєстрованого в реєстрі за № і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на  складання технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» .

Прийнято одноголосно.

 

5.      Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Бугайову О.М. (вул. Донецька, 114).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Бугайова О.М.. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності та Довідку КП «Кремінське РБТІ» від 01.03.2016 р. № і ознайомила з відповідним проектом рішення.

     ВИРІШИЛИ:

                 Погодитися з проектом рішення і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Бугайову О.М. (вул. Донецька, 114)» .

Прийнято одноголосно.

 

6.      Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  гр. Бугайову М.Д. (вул. Донецька, 116).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Бугайова М.Д. про надання дозволу міською радою на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності, та  Довідку КП «Кремінське РБТІ» від 01.03.2016 р. і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  гр. Бугайову М.Д. (вул. Донецька, 116)» .

Прийнято одноголосно.

 

7.      Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян.

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяви громадян і технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян» .

Прийнято одноголосно.

 

8.      Про передачу у приватну власність земельної ділянки  гр. Гриценку Д.Л. (вул. Партизанська, 77).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Гриценка Д.Л., проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, виконаного на підставі рішення міської ради від 17.12.2014 р. 55/20, позитивні висновки Відділу Держземагентства у Кремінському районі та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про передачу у приватну власність земельної ділянки  гр. Гриценку Д.Л. (вул. Партизанська, 77 .

Прийнято одноголосно.

 

9.      Про передачу у приватну власність земельної ділянки гр. Чеботарьову Д.Ю.(вул. Донецька, 164).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Чеботарьова Д.Ю., проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, виконаного на підставі рішення міської ради від 12.08.2015 р. 64/13, позитивні висновки Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про передачу у приватну власність земельної ділянки гр. Чеботарьову Д.Ю.(вул. Донецька, 164 .

Прийнято одноголосно.

 

10.  Про передачу у приватну власність земельних ділянок гр. Ямпольському В.А. (пров. Гастелло, 76).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Ямпольського В.А., проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки, виконані на підставі рішення міської ради від 23.12.2015 р. 3/55, позитивні висновки Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі та відділу містобудування та архітектури Кремінської районної державної адміністрації і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про передачу у приватну власність земельних ділянок гр. Ямпольському В.А. (пров. Гастелло, 76)» .

Прийнято одноголосно.

 

11.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі її в оренду  гр. Назарьку В.Г. (вул. Волкова, 5).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянки Бережної В.Ф., діючої від імені громадянина Назарька В.Г. відповідно до довіреності від 08.02.2016року, зареєстровану в реєстрі за № 2-1-108  щодо передачі йому в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до технічної документації із землеустрою, розроблену на підставі пункту 1.8. рішення 64 сесії 6 скликання міської ради № 64/12 від 12.08.2015 і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі її в оренду  гр. Назарьку В.Г. (вул. Волкова, 5)» .

Прийнято одноголосно.

 

12.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 14.03.2006 для будівництва голуб’ятні з вигулом та господарчими будівлями гр. Тюпалу В.Я. (вул. Центральна, район будинку 8).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву гр. Тюпала В.Я. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, надала інформацію щодо відсутності заборгованості з плати за землю і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 14.03.2006 для будівництва голуб’ятні з вигулом та господарчими будівлями гр. Тюпалу В.Я. (вул. Центральна, район будинку 8)»

Прийнято одноголосно.

 

13.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 02.02.2006 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд  гр. Кошовому І.Л. (вул. Затишна, 31).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву гр. Кошової Г.Ф., діючої від імені громадянина Кошового І.Л. за довіреністю від 01.03.2016 року зареєстрованою в реєстрі за № 1Д-487 щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, та відсутність заборгованості з плати за землю і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 02.02.2006 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд  гр. Кошовому І.Л. (вул. Затишна, 31)» .

Прийнято одноголосно.

 

14.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та передачу її в оренду гр. Сущику А.Г. (вул. Центральна).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Сущика А.Г. щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та передачу її в оренду відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 3 сесії 7 скликання міської ради № 3/52 від 23.12.2015 року та позитивні висновки Відділу Держгеокадастру у Кремінському і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) та передачу її в оренду гр. Сущику А.Г. (вул. Центральна)» .

Прийнято одноголосно.

 

15.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду громадянину Зуєнку С.Г. (вул. Лиманська).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Зуєнка С.Г.  щодо передачі йому в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до проекту землеустрою, розробленого на підставі рішення 65 сесії 6 скликання міської ради                            №65/35 від 21.10.2015 року та позитивний висновок Відділу Держгеокадастру у Кремінському і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду громадянину Зуєнку С.Г. (вул. Лиманська)» .

Прийнято одноголосно.

 

16.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 02.02.2006 для ведення особистого селянського господарства гр. Кошовому І.Л. (вул. Затишна, 31).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву гр. Кошової Г.Ф., діючої від імені громадянина Кошового І.Л. за довіреністю від 01.03.2016 року зареєстрованою в реєстрі за № 1Д-487 щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки та відсутність заборгованості з плати за і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 02.02.2006 для ведення особистого селянського господарства гр. Кошовому І.Л. (вул. Затишна, 31)».

Прийнято одноголосно.

 

17.  Про припинення права землекористування гр. Рибіній К.Г. (вул. Лиманська, район садиби 136).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву гр. Рибіної К.Г. про припинення строку дії договору оренди земельної ділянки і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про припинення права землекористування гр. Рибіній К.Г. (вул. Лиманська, район садиби 136)» .

Прийнято одноголосно.

 

18.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 26.05.2011 для ведення городництва гр. Сєдлому А.О. (пров. Ольховий, район садиби 6).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву гр. Сєдлого А.О. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки та відсутність заборгованості з плати за землю і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 26.05.2011 для ведення городництва гр. Сєдлому А.О. (пров. Ольховий, район садиби 6)» .

Прийнято одноголосно.

 

19.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 12.09.2011 р. для утримання магазину ФОП Марковій Т.А. (пл. Кооперативна).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву ФОП Маркової Т.А. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки та відсутність заборгованості з плати за землю і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 12.09.2011 р. для утримання магазину ФОП Марковій Т.А. (пл. Кооперативна)» .

Прийнято одноголосно.

 

20.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 02.07.2007 р. для утримання магазину ФОП Мартиненко Л.В. (пл. Шахтна, 2).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву ФОП Мартиненко Л.В. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки та відсутність заборгованості з плати за землю і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 02.07.2007 р. для утримання магазину ФОП Мартиненко Л.В. (пл. Шахтна, 2)» .

Прийнято одноголосно.

 

21.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 01.12.2010 р. для утримання магазину ФОП Мартиненко Л.В. (вул. Харківська, 93б).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву ФОП Мартиненко Л.В. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки та відсутність заборгованості з плати за і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 01.12.2010 р. для утримання магазину ФОП Мартиненко Л.В. (вул. Харківська, 93б)» .

Прийнято одноголосно.

 

22.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 21.03.2011 р. для утримання торгівельного павільйону ФОП Архипову В.О. (пл. Кооперативна).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву ФОП Архипова В.О. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки та відсутність заборгованості з плати за землю і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 21.03.2011 р. для утримання торгівельного павільйону ФОП Архипову В.О. (пл. Кооперативна)» .

Прийнято одноголосно.

 

23.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 11.10.2006 р. для утримання нежитлових будівель та споруд – кафе ФОП Ювченку О.Г. (пл. Красна, 41).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву ФОП Ювченка О.Г. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки, враховуючи відсутність заборгованості з плати за землю і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 11.10.2006 р. для утримання нежитлових будівель та споруд – кафе ФОП Ювченку О.Г. (пл. Красна, 41)» .

Прийнято одноголосно.

 

24.  Про передачу в оренду земельної ділянки для утримання літнього майданчика (стаціонарного МАФ) громадянкам Антоненковій І.Ф. та Безкоровайній О.С. (пров. Медовий).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянок Антоненкової І.Ф. та Безкоровайної О.С. щодо передачу в оренду земельної ділянки для утримання літного майданчика(стаціонарного МАФ) і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про передачу в оренду земельної ділянки для утримання літнього майданчика (стаціонарного МАФ) громадянкам Антоненковій І.Ф. та Безкоровайній О.С. (пров. Медовий)» .

Прийнято одноголосно.

 

25.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 11.05.2006 р. для утримання нежитлових будівель та споруд (ательє) ФОП Татарченко Г.Ф. (вул. Центральна, 2).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву ФОП Татарченко Г.Ф. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки та враховуючи відсутність заборгованості з плати за землю і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 11.05.2006 р. для утримання нежитлових будівель та споруд (ательє) ФОП Татарченко Г.Ф. (вул. Центральна, 2)» .

Прийнято одноголосно.

 

 

26.  Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 15.10.2009 р. для розширення земельної ділянки для будівництва банно-прального комбінату гр. Ковальовій О.П. (вул. Шевченко, 23а).

     СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянки Ковальової О.П. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки та враховуючи відсутність заборгованості з плати за землю і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

                 ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про поновлення права оренди відповідно до договору оренди землі від 15.10.2009 р. для розширення земельної ділянки для будівництва банно-прального комбінату гр. Ковальовій О.П. (вул. Шевченко, 23а)» .

Прийнято одноголосно.

 

27.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі її в оренду ФОП Скороходову В.П. (пл. Кооперативна, 42).

СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянки Ковальової О.П. щодо поновлення строку дії договору оренди земельної ділянки та враховуючи відсутність заборгованості з плати за землю і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

            ВИРІШИЛИ:

                        Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі її в оренду ФОП Скороходову В.П. (пл. Кооперативна, 42)» .

Прийнято одноголосно

 

28.  Про внесення змін до договору оренди землі від 01.02.2011 р. укладеного з ПП Білоконем М.І. (сел. Житлівка, пл. Шкільна, 74а).

СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила, що у зв’язку із розробкою та затвердженням Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів с-ща Житлівка, с-ща Кузьмине, с-ща Стара Краснянка та с-ща Червона Діброва, яка затверджена рішенням 31 сесії міської ради 6 скликання від 12.12.2012 року № 31/15 необхідно внести зміни в  п. 9 Договору оренди землі від 01.02.2011 року укладеного з ПП Білоконем Михайлом Івановичем та зареєстрованого у Відділі Держкомзему у Кремінському районі Луганської області від 03.03.2012 року за № 442160004000044 і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

            ВИРІШИЛИ:

                        Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до договору оренди землі від 01.02.2011 р. укладеного з ПП Білоконем М.І. (сел. Житлівка, пл. Шкільна, 74а)» .

Прийнято одноголосно

 

29.  Про надання дозволу на проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки гр. Нечитайлу А.М. (вул. Східна (колишня вул. Кірова), 94).

СЛУХАЛИ:

                        Пруденко  О.П., яка оголосила повторну заяву громадянина Нечитайла А.М. про надання дозволу на  проведення робіт по зміні цільового призначення земельної ділянки і визначила необхідність розгляду даного питання з виїздом на місцевість та складанням акту обстеження земельної ділянки. 

            ВИРІШИЛИ:

                        Погодитися з пропозицією начальника землевпорядного відділу і прийняти рішення з виїздом на місцевість.

Прийнято одноголосно.

 

30.  Про відмову в наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки громадянам Бугайову Є.М. та Бугайовій І.М. (пл. Красна, 22).

СЛУХАЛИ:

     Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадян  Бугайова Є.М. та Бугайової І.М. про надання згоди на перенесення «червоної лінії» та відведення земельної ділянки з подальшою передачею в оренду для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності.

       Євсюкова Т.Ф. – оголосила, що дане питання було вивчено  з виходом на місцевість. Якщо буде передана земельна ділянка заявнику то порушується загальна лінія встановлення забору у центрі міста, що значно ускладнює проведення робіт з реконструкції площі за проектом, який подано для фінансування.

       Пруденко О.П. - ознайомила з відповідним проектом рішення.    

            ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про відмову в наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки громадянам Бугайову Є.М. та Бугайовій І.М. (пл. Красна, 22)» .

Прийнято одноголосно.

 

31.  Про відмову в наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки громадянину Расламбекову В.І. (пл. Кооперативна, район будинку 7).

СЛУХАЛИ:

                        Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина  Расламбекова В.І. про надання згоди на відведення земельної ділянки з подальшою передачею в приватну власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності вільної від забудови.

                        Євсюкова Т.Ф. – дала пояснення депутатам стосовно заяви Расламбекова В.І., що земельна ділянка, яку бажає отримати заявник раніше була надана під будівництво церкві і вже закладено фундамент. Дана ділянка планувалася під забудову адміністративних або громадських будівель, які мають суспільне значення для міста.

       Пруденко О.П. - ознайомила з відповідним проектом рішення.    

            ВИРІШИЛИ:

                        Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про відмову в наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки громадянину Расламбекову В.І. (пл. Кооперативна, район будинку 7)» .

Прийнято одноголосно.

 

32.  Про внесення земельних ділянок до переліку ділянок несільсько-господарського призначення, що підлягають продажу в 2016 році.

СЛУХАЛИ:

                   Пруденко  О.П., яка оголосила, що з метою виконання заходів, спрямованих на поповнення бюджету міської ради,  а також забезпечення виконання зобов'язань міської ради щодо нормалізації екологічної обстановки в населених пунктах міської ради, розглянувши заяву громадянина Сокирянського О.С. про викуп земельної ділянки, що перебуває в оренді для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,  враховуючи рішення 3 сесії міської ради 7 скликання від 23.12.2015 року № 14 «Про внесення у реєстр земельних ділянок, що підлягають продажу в 2016 році» пропонується внести до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу в 2016 році, затвердженого рішенням 3 сесії міської ради 7 скликання № 14 від 23.12.2015, а саме земельну ділянку загальною  площею 0,0245 га, кадастровий номер 4421610100:02:149:0715, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована за адресою: м. Кремінна, вул. Суворова і ознайомила з відповідним проектом рішення. 

            ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення земельних ділянок до переліку ділянок несільсько-господарського призначення, що підлягають продажу в 2016 році» .

Прийнято одноголосно

 

33.  Про дострокове припинення права оренди земельною ділянкою гр. Сидоренку М.С. (вул. Мічуріна, 18г).

СЛУХАЛИ:

       Пруденко  О.П., яка оголосила заяву громадянина Сидоренка М.С. щодо дострокового припинення дії договору оренди землі в зв’язку з  припиненням використанням земельної ділянки та знищенням об’єкта нерухомого майна, Інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотеки, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна від 18.03.2016 року № і визначила необхідність розгляду даного питання з виїздом на місцевість та складанням акту обстеження земельної ділянки. 

            ВИРІШИЛИ:

     Погодитися з пропозицією начальника землевпорядного відділу і прийняти рішення з виїздом на місцевість..

Прийнято одноголосно.

 

 

 

 

ЗАСТУПНИК

ГОЛОВИ  КОМІСІЇ                                                                                               Б.А. ЛОПАТА

 

 

СЕКРЕТАР   КОМІСІЇ                                                                                          О.В. ФЕЩЕНКО

Read 705 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG