accordion menu jquery

Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

План місцевого економічного розвитку

Асоціація міст України

Вівторок, 12 лютого 2019 08:01

Конкурс на підтримку ініціатив місцевих мешканців

12-15 березня в м.Кремінна відбудеться незвичайний конкурс на підтримку ініціатив місцевих мешканців. Справа в тому, що громада міста одна з перших в Україні створює іноваційний віртуальний простір співпраці, який дозволить поєднати зусилля мешканців, неурядових організацій, місцевої влади та бізнесу для розвитку громади. Як працює такий простір можна дізнатися з цього відео (https://youtu.be/TfJWCQMIA-w). Місцева влада вже створює свою частку віртуального простору, який серед іншого відкриє бюджетний процес для участі мешканців.
І ця участь починається прямо зараз! Кожен, хто має цікаві ідеї щодо розвитку місцевої громади, може подати власний проект для участі у конкурсі проектів соціальної дії, заповнивши онлайн-заявку до 9 березня 2019 р. за посиланням: https://goo.gl/sPuLd9 
Aвтори проектів, чиї ідеї виявляться найбільш цікавими та дієвими за оцінкою експертної комісії, будуть запрошені на тренінг з проектного дизайну від Британської Ради (12-14 березня в м.Кремінна), під час якого фасилітатори допоможуть учасникам доопрацювати їхні ідеї, нададуть свої рекомендації стосовно їх реалізації. 15 березня учасники за 5 хвилин мають презентувати доопрацьовані проекти конкурсній комісії (пітчинг проектів), яка визначить переможців, а проекти соціальної дії отримають фінансування як з місцевого бюджету, так і з боку Британської Ради в Україні.
Але незвичайність цього конкурсу полягає в тому, що майже всі ініціативи (визначені місцеві питання під час мапування з мобільних телефонів чи інших пристроїв, проекти їх рішень), які потраплять до віртуального простору громади, отримають додаткові можливості, незалежно від рішення конкурсної комісії! Яким саме чином дізнаєтесь або на тренінгу, або з подальших інформаційних повідомлень, слідкуйте за тегом #розумнавзаємодія

Пріоритетні напрямки проектів:
• Громадський простір
Облаштування місць відпочинку та мальовничих куточків міста, підвищення рівня комфорту паркових та зелених зон для відпочинку і громадських зустрічей.
• Молодіжні
Запропонуйте проекти, які об’єднують та підтримують молодих людей, розвивають їх активність та відповідальність, реалізують креативні ідеї творчої молоді. Чекаємо проекти, які будуть реалізовані молоддю або за їх активної участі в організації.
• Туристичні
Формування іміджу міста та розробка брендінгу, прокладання еко-стежок та вело-маршрутів, розробка та апробація екскурсій для гостей та жителів міста і району; створення нових туристичних атракцій та сервісів.
• Культурні
Придумайте, яким чином можна розвинути культуру міста. Запропонуйте цікаві ідеї щодо організації та проведення творчих подій, виставок, перформансів, реалізація просвітницьких проектів тощо.
• Екологічні
Придумайте, яким чином можна покращити стан екології та рівень екологічної культури жителів своєї громади.
• Інклюзія
Проекти, які можуть бути спрямовані на забезпечення доступу до міських та туристичних об'єктів людей з інвалідністю.
Aвтори проектів, чиї ідеї виявляться найбільш цікавими та дієвими за оцінкою експертної комісії, будуть запрошені на тренінг з проектного дизайну від Британської Ради, під час якого фасилітатори допоможуть учасникам доопрацювати їхні ідеї та нададуть свої рекомендації щодо їх реалізації. 
Тренінг відбудеться 12-14 березня в м.Кремінна. А 15 березня учасники презентують доопрацьовані проекти конкурсній комісії, яка визначить переможців. Час на презентацію - всього 5 хвилин.
Пітчинг проектів реалізується за підтримки Кремінської міської ради, Британської Ради в Україні (проект "Активні громадяни"), БФ «Молода громада». 
#activecitizensua
Хто має зацікавленість у пілотному впровадженні інноваційної системи «Розумна взаємодія» в своїй громаді, будь ласка, заповніть онлайн форму за посиланням https://goo.gl/zsTTDG

Read 451 times
2019 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.