Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 27 травня 2016 15:47

Протокол №5 від 25.04.2016 (8 сесія)

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 5

 

засідання постійної депутатської комісії

з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я,

освіти, культури, туризму, молоді і спорту  

 

м. Кремінна                                                                                                  „25” березня 2016 р.

                                                                                                                      15.00 каб. № 12

 

На засіданні присутні 3 члена комісії: Карпенко П.В., Іванова Р.М., Дубовий О.В., Прокопенко О.Ю.

Відсутні члени комісії: 0

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В., заступник міського голови Макогон Н.М., начальник відділу розвитку інфраструктури та ЖКГ Китайгора І.О.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд профільних та інших питань, які виносяться на 8 сесію міської ради.

Інформація: заступника міського голови Макогон Н.М., начальника відділу розвитку інфраструктури та ЖКГ Китайгора І.О. секретаря міської ради Пилипенка Е.В.

 

1.      Про передачу майна з балансу Кремінської міської ради на баланс Кремінського КП «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС».

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам клопотання виконкому щодо передачі майна (авто зупинки) з балансу Кремінської міської ради на баланс Кремінського КП «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС». і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 8 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 8 сесії проект рішення «Про передачу майна з балансу Кремінської міської ради на баланс Кремінського КП «КРЕМІННА – КОМУНСЕРВІС»».

Прийнято одноголосно.

 

2.      Про затвердження Положення про відділ виконавчого комітету Кремінської міської ради.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам необхідність приведення до норм законодавства питань щодо затвердження Положення про відділ виконавчого комітету і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 8 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про затвердження Положення про відділ виконавчого комітету Кремінської міської ради».

Прийнято одноголосно.

 

3.      Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на  2016 рік та основні напрями розвитку на 2017 рік.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам основні зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2016 рік і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 8 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 8 сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на  2016 рік та основні напрями розвитку на 2017 рік».

Прийнято одноголосно.

 

4.      Про внесення змін до Програми проведення урочистих та святкових заходів у м.Кремінна.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам основні зміни до Програми проведення урочистих та святкових заходів міста і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 8 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 7 сесії проект рішення «Про внесення змін до Програми проведення урочистих та святкових заходів у м.Кремінна».

Прийнято одноголосно.

 

5.      Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2016 рік.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам зміни до Кремінського міського бюджету і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 8 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 8 сесії проект рішення «Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2016 рік».

Прийнято одноголосно.

 

6.      Про переукладення договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності з Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта».

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам суть питання про переукладення договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності з Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта» і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 8 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 8 сесії проект рішення «Про переукладення договору оренди окремо визначеного майна комунальної власності з Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта»».

Прийнято одноголосно.

 

7.      Про внесення змін у перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають відчуженню у 2016 році.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам суть питання про внесення змін у перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають відчуженню у 2016 році і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 8 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 8 сесії проект рішення «Про внесення змін у перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають відчуженню у 2016 році».

Прийнято одноголосно.

 

8.      Про внесення у перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають передачі в оренду у 2016 році.

Слухали:

Макогон Н.М., доповіла депутатам суть питання щодо внесення у перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають передачі в оренду у 2016 році і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 8 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 8 сесії проект рішення «Про внесення у перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають передачі в оренду у 2016 році».

Прийнято одноголосно.

 

9.      Про затвердження Положення про надання послуг з управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд, Положення про управителя будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд та Договору про надання послуг з управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд.

Слухали:

Китайгора І.О., доповіла депутатам суть питання щодо необхідності затвердження положення про надання послуг з управління будинками в місті так, як з 01 липня поточного року, відповідно до діючого законодавства, обслуговування багатоквартирного житлового фонду буде здійснюватися приватними підприємствами, які будуть визначатися на конкурсній основі  і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 8 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 8 сесії проект рішення «Про затвердження Положення про надання послуг з управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд, Положення про управителя будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд та Договору про надання послуг з управління будинком, спорудою, житловим комплексом або комплексом будинків і споруд».

Прийнято одноголосно.

 

10.  Про надання згоди комунальному підприємству «КРЕМІННА - КОМУНСЕРВІС» на передачу основних засобів.

Слухали:

Китайгора І.О., доповіла депутатам перелік майна КП «Кремінна-комунсервіс», яке пропонується передати до фіскальної служби для погашення податкової заборгованості і зачитала проект рішення, який пропонується винести на розгляд 8 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 8 сесії проект рішення «Про надання згоди комунальному підприємству «КРЕМІННА - КОМУНСЕРВІС» на передачу основних засобів».

Прийнято одноголосно.

 

11.  Про делегування повноважень.

Слухали:

Пилипенко Е.В., доповів депутатам суть питання щодо делегування повноважень виконавчому комітету міської ради щодо ведення погосподарського обліку особистих селянських господарств та статистичних спостережень за соціально-економічними і демографічними процесами в сільських населених пунктах територіальної громади м.Кремінна (сел. Житлівка, сел.Стара Краснянка, сел.Червона Диброва, сел.Кузьміне) шляхом залучення працівників, які не перебувають у штаті апарату виконкому міської ради відповідно до умов цивільно-правового договору і зачитав проект рішення, який пропонується винести на розгляд 8 сесії Кремінської міської ради.

Вирішили:

             Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд 8 сесії проект рішення «Про делегування повноважень».

Прийнято одноголосно.

 

 

 

ГОЛОВА КОМІСІЇ                                                                                    П.В. КАРПЕНКО

 

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                                                Р.М. ІВАНОВА 

Read 724 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG