Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

П'ятниця, 02 грудня 2016 15:49

17 сесія. Про узгодження підписання договорів

УКРАЇНА

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ № 17/3

 «30 » листопада 2016 року
м. Кремінна

 

Про узгодження підписання
договорів оренди

 

 Розглянувши клопотання громадської організації «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада» щодо узгодження договорів оренди нежитлових приміщень у нежитловій будівлі, яка знаходиться за адресою площа Красна, 20 міста Кремінна Луганської області і є власністю Кремінської територіальної громади, начальника Головного територіального управління юстиції у Луганській області, директора Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, керівника Громадської організації «Кремінський Центр Правової Інформації, Консультації та Допомоги «Колохорт», на виконання пункту 3 рішення п’ятдесят дев’ятої сесії Кремінської міської ради від 25 березня 2015 року за №59/23 «Про визнання балансоутримувача об’єкта нерухомого майна комунальної власності, який знаходиться за адресою м.Кремінна, площа Красна.20», керуючись абзацом 4 пункту 4 статті 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», статтею 25, пунктом 31 статті 26, статтями 59, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія міської ради

 ВИРІШИЛА :

1. Надати згоду на укладення договорів оренди індивідуально визначеного майна – нежитлових приміщень за адресою площа Красна, 20 місто Кремінна Луганської області, між балансоутримувачем та:

- Сєвєродонецьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, загальною площею 15,5 кв.м, терміном до 01 грудня 2017 року, з орендною платою розрахованою згідно Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу;

- Громадською організацією «Кремінський Центр Правової Інформації, Консультації та Допомоги «Колохорт», загальною площею 27,0 кв.м, терміном до 01 грудня 2017 року, з орендною платою розрахованою згідно Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу.

 

2. Надати згоду на внесення змін до договору оренди індивідуально визначеного майна – нежитлових приміщень за адресою площа Красна, 20 місто Кремінна Луганської області, між балансоутримувачем та Головним територіальним управлінням юстиції в Луганській області в частині зменшення орендованої площі приміщення з 225,73 кв.м на 162,5 кв. м.

 

3. Орендна плата зараховується до спеціального фонду Кремінського міського бюджету в порядку визначеному пунктом 4 рішення сесії Кремінської міської ради від 26 жовтня 2016 року за №16/6.

 

4. Балансоутримувачу об’єкта нерухомого майна комунальної власності, який знаходиться за адресою м.Кремінна, площа Красна,20 громадській організації «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада» в десятиденний термін надати виконавчому комітет Кремінської міської ради копію договорів оренди з розрахунками індивідуально визначеного майна – нежитлових приміщень за адресою площа Красна, 20.

 

5. Пункт 3 рішення п’ятдесят дев’ятої сесії Кремінської міської ради від 25 березня 2015 року за №59/23 «Про визнання балансоутримувача об’єкта нерухомого майна комунальної власності, який знаходиться за адресою м.Кремінна, площа Красна.20» доповнити абзацом такого змісту:

«Балансоутримувачу в п’ятиденний термін повідомляти власника майна щодо вільних нежитлових приміщень та намірів надання їх в оренду.»

 

6.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

 

Міський голова                                                           Ю.О. Прокопенко

Read 918 times

Main Menu

Kremins'ka TG