accordion menu jquery

Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Субота, 27 липня 2024 12:17

Загальна сума підтримки станом на 25.07.2024 року складає 1 190 000 гривень. Її отримали 66 сімей, зокрема грошову допомогу призначено:

  • 7 сім'ям загиблих військовослужбовців (на загальну суму 330 тис. грн.);
  • 24 військовослужбовцям, які на сьогодні беруть безпосередню участь в бойових діях (до Дня ЗСУ за 2023 рік, на суму 240 тис. грн.);
  • 10 працівникам ДСНС, які брали участь у бойових діях в 2023 році (на суму 100 тис. грн.);
  • 8 працівникам Національної поліції, які брали участь у бойових діях в 2023 році (на суму 80 тис. грн.);
  • 2 сім'ям військовослужбовців на народження дитини (на суму 20 тис. грн.);
  • 7 особам у зв'язку з пораненням (на суму 230 тис. грн.);
  • 6 мобілізованим на військову службу з 01.01.2024 р. (на суму 120 тис. грн.);
  • 2 військовослужбовцям на лікування та реабілітацію на загальну суму 70 тис. грн.

Виплати здійснюються відповідно до «Програми надання матеріальної допомоги населенню Кремінської міської територіальної громади на 2024 рік».

Уточнити інформацію і подати документи на оформлення допомоги можна за телефоном: 0958207124.

Субота, 27 липня 2024 09:07

Дорогі лікарі та медичні працівники Кремінської громади!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Ви – справжні герої нашого часу, які, незважаючи на всі труднощі, залишаються на передовій боротьби за життя і здоров'я наших людей. Протягом понад двох надскладних років повномасштабної війни ви продовжуєте надавати допомогу землякам-переселенцям, мешканцям приймаючих громад, військовим. Ви не зрадили своєму покликанню і ми дякуємо та низько вклоняємося вашій праці!

Бажаємо вам міцного здоров'я, благополуччя, сил та натхнення! Ваша ефективна робота, стійкість і професіоналізм також наближають нашу перемогу. Тож нехай ваше наступне професійне свято припаде вже на мирний час!

З глибокою повагою, Кремінська міська військова адміністрація

П'ятниця, 26 липня 2024 20:03

На Конкурс усі охочі можуть подати власні творчі проєкти у восьми номінаціях:

  • ▪️образотворчі роботи;
  • ▪️відеороботи;
  • ▪️есе на тему «Погляд у майбутнє України: світле чи затьмарене»;
  • ▪️жартівливі роботи;
  • ▪️фотографічні роботи;
  • ▪️музичні роботи;
  • ▪️хореографічні та декоративно-ужиткові роботи.

Подача заявок на Конкурс відбувається на сайті з 22.07 по 18.08.

Оцінювання творчих проєктів по 20.08.2024 р., а оголошення переможців Конкурсу відбудеться 23.08.2024 р. на офіційних сторінках Фестивалю в соціальних мережах.

Також освітня платформа Фестивалю оголошує про проведення Тестування: 33 роки Незалежності, де усі охочі мають чудову можливість перевірити знання щодо історії нашої Незалежної України!

Зареєструватись на нього можна на сторінці з 22.07 по 20.08, скласти тестування - з 01.08 по 31.08, а отримати Сертифікат знавця Незалежної України одразу після складання тестування!

Детальніше про умови участі та Положення на сайті Конкурсу.

П'ятниця, 26 липня 2024 10:17

Міжнародний Реєстр збитків збирає заяви та докази про компенсацію збитків, втрат чи шкоди, завданих Російською Федерацією, починаючи з 24 лютого 2022 року. Міжнародний Реєстр збитків створений Україною, ЄС та ще 42 країнами. Штаб-квартира Реєстру знаходиться в м. Гаага.
Україна разом з партнерами вже займаються розробкою компенсаційного механізму, який буде розглядати заяви та докази до них і приймати рішення про виплату компенсацій. Зараз можна подати заяву про руйнування або пошкодження житла. Щодо інших збитків заяву можна буде подати згодом.

Щоб подати заяву, потрібно:

  • бути повнолітнім;
  • мати верифікований податковий номер;
  • мати електронний підпис;
  • бути власником нерухомого майна.

Подання заяви доступне для пошкодженого або зруйнованого майна. Це може бути:

  • приватний будинок;
  • квартира;
  • житлове приміщення;
  • дачний будинок;
  • садовий будинок;
  • садиба;
  • житловий будинок садибного типу.

Зараз система доопрацьована і скористатися послугою можна за посиланням.

Четвер, 25 липня 2024 15:17

У 2024 році Кремінська громада ініціювала створення «Книги пам'яті», у якій ми прагнемо увіковічнити пам'ять Захисників Кремінщини, вшанувати подвиг земляків-Героїв та передати їхні історії наступним поколінням.
Для написання «Книги пам'яті» при Кремінській міській військовій адміністрації створено Робочу групу, що займається збиранням і опрацюванням необхідної інформації.

«Книга пам'яті» матиме електронний вигляд і складатиметься з наступних розділів:

  • Один із них присвячуватиметься військовослужбовцям, котрі поклали свої життя за незалежність України.
  • Окремий розділ книги розповідатиме про Захисників, які сьогодні беруть участь у бойових діях.
  • Також у книзі фіксуватимуться своєрідні «архіви» війни – історії кремінян про події 2022 року, про життя в окупації тощо.

Ми вже почали писати історії військових та цивільних кремінян, але потребуємо вашої допомоги, аби зібрати якомога більше інформації про героїчних земляків.

Тож запрошуємо всіх до співпраці!

Історії будуть опубліковані на нашому офіційному веб-сайті.
Та можуть дублюватися у соцмережах: Facebook і Telegram.

Нашою метою є збереження пам’яті про кожну людину, її життя і долю – це найменше, що ми можемо зробити зараз!

Четвер, 25 липня 2024 15:07

Мета:

  • соціальна адаптація та реінтеграція в цивільне життя;
  • залучення військовослужбовців, ветеранів війни і членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України до розвитку спортивних осередків в громадах;
  • фізкультурно-спортивна та психологічна реабілітація військовослужбовців, ветеранів війни і членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України;
  • залучення військовослужбовців, ветеранів війни і членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України до популяризації спорту як інструменту реабілітації та соціальної інтеграції.

Змагання відбудуться з 17 по 18 серпня у м. Хмельницький за адресою: вул. Проскурівська, 81, СК «Поділля» та вул. Прибузька, 3/1, Хмельницька дитячо-юнацька спортивна школа № 3.

Реєстрація учасників змагань до 15 серпня за посиланням.

Регламент змагань за посиланням.

Середа, 24 липня 2024 12:17

За процесуального керівництва прокурорів Кремінського відділу Сєвєродонецької окружної прокуратури повідомлено про підозру у колабораційній діяльності мешканці м. Кремінна (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Слідством встановлено, що у червні 2022 року підозрювана умисно, добровільно обійняла керівну посаду в псевдооргані «адміністрації Кремінського району лнр», створеному на тимчасово окупованій території та з того часу організовує роботу так званого відділу, постійно співрацює з окупаційною владою, чим здійснює колабораційну діяльність на тимчасово окупованій території Кремінської міської територіальної громади.

Підозрюваній загрожує до 10 років ув’язнення з позбавленням права до 15 років обіймати певні посади або займатися певною діяльністю та з можливою конфіскацією майна.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі 3 управління ГУ СБУ України в Донецькій та Луганській областях.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За матеріалами Кремінського відділу Сєвєродонецької окружної прокуратури

Вівторок, 23 липня 2024 11:07

В Україні розпочала роботу урядова телефонна лінія «СТРУМ» за номером 15-49. На лінію можуть звертатися бізнес і громадяни для консультацій з питань енергетики.

На лінії «СТРУМ» можна дізнатися:

  • як посилити енергонезалежність своєї оселі або підприємства;
  • отримати інформацію про державні фінансові програми підтримки для встановлення додаткових потужностей генерації електроенергії;
  • відповіді на інші поточні питання щодо ситуації в енергетиці.

Консультації з енергетичних питань за номером 15-49 надаються цілодобово та безкоштовно.

Урядова гаряча лінія «СТРУМ» почала працювати в межах реалізації Урядом комплексу дієвих заходів для підтримки української енергетики та підготовки до осінньо-зимового періоду.

Урядовий портал

Понеділок, 22 липня 2024 11:07

Шановні жителі Луганщини!

Луганська обласна служба зайнятості готова допомогти кожному з працевлаштуванням, професійним навчанням, пошуком необхідних працівників!

Фахівці надають послуги онлайн.

Телефонуйте за номерами «гарячих ліній»:

098-875-48-95, 099-491-20-86

або заповніть форму за посиланням і фахівці центру зайнятості неодмінно зв'яжуться з вами.

Неділя, 21 липня 2024 16:17

Цій темі було присвячене останнє питання порядку денного засідання координаційного центру підтримки цивільного населення. Доповів головний спеціаліст відділу інвестиційної політики Кремінської МВА Іван Потапов.

Він розповів, що наприкінці травня поточного року представники Кремінської громади пройшли відбір до участі у проєкті «Лідери - лідерам. Молодь Луганщини - Україні», який зібрав на серію тренінгів 20 представників та представниць молоді з Кремінської та Попаснянської громад Луганщини, а також приймаючих громад зі всієї України!

22-24 червня у місті Івано-Франківськ відбувся Форум, який є першим етапом проєкту, де у молоді була можливість опанувати навички з командотворення, ораторського мистецтва та ненасильницького спілкування, адвокаційної діяльності та основ волонтерства, лідерства та молодіжної політики в громадах.
Наступним етапом проєкту буде реалізація мікро-ініціатив в приймаючих громадах командами учасників проєкту, де молодь має на практиці використати отримані знання.

На сьогодні молодь Кремінської громади готує 4 мікро-ініціативи:

  1. Футбольний матч команди Кремінської та Рівненської громад;
  2. Спільний, з представниками Рівненської громади, розпис екосумок (шоперів) на тему Луганщини та Кремінщини;
  3. Плетіння маскувальних сіток;
  4. Створення ляльок-мотанок та вишиванки Кремінщини.

Партнерами проєкту стали Попаснянська та Кремінська військові адміністрації, Сєвєродонецька районна державна адміністрація, управління молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації, Луганська обласна молодіжна рада.

Ініціативу «Лідери - лідерам. Молодь Луганщини – Україні» впроваджує ГО «Центр стійкого місцевого розвитку «Синергія» за технічного адміністрування ІСАР Єднання та сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні, за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту«EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», фінансової підтримки Урядів Данії та Королівства Нідерландів.

У кінці засідання Наталя Макогон запропонувала перелік тем, які будуть розглядатися на наступній зустрічі.

Субота, 20 липня 2024 16:07

На засіданні координаційного центру підтримки цивільного населення при Кремінській міській військовій адміністрації одним із важливих питань порядку денного був стан проведення оздоровчої кампанії у І півріччі 2024 року. Начальниця відділу соціального захисту населення Ірина Гнелицька доповіла, що розпорядженням начальника Кремінської МВА була затверджена «Програма оздоровлення та відпочинку дітей Кремінської міської територіальної громади на 2024 рік». Відповідно до цієї програми:

  • - 116 дітей нашої громади вже відпочили у ЛОК «Дружба» с. Долина Івано-Франківської області.
  • - 50 дітей днями поїдуть на оздоровлення у дитячий центр «Gala Camp», що знаходиться в Кам'янець-Подільському.
  • - 34 дитини з 14 по 31 серпня вирушать на наступну зміну до ЛОК «Дружба».

Крім того:

П'ять наших дітей відпочили в таборі для ВПО «Наша оселя» с. Шубків Рівненської області. А ще двоє - у таборі «Лімниця», що на Івано-Франківщині. Одна дитина загиблого Захисника України та двоє дітей учасників бойових дій оздоровилися у МДЦ «Артек» (Закарпаття). На кінець серпня в «Артеці» планується оздоровлення та відпочинок ще однієї дитини полеглого Героя.

Дві дитини побували у ДЗ «Дитячий спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій «Косів» в червні 2024 року.

У період з 1 по 14 червня 2024 року при координаційних центрах підтримки ВПО з Луганської області, якими опікується Кремінська громада, працювали дитячі відпочинкові табори: у місті Рівне – літній табір «Кремінна», у Дніпрі – «Сяйво Кремінної», в Києві - табір «Сонечко». Всього ці табори відвідали 49 дітей.

Загалом, на сьогодні оздоровленням та відпочинком охоплено 186 дітей Кремінської громади.

Для отримання інформації телефонуйте за номером: +380660713548, Якубчук (Богомолова) Наталя Ярославівна.

П'ятниця, 19 липня 2024 15:07

Це питання зачіпалося сьогодні на засіданні координаційного центру підтримки цивільного населення при Кремінській міській військовій адміністрації.

Нещодавно на Кремінщині закінчився черговий навчальний рік в умовах повномасштабної війни. Про його підсумки на засіданні розповів начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Кремінської міської ради Олександр Кузьменко. Поряд з вагомими успіхами та досягненнями, якими може похвалитися Кремінська громада в освітній галузі, сьогодні над нами висить суттєва проблема. Мова йде про загрозу закриття релокованих кремінських шкіл, яка виникає у зв’язку зі змінами щодо дистанційного навчання школярів, запропонованими у Міністерстві освіти і науки. «Відповідно до цих змін, діти-ВПО мають відвідувати школи за місцем нового проживання, що призведе до закриття наших ліцеїв, скорочення штату вчителів і втрати доступу до української освіти дітьми з ТОТ і тими учнями, які знаходяться за кордоном, - пояснив Олександр Кузьменко, - Звичайно, фізичний формат навчання – це прекрасно, це живе спілкування і розвиток, але не зараз, не тоді, коли триває війна і всі ми, особливо переселенці, перебуваємо у підвішеному стані. Нам, як ніколи, треба триматися одне одного, гуртуватися, гуртувати наших дітей і врешті зробити все, щоб зберегти освіту Кремінщини та життя наших ліцеїв!».

Члени координаційного центру підтримали цю думку, а заступниця начальника Кремінської міської військової адміністрації Наталя Макогон закликала всіх зайняти активну життєву позицію і всюди, в тому числі й у соцмережах, наголошувати на тому, що заклади освіти з тимчасово окупованих територій не можна закривати!

Також Олександр Кузьменко розповів, що навчальний рік 2023-2024 був успішним, розпочався вчасно і завершився врученням документів про освіту. У вересні минулого року розпочали навчання 1662 учні громади (це 82 класи у п’яти ліцеях), завершували навчання 1619 учнів, з них 113 учнів 11-х класів. 10-ті класи мають 210 випускників. Успіхи наших школярів і педагогів - не перерахувати в одному пості! Олександр Володимирович озвучив прізвища школярів, які закінчили навчання з відзнакою.

Отже, «золоті» медалі мають:

- Наталія Дем'яненко, Кремінський ліцей №1;
- Саміра Реут, ліцей №1;
- Діана Жаравіна, ліцей №2;
- Софія Мочук, ліцей №2;
- Анна Чернишова, ліцей №2;
- Марія Чорнобай, ліцей №4;
- Дмитро Бутко, ліцей №5;
- Марія Руднєва, ліцей №5;
- Софія Руднєва, ліцей №5.

«Срібні» медалісти:

- Анастасія Говорова, ліцей №2;
- Вікторія Бєлогруд, ліцей №4.

Свідоцтва з відзнакою отримали дев’ятикласники:

- Микола Аладін, ліцей №2;
- Вероніка Герасименко, ліцей №2;
- Ліна Калиниченко, ліцей №2;
- Марія Гнелицька, ліцей №5;
- Гліб Євдокімов, ліцей №5;
- Віолетта Іванова, ліцей №5;
- Єгор Короткий, ліцей №5;
- Іван Кравченко, ліцей №5;
- Вероніка Кудря, ліцей №5.

Ми завершили ще один рік, який подарував нашим учням нові знання, а всім нам – новий досвід. Працюємо далі!

П'ятниця, 19 липня 2024 09:07

Щоденні поради і вирішення проблем військових, ветеранів та членів їхніх родин — буденна робота ветеранських просторів у всіх куточках нашої країни.
У кожному просторі вам і вашій родині допоможуть з будь-яким запитом. Разом з тим, є ситуації, відповіді на які вкладаються у певні алгоритми. Їх простори зібрали в посібники.

Користуйтеся!

Алгоритм дій, що робити родичам, коли людина зникла безвісти у зв'язку з воєнними діями від Першого жіночого ветеранського простору «Рехаб».

Права та гарантії сімей військовополонених в алгоритмі дій від Veterans HUB ODESA.

Посібник-дорожню карту для поранених військовослужбовців «Варто знати» підготували у вінницькому Ветеранський простір.

«Путівник у сфері ментального здоров’я військовослужбовців в умовах війни», розроблений ЯРМІЗ Центр реадаптації та реабілітації з метою упорядкування сучасних наукових розробок та джерел інформації щодо психології бою, реакцій на бойові стресові фактори, методів допомоги та відновлення тощо.

«Практичний довідник для людей, цивільних та військових, які отримали інвалідність внаслідок війни».

«Як досягти кар'єрного успіху після військової служби» - посібник з працевлаштування для ветеранів та ветеранок від Veterans HUB Odesa.

Методичний посібник «Створюємо ветеранський простір» від Простір Можливостей, де ви можете знайти багато цікавої і потрібної інформації щодо відкриття ветеранського простору.

Четвер, 18 липня 2024 15:17

Конкурс проводиться Національним агентством України з питань державної служби, Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу з метою створення умов для пошуку, підтримки i розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширення її участі у формуванні та реалізації державної політики і державного управління, формування інтересу у молодого покоління до державної служби та покращення іміджу державних службовців у суспільстві.

Конкурсні роботи приймаються у номінаціях:

  • рівні права і можливості жінок і чоловіків;
  • політична освіта та політична культура;
  • відбудова та відновлення системи освіти в умовах воєнного стану;
  • публічна служба моєї мрії;
  • відновлення України на цінностях прав людини;
  • інструменти ефективності в державних установах;
  • молодь у системі публічного управління: новітні підходи та перспективи.

Для участі у Конкурсі необхідно до 30 вересня 2024 року подати заявку, оформлену за встановленим зразком, та конкурсну роботу на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальну інформацію можна знайти на офіційному вебсайті Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді.

Четвер, 18 липня 2024 09:07

Вона розроблена Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців та має назву «Україна — це Дім». Про це повідомляє Урядовий портал.

Онлайн-ресурс надаватиме інформацію з питань перебування українців за кордоном, їх повернення в Україну, програм підтримки щодо житла, працевлаштування та інших видів допомоги.

Платформа містить такі розділи:

• допомога для тих, хто повертається з-за кордону.
• допомога для внутрішньо переміщених осіб.
• багатоцільові Центри захисту та ЦНАПи.
• державна програма компенсації за пошкоджене житло.
• консульські послуги.

Інформація у всіх розділах буде оновлюватися.

Докладніше ознайомитись із платформою можна за цим посиленням.

Середа, 17 липня 2024 15:07

Форум присвячений відзначенню Міжнародного дня молоді і покликаний зібрати на одному майданчику близько трьохсот найактивніших представників представниць молодіжної сфери різних куточків України.

Під час Форуму планується:

  • - Проаналізувати поточну ситуацію в молодіжній сфері;
  • - Продовжити роботу над формуванням Концепції Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2026-2030 роки;
  • - Познайомитися з кращими практиками та поточними можливостями для посилення інституційної спроможності учасників і учасниць;
  • - Обговорити ключові завдання з представниками керівництва держави та міжнародних інституцій.

Що? Український молодіжний форум 2024.
Де? Київська область та м. Київ.
Коли? 10-12 серпня 2024 року.

Реєстрація (до неділі, 21 липня) та всі деталі доступні за посиланням.

Середа, 17 липня 2024 09:07

На тренуванні чекають на українців та українок віком від 14 до 17 років.

Для учасників та учасниць підготували унікальну програму:

  • - навчання стрільби з ПМ, АК;
  • - заняття на сучасних динамічних тренажерах БТР-4Е;
  • - катання на бронемашині з метанням ПТГ;
  • - змагання з пейнтболу, показові виступи кінологів;
  • - лекції та зустрічі з воїнами.

До участі запрошуються команди у складі 10 осіб (8 учасників, з них не менше чотирьох дівчат, та 2 керівники) або у складі 5 осіб (4 учасники та 1 керівник).

Умови участі та реєстрація команд за посиланням.

Захід реалізовують Міністерство молоді та спорту України спільно з Національна гвардія України та Львівською ОДА.

Запрошуємо юних українців та українок взяти участь у Всеукраїнському вишколі «Гвардієць»!

Вишкіл відбудеться 12-16 серпня 2024 року у Львівській області та чекає на кожного!

Вівторок, 16 липня 2024 15:07

Телефон обласної «гарячої лінії» з протидії домашньому насильству: +380669157200.

Не мовчи і тобі допоможуть!

Вівторок, 16 липня 2024 09:07

05 липня 2024 року Український молодіжний фонд у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через німецький державний банк розвитку KfW оголосив про старт першого грантового конкурсу «Кар'єрний старт. Програма молодіжної гарантії».

Програма охопить, зокрема, Київську, Чернігівську, Житомирську, Харківську, Львівську, Закарпатську, Полтавську, Запорізьку, Миколаївську, Кіровоградську, Дніпропетровську та Волинську області, а також низку територіальних громад.

Загальний бюджет становить майже 4 мільйони гривень, а максимальна допустима сума одного гранту становить 380 тис. грн.

Грант націлений для всіх українських роботодавців, які готові працевлаштувати випускників професійно-технічних навчальних закладів без досвіду роботи. Загалом очікується допомогти від 10 до 50 роботодавцям. Ними можуть стати як юридичні особи (незалежно від організаційно-правової форми, форми власності та підпорядкування), так і фізичні особи-підприємці.

Умови участі та деталі за посиланням.

Понеділок, 15 липня 2024 15:07

Це прапор Луганського прикордонного загону імені Героя України полковника Євгенія Пікуса, бригади Гвардії наступу «Помста», другої прикордонної комендатури швидкого реагування «Фенікс» – символ незламного духу, відваги та патріотизму українських воїнів. Цей стяг пройшов буремні випробування війни, а у 2022 році, у важкі дні оборони України, військовослужбовці Луганського прикордонного загону під цим прапором відстоювали нашу Кремінну, мужньо захищаючи її від ворога. Прапор став свідком героїчних вчинків наших захисників, їх безмежної відданості Батьківщині. Коли ворог тимчасово окупував Кремінну, прапор залишився символом надії на її визволення та відновлення справедливості.

Зараз бійці другої прикордонної комендатури швидкого реагування «Фенікс» готуються до звільнення Кремінної і повернення нашого міста до складу незалежної України. Цей прапор днями українські захисники передали Кремінській громаді, щоб він очікував на нашу деокупацію і поряд з Прапором України першим замайорів над українським містом! Тож саме з цим прапором мир та спокій відродяться на нашій рідній землі!

Понеділок, 15 липня 2024 13:47

Ключові теми – оперативна ситуація в кожному регіоні, енергетика, фортифікації, безпека.

Окремо обговорили важливість налагодження співпраці з представниками американських штатів. Президент України наголосив, що разом ми можемо взаємодіяти в питаннях енергетики, освіти, медицини, реабілітації, забезпечення укриттів.

Media

Понеділок, 15 липня 2024 09:07
15 липня українці відсвяткують День Української державності. Це дуже молоде свято, яке започаткували у 2021 році.
 
Саме тоді, 24 серпня під час урочистого засідання Верховної Ради, присвяченого Дню незалежності України президент Володимир Зеленський підписав відповідний указ. Датою його святкування вибрано День хрещення Київської Русі – України.
 
Сьогодні ми вшановуємо всі етапи нашого державотворення - від Русі до сьогодення, і всіх, хто доклав зусиль, щоб Україна існувала як незалежна, демократична держава.
 
Державність є уособленням шляху нації до власної держави, ядром державності є воля до самовизначення народу, його менталітет і правові традиції, а держава - це спосіб забезпечення і запорука існування та єдності нації.
 
Ознаками успішної державності є, зокрема, ефективний державний апарат, боєздатне військо, система юридичних норм, міжнародне визнання держави та ї правова ідентифікація у світі.
 
Україна нині як ніколи потребує сильної та ефективної держави, безперебійної та злагодженої роботи її інститутів. При цьому ми не маємо права та ніколи не відступимо від принципів демократичної і правової держави.
 
Історія українського державотворення нероздільно пов'язана із розвитком українського війська та національними військовими традиціями. Захисники нашої державності є нащадками воїнів-русичів, козаків, січових стрільців, вояків УПА. Сучасні Збройні Сили України та інші силові структури, стримуючи агресора - російську федерацію, захищають суверенітет, незалежність та державність України та доводять, що українці - народ-родина, народ-військо, армія сміливих і незламних.
 
Реальність сьогодення та правдива історія спростовують міфи російської пропаганди, що начебто українці та росіяни - єдиний народ, а Україна як держава нібито ідеологічно має щось спільне з московією.
 
Нинішня війна - це не лише боротьба за майбутнє нашої держави, а й за нашу історію, національну незалежність та ідентичність. Правда в усі часи звучить голосніше за будь-яку зброю, і правда у цій боротьбі за нами. Ментальну і духовну перемогу ми вже здобули, увесь світ це визнає. Перемога задля стійкого справедливого миру може бути лише одна - стовідсоткова безапеляційна перемога гуманізму над тиранією, демократі над тоталітаризмом, сторони, яка захищає свою свободу і незалежність, над стороною-агресором. Україна обов'язково переможе.
Неділя, 14 липня 2024 09:07
Ваучером є документ, що дає особі право на проходження одного з видів навчань. Таким навчанням може бути перепідготовка за робітничою професією, спеціалізація чи підвищення кваліфікації у закладах освіти чи у роботодавця.
 
Ваучер дає особі право на підготовку за спеціальністю для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра або магістра, здобутого за іншою спеціальністю. Ваучер дає особі право на підготовку на наступному рівні освіти, крім третього освітньо-наукового чи освітньо-творчого рівня вищої освіти.
 
Ваучер гарантує особі оплату її навчання центром зайнятості.
 
Право на одноразове отримання ваучера в Державній службі зайнятості для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці мають окремі категорії громадян.
 
Слід зазначити, що зареєстровані безробітні не мають права на отримання ваучера. Але це не позбавляє їх права на проходження професійного навчання. Навчання безробітних проводиться на підставі відповідного сертифіката.
 
Правові підстави видачі ваучерів регулюються статтею 30 Закону України «Про зайнятість населення» та Порядком видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року №207 (із змінами) http://surl.li/nqjmvg
 
Повний Перелік професій, спеціальностей для навчання за якими може бути виданий ваучер тут: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0793-23#n7
 
Щоб отримати ваучер на навчання необхідно:
обрати спеціальність, професію та місце навчання;
подати заявку онлайн, вказавши Луганський обласний центр зайнятості бажаним для отримання направлення на навчання.
 
Для більш детальної консультації щодо можливості навчання за ваучером звертайтеся за телефонами 0505874302, 0999783630, 0663780527.
Субота, 13 липня 2024 09:07

У сучасному динамічному світі, де технології постійно розвиваються, а конкуренція на ринку стає все жорсткішою, бажання розпочати власну справу може як захоплювати, так і лякати. Проте завдяки інтернету та безлічі доступних онлайн-ресурсів можна вільно отримати знання, необхідні для успішного ведення бізнесу.

Портал «Гурт» (https://gurt.org.ua/articles/100703/) пропонує безкоштовні онлайн-курси, які допоможуть зрозуміти основи підприємництва та розвинути навички, необхідні для запуску власної справи.

10 кроків для початку власної справи

Освітній серіал, який стане вашим незамінним помічником у світі підприємництва. Ви дізнаєтеся все про те, як розпочати та вести власну справу, від генерування ідей до практичних порад щодо управління та розвитку вашого бізнесу (https://business.diia.gov.ua/courses/10-krokiv-dla-pocatku-vlasnoi-spravi).

Підприємництво. Власна справа в Україні

Курс створений спеціально для тих підприємців, які відчувають страх чи невпевненість перед початком власної справи (https://prometheus.org.ua/course/course-v1:Prometheus+ENTREPR101+2016_T1).

Dropshipping

На цьому курсі ви дізнаєтеся все про таку популярну модель бізнесу, як дропшипінг, від її основних принципів до практичних стратегій успішного втілення. (https://www.thecampster.com/ua/course/view?slug=dropshipping-117)

Та багато іншого.

П'ятниця, 12 липня 2024 09:07

— Що у тебе болить?
— Кремінна…

Сьогодні наша рідна, найкраща, незламна Кремінна відзначає День міста!

Третій рік поспіль ми мріємо про той день, коли знову зможемо пройтися знайомими вулицями, відчути подих кремінського лісу, поглянути на своє, таке особливе небо, припасти до рідної землі… Щодня ми загадуємо кожен куточок найкращого міста на землі — місця сили і натхнення, спогадів та мрій…

У нас відібрали дім, вирвали наші серця. Та прийде той день, коли все стане на свої місця. Ми звільнимо тебе, повернемося і відновимо мир та спокій на твоїй землі.

Ти тільки тримайся, кохана Кремінна! Ми — єдині, і разом ми зможемо подолати всі труднощі.

Дорогі земляки, креміняни! Вірте у світле майбутнє нашого міста і країни! Хай любов до рідного краю додає вам сили та натхнення, а підтримка близьких та друзів зігріває серця.

Кремінна - це Україна!

З повагою, Кремінська міська військова адміністрація

Четвер, 11 липня 2024 09:07

Найпоширеніші питання стосуються:

  • - Медичної допомоги;
  • - Покращення житлових умов;
  • - Грошової допомоги та компенсацій;
  • - Призначення пільг;
  • - Юридичної підтримки.

Важливий аспект роботи ЄВЛ — співпраця з іншими державними лініями, що дозволяє не лише вирішувати окремі звернення, але й аналізувати проблеми загалом для формування нових законодавчих та нормативних змін.

Для звернень телефонуйте: 0 800 505 217.

Середа, 10 липня 2024 09:07

Наказати на якому підприємстві потрібно протезуватись не може ні лікуючий лікар, ні начальник медичної служби, ні місцевий представник Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, ні представник будь-якого протезного підприємства чи організації.

Protez Hub радить обирати підприємство варто враховуючи низку факторів:

  • Досвід роботи протезистів саме з такою ампутацією як у вас та вміння обрати і застосувати відповідну технологію.
    Якщо ви не впевнені, що на запропонованому підприємстві ваші потреби зможуть задовольнити — не кваптесь казати «Так». Поспілкуйтесь з людьми з подібною травмою, порівняйте кілька підприємств, проаналізуйте пропозиції.
  • Географічне розташування підприємства має значення. Адже вам доведеться регулярно обслуговувати протез, тому близькість до протезиста є суттєвою перевагою.
  • План подальшого обслуговування та гарантійного ремонту. Ви маєте чітко розуміти хто буде оплачувати подальше обслуговування виробу, протягом якого терміну та на яких умовах. Договір (а згодом і акт наданих послуг) варто підписувати лише тоді, коли ви вивчили пропозицію, ознайомились з комплектуючими та довгостроковим планом, обговорили можливі переваги та недоліки тієї чи іншої технології та, врешті, задоволені результатом.

Тут є перелік українських протезних підприємств.

Вівторок, 09 липня 2024 09:07

На виконання рішення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань захисту майнових та немайнових прав внутрішньо переміщених та інших осіб, постраждалих внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України від 14.06.2024 року, Луганською обласною військовою адміністрацією запроваджується збір інформації про вціліле житло в Луганській області, власники якого бажають отримати компенсацію за таке житло за умови юридично оформленої відмови від права власності на нього на користь держави Україна у разі потенційної появи такої можливості та наявності необхідних фінансових ресурсів.

Отже, якщо ваше житло на Луганщині залишилося неушкодженим, ви є його власником, готові відмовитися від нього на користь держави України та отримати за це компенсацію, заповніть, будь ласка, цю анкету та натисніть «НАДІСЛАТИ».

Увага‼️Це опитування стосується саме НЕУШКОДЖЕНОГО ЖИТЛА! Інформацію про пошкоджене та знищене житло ви можете подати в Реєстр пошкодженого та знищеного майна засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Портал Дія), або з використанням мобільного застосунку Порталу Дія, або через ЦНАП чи нотаріуса.

Також звертаємо вашу увагу, що ви можете заповнити інформацію як щодо житла, яке знаходиться на території області, окупованій після повномасштабного вторгнення російської федерації з 24.02.2022, так і щодо житла, яке знаходиться на території області, окупованій до цієї дати.

Посилання на анкету для заповнення.

Понеділок, 08 липня 2024 15:07

Дитячий центр «Gala Camp», Кам'янець-Подільський, запрошує з 23 липня по 13 серпня дітей 6-16 років.

Окрім цього, є можливість отримати путівки на оздоровлення дітей-ВПО за місцем перебування (міста Київ і Львів, Черівецька область).

Для отримання інформації телефонуйте за номером: 066-071-35-48, Якубчук (Богомолова) Наталя Ярославівна.

Понеділок, 08 липня 2024 09:07

До загального фонду бюджету Кремінської громади за І півріччя 2024 року надійшло 94 103,055 тис. грн., що становить 99,5 відсотків до затвердженого з урахуванням змін обсягу за звітний період.

З податків і зборів загального фонду виконання бюджету становить 11 891,1 тис. грн., або 103,7 відсотків від планових показників.

До бюджету громади надійшло податку та збору на доходи фізичних осіб в обсязі 9 129,8 тис.грн., єдиний податок- 2 612,3 тис.грн., податок на майно надійшов в обсязі 30,4 тис.грн., інші податкові та неподаткові платежі – 118,6 тис.грн.

Крім того, за звітний період до загального фонду бюджету громади надійшли трансферти від органів державного управління в загальному обсязі 82 211,9 тис. грн., а саме:

  • базова дотація з державного бюджету – 37 062,0 тис.грн.;
  • освітня субвенція з державного бюджету – 22 361,2 тис.грн.;
  • додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв'язку з повномасштабною збройною агресією – 21 657,4 тис.грн.;
  • дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я – 211,8 тис.грн.;
  • субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції – 900,3 тис. грн.;
  • субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, що утворився на початок бюджетного періоду – 19,2 тис.грн.

На видатки бюджетних установ та інших заходів спрямовано коштів загального фонду 54 224,1 тис. грн., що становить 55,3% до затвердженого на звітну дату плану з урахуванням внесених змін. На заробітну плату з нарахуваннями за І півріччя 2024 року спрямовано 42 480,5 тис.грн., на оплату енергоносіїв – 119,2 тис.грн., на інші заходи у сфері соціального захисту – 1 994,7 тис.грн. (131 особа), на поточні трансферти (в т.ч. для сил оборони) – 7 228,9 тис.грн.

Крім того, на капітальні трансферти для сил оборони направлено – 10 556,4 тис.грн.

З бюджету Кремінської міської територіальної громади фінансується 30 установ, з них 17 установ галузі освіти, 7 установ галузі культури та мистецтва, 1 установа соціального захисту, 1 установа фізичної культури і 4 установи державного управління.

З місцевого бюджету своєчасно та в повному обсязі отримують заробітну плату 376 працівників.

Kremins'ka TG