Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Понеділок, 01 серпня 2016 17:13

ПРОТОКОЛ №2 засідання Громадської ради при Кремінській міській раді, 29.07.2016

ПРОТОКОЛ № 2
засідання Громадської ради при Кремінській міській раді

 від 29.07.2016                                                   м. Кремінна

                                                                           Зал засідань міської ради

                                                                           10.00

 

Присутні :

Члени Громадської ради: Загоруй С.М., Махура Г.В., Ганджа Л.М., Копилець О.М., Гаврилюк С.М., Медяник С.П.

Відсутня : Вітко Н.В.

Запрошені:

Макогон Н.М. – заступник міського голови, Литвін О.Ю - керуюча справами виконкому міської ради, Колесніченко Л.В.- заступник головного лікаря з технічних питань КУ «КРТМО», Ісаєва Л.І. – голова лікарняної каси КУ «КРТМО»,

Мешканці міста – 28 чол.

 

Порядок денний

1.     Обговорення та затвердження плану роботи Громадської ради на друге півріччя 2016 року.

2.     Громадське обговорення Комплексного проекту Капітальний ремонт будівель КУ «Кремінське районне територіальне медичне об’єднання» з заміною покрівель, вікон і вхідних дверей, утепленням стін, ремонтом приміщень, капітальним ремонтом електрообладнання та електромереж і технічне їх переоснащення за адресою: Луганська область. м. Кремінна, вул. Побєди,1А. Проект подається для участі у конкурсі на фінансування в рамках надзвичайної кредитної програми для відновлення України від Кремінського району.

3.     Різне.

 

 

По першому питанню порядку денного слухали :

Загоруй С.М.

Представила план роботи Громадської ради на друге півріччя 2016 року

Серед питань плану роботи :

1. Обговорення звіту міського голови за 2016 рік

2. Обговорення плану роботи міської ради на 2017 рік

3. Громадське обговорення міського бюджету на 2017 рік

4. Громадське обговорення Програми соціально-економічного розвитку міста на 2017 рік

Виступили

Ганджа Л.М.

На сьогодні я вважаю маємо недостатньо інформації про роботу міської ради. Нам необхідне своє друковане видання. Недостатньо інформації про заходи які проводяться у місті. Приїздили до міста зі Львова, Київа, Северодонецьку, а інформації було дуже мало. План підтримую і пропоную в план роботи Громадської ради включити питання : «Громадське обговорення щодо відновлення друкованого видання «Міські вісті у 2017 році »

Макогон Н.М.

Що міська рада висвітлює роботу міської ради у районній газеті на місцевому радіо на стендах оголошень. Газета «Міські вісті» на сьогодні не закрита.

Планується встановити електронне інформаційне обладнання на будівлі міської ради.

Махура Г.В

План роботи я підтримую, а відносно газети, давайте скажемо конкретно – міській раді відновити газету « Міські вісті». Згоден з Ганджою.

Копилець О.М.

Повністю підтримую своїх колег і відносно плану роботи і відносно відновлення газети.

Медяник С.П.

План роботи підтримую, але дуже мало кремінян знають про роботу Громадської ради на це також треба звернути увагу.

Гаврилюк С.М.

Я також підтримую план роботи громадської ради, а відносно газети я скажу так, коли вона буде, для кремінян важливо знать, як виконуються передвиборні програми мера та депутатів. Газета потрібна.

Загоруй С.М.

Поступило 2 пропозиції

1.     Внести до плану роботи Громадської ради питання «Громадське обговорення щодо відновлення друкованого видання «Міські вісті» у 2017 році »

2.     Затвердити план роботи Громадської ради на друге півріччя 2016 року з доповненнями..

 Пропоную голосувати за першу пропозицію

 Хто - - «за» -6

-         «проти» - 0

-         «утримався» - 0

Пропоную голосувати за другу пропозицію

 Хто - - «за» -6

-         «проти» - 0

-         «утримався» - 0

 

ВИРІШИЛИ

1.     Внести до плану роботи Громадської ради питання «Громадське обговорення щодо відновлення друкованого видання «Міські вісті у 2017 році »

2.   Затвердити план роботи Громадської ради на друге півріччя 2016 року з доповненнями.

 

По другому питанню слухали :

Заступника головного лікаря з технічних питань КУ «Кремінське РТМО» Колесніченко Л.В., яка представила Комплексний проект Капітальний ремонт будівель КУ «Кремінське районне територіальне медичне об’єднання» з заміною покрівель, вікон і вхідних дверей, утепленням стін, ремонтом приміщень, капітальним ремонтом електрообладнання та електромереж і технічне їх переоснащення за адресою : Луганська область. м. Кремінна, вул. Побєди,1А. Проект подається для участі у конкурсі на фінансування в рамках надзвичайної кредитної програми для відновлення України від Кремінського району.

Метою проекту є покращення медичного обслуговування Кремінської районної територіальної громади.

Медичне обслуговування надається населенню Кремінського району, яке складає 40482 чоловік. На сьогодні у закладах соціального забезпечення Кремінського району зареєструвалося 17500 осіб вимушених переселенців. Всі зареєстровані особи отримують медичні послуги в КУ «Кремінське РТМО». Крім того, до центральної районної лікарні перебазовані з міста Луганськ обласний клінічний онкологічний диспансер та кафедри Державного медичного університету.

Реалізація проекту дозволить провести капітальні ремонти будівель та приміщень поліклініки, інфекційного відділення, стерилізаційного відділення, покращити теплоізоляційні властивості будівель(заміна вікон та вхідних дверей, утеплення стін, покрівель), провести заміну інженерних мереж. Також, виконання робіт по капітальному ремонту електрообладнання та електромереж призведе до ліквідації аварійного стану електромереж, підвищення рівня пожежної безпеки у будівлях поліклініки, інфекційного відділення, головного терапевтичного корпусу,. стерилізаційного відділення, фізіотерапевтичного корпусу, родильного відділення, харчоблоку. Проект належить до першочергових для реалізації та є критичним для району, так як район є дотаційним і відсутні бюджетні кошти на реалізацію проекту. Проект є сталим, оскільки його результати будуть корисними для мешканців Кремінського району довготривалий час після закінчення.

Загальна вартість робіт -15663,8054 тис грн.

Термін реалізації проекту 12 місяців.

Проектна документація розроблена та затверджена. Проведені всі необхідні експертизи.

У результаті реалізації проекту прогнозується економія коштів на проведення щорічних поточних ремонтів у розмірі 42%. Очікувана енергоефективність від впровадження проекту за опалювальний період складе 445,549 грн., або 27 % від суми нарахувань за теплопостачання за опалювальний період 2015-2016 р. 1652,01889 тис. грн.

 

Виступили :

Ганджа Л.М.

Я працюю в лікарні багато років, не на словах знаю про технічний стан будівель. Ремонтні роботи не проводились багато років. Технічний стан більшої частини приміщень інфекційного відділення, поліклініки, господарчого корпусу в якому розташоване стерилізаційне відділення у край незадовільному стані. Порушуються санітарні норми перебування медичного персоналу та пацієнтів. Представлений проект важливий не тільки для медиків, а і для громади. Важливо щоб його відібрали для фінансування.Я, підтримую Комплексний проект для участі у конкурсному відбору.

Махура Г.В.

Хто буде підрядником ?

Колесніченко Л.В.

Спочатку треба пройти конкурсний відбір та потрапити до переліку проектів що будуть фінансуватися.

Махура Г.В.

Я підтримую проект, але вважаю, що треба ширше висвітлювати всі етапи реалізації проекту в ЗМІ.

Гавриленко С. М.

Це важливо и для наших людей і для переселенців, які проживають в районі, їх дуже багато. Будемо сподіватися що проект пройде конкурс. і район отримає необхідні кошти для ремонту лікарні. Я підтримую проект.

Загоруй С.М.

Я однозначно за покращення медичного обслуговування, а проект це шлях для створення гідних умов медичного обслуговування. Проект представлений на обговорення актуальний,. широко висвітлює всі проблеми, написаний грамотно. Будемо сподіватися, що він пройде конкурсн6ий відбір і ми всі побачимо результати цього проекту у житті.

Є одна пропозиція підтримати - Підтримати Комплексний проект Капітальний ремонт будівель КУ «Кремінське районне територіальне медичне об’єднання» з заміною покрівель, вікон і вхідних дверей, утепленням стін, ремонтом приміщень, капітальним ремонтом електрообладнання та електромереж і технічне їх переоснащення за адресою : Луганська область. м. Кремінна, вул. Побєди,1А. для участі у конкурсному відборі в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України від м. Кремінна.

Пропоную голосувати

 Хто - «за» -6

-         «проти» - 0

-         «утримався» - 0

За результатами обговорення

 

ВИРІШИЛИ:

1.     Підтримати Комплексний проект Капітальний ремонт будівель КУ «Кремінське районне територіальне медичне об’єднання» з заміною покрівель, вікон і вхідних дверей, утепленням стін, ремонтом приміщень, капітальним ремонтом електрообладнання та електромереж і технічне їх переоснащення за адресою : Луганська область. м. Кремінна, вул. Побєди,1А. для участі у конкурсному відборі в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України від м. Кремінна.

2.     Рішення направити до КУ «КРТМО» для підготовки матеріалів і подання проекту на конкурсний відбір.

 

По третьому питанню виступили :

 Ганджа Л.М.

Традиції проведення «Чистих четвергів» та суботників необхідно підтримувати. І в цьому мерія повинна більш активно займатися організацією таких заходів.

Махура Г.В.

Міській раді необхідно звернути увагу та упорядкувати роботу щодо розміщення малих архітектурних форм. Порядку немає. Місце їх розміщення повинно бути визначено окремим нормативним актом міської ради. с попереднім обговоренням.

Ганджа Л.М.

Необхідно звернути увагу за порушення окремими громадянами норм щодо розміщення оголошень. За порушення труба приймати адміністративні міри.

Махура Г.В.

До роботи Громадської ради необхідно залучити молодь. Вони можуть бути присутні та надати їм громадський дорадчий голос

Ганджа Л.М.

Важливим для кремінян є питання проведення свята «Івана Купала» Чому воно проводилося далеко від центру міста. Адже в центрі міста є пляж і прекрасні місця для його проведення. Хотілося б у подальшому щоб враховувалися побажання людей.

 

                                                         ВИРІШИЛИ :

1.Протокол направити для прийняття заходів реагування на поставлені та підняті питання до виконкому міської ради

 

 

Голова Громадської ради
при Кремінській міській раді                                                        С.М.Загоруй

 

Секретар Громадської ради                                                         С.М.Гаврилюк

Read 1091 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG