Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 27 травня 2016 15:48

Протокол №6 від 21.04.2016 (8 сесія)

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 6

 

засідання постійної депутатської комісії

з питань житлово-комунального господарства, розвитку суб’єктів малого підприємництва, торгівлі та побуту, транспорту та зв’язку   

 

м. Кремінна                                                                                                   „21 ” квітня 2016 р.

                                                                                                                      14.00,  каб. 12

 

На засіданні присутні 4 члена комісії: Кременчук В.І., Рачинський О.А., Шаповал А.С., Старіков Ю.В.

Відсутні 1 член комісії: Гриценко Ю.І.

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В., заступник міського голови Макогон Н.М., начальник відділу розвитку інфраструктури та ЖКГ Китайгора І.О.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд профільних та інших питань, які виносяться на 8 сесію міської ради.

Інформація: заступника міського голови Макогон Н.М., начальника відділу розвитку інфраструктури та ЖКГ Китайгора І.О. секретаря міської ради Пилипенка Е.В.

 

1.      Про передачу майна з балансу Кремінської міської ради на баланс Кремінського КП «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС».

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам клопотання виконкому щодо передачі майна (авто зупинки) з балансу Кремінської міської ради на баланс Кремінського КП «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС». і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 8 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 8 сесії проект рішення «Про передачу майна з балансу Кремінської міської ради на баланс Кремінського КП «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС»».

Прийнято одноголосно.

2.      Про затвердження Положення про відділ виконавчого комітету Кремінської міської ради.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам необхідність приведення до норм законодавства питань щодо затвердження Положення про відділ виконавчого комітету і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 8 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про затвердження Положення про відділ виконавчого комітету Кремінської міської ради».

Прийнято одноголосно.

3.      Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на  2016 рік та основні напрями розвитку на 2017 рік.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам основні зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2016 рік і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 8 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 8 сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на  2016 рік та основні напрями розвитку на 2017 рік».

Прийнято одноголосно.

4.      Про внесення змін до Програми проведення урочистих та святкових заходів у м.Кремінна.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам основні зміни до Програми проведення урочистих та святкових заходів міста і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 8 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми проведення урочистих та святкових заходів у м.Кремінна».

Прийнято одноголосно.

5.      Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2016 рік.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам зміни до Кремінського міського бюджету і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 8 сесії Кремінської міської ради.

Кременчук В.І. – прошу надати пояснення щодо вартості огородження (штахетнику).

Макогон Н.М. – відповідно до наданих документів КП «Кремінна-Комунсервіс» вартість огородження складає 5 000 грн. за 20 метрів.

Кременчук В.І. – ця вартість, на сьогоднішній день,  не відповідає дійсності, тому прошу запросити на сесію ради керівника КП «Кремінна-Комунсервіс» для надання пояснень щодо вартості огородження (штахетнику), а також в в якому стані знаходяться основні засоби підприємства.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 8 сесії проект рішення «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2016 рік».

Прийнято одноголосно.

6.      Про переукладення договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності з Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта».

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам суть питання про переукладення договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності з Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта» і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 8 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 8 сесії проект рішення «Про переукладення договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності з Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта»».

Прийнято одноголосно.

7.      Про внесення змін у перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають відчуженню у 2016 році.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам суть питання про внесення змін у перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають відчуженню у 2016 році і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 8 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 8 сесії проект рішення «Про внесення змін у перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають відчуженню у 2016 році».

 

Прийнято одноголосно.

 

8.      Про внесення у перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають передачі в оренду у 2016 році.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам суть питання щодо внесення у перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають передачі в оренду у 2016 році і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 8 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 8 сесії проект рішення «Про внесення у перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають передачі в оренду у 2016 році».

Прийнято одноголосно.

 

9.      Про затвердження Положення про надання послуг з управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд, Положення про управителя будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд та Договору про надання послуг з управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд.

Слухали:

Китайгора І.О., доповіла депутатам суть питання щодо необхідності затвердження положення про надання послуг з управління будинками в місті так, як з 01 липня поточного року, відповідно до діючого законодавства, обслуговування багатоквартирного житлового фонду буде здійснюватися приватними підприємствами, які будуть визначатися на конкурсній основі  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 8 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 8 сесії проект рішення «Про затвердження Положення про надання послуг з управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд, Положення про управителя будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд та Договору про надання послуг з управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд».

Прийнято одноголосно.

 

10.  Про надання згоди комунальному підприємству «КРЕМІННА - КОМУНСЕРВІС» на передачу основних засобів.

Слухали:

Китайгора І.О., доповіла депутатам перелік майна КП «Кремінна-комунсервіс», яке пропонується передати до фіскальної служби для погашення податкової заборгованості і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 8 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 8 сесії проект рішення «Про надання згоди комунальному підприємству «КРЕМІННА - КОМУНСЕРВІС» на передачу основних засобів».

Прийнято одноголосно.

11.  Про делегування повноважень.

Слухали:

Пилипенко Е.В., доповів депутатам суть питання щодо делегування повноважень виконавчому комітету міської ради щодо ведення погосподарського обліку особистих селянських господарств та статистичних спостережень за соціально-економічними і демографічними процесами в сільських населених пунктах територіальної громади м.Кремінна (сел. Житлівка, сел.Стара Краснянка, сел.Червона Диброва, сел.Кузьміне) шляхом залучення працівників, які не перебувають у штаті апарату виконкому міської ради відповідно до умов цивільно-правового договору і зачитав проект рішення, який пропонується винести на розгляд 8 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 8 сесії проект рішення «Про делегування повноважень».

Прийнято одноголосно.

 

 

 

ГОЛОВА КОМІСІЇ                                                                                   В.І. КРЕМЕНЧУК

 

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                                                А.С.ШАПОВАЛ

Read 830 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG