View settings

Розмір літер:
Кольори сайту
Зображення

Параметри

[ Звичайна версія сайту ]
Вівторок, 12 лютого 2019 08:01

12-15 березня в м.Кремінна відбудеться незвичайний конкурс на підтримку ініціатив місцевих мешканців. Справа в тому, що громада міста одна з перших в Україні створює іноваційний віртуальний простір співпраці, який дозволить поєднати зусилля мешканців, неурядових організацій, місцевої влади та бізнесу для розвитку громади. Як працює такий простір можна дізнатися з цього відео (https://youtu.be/TfJWCQMIA-w). Місцева влада вже створює свою частку віртуального простору, який серед іншого відкриє бюджетний процес для участі мешканців.
І ця участь починається прямо зараз! Кожен, хто має цікаві ідеї щодо розвитку місцевої громади, може подати власний проект для участі у конкурсі проектів соціальної дії, заповнивши онлайн-заявку до 9 березня 2019 р. за посиланням: https://goo.gl/sPuLd9 
Aвтори проектів, чиї ідеї виявляться найбільш цікавими та дієвими за оцінкою експертної комісії, будуть запрошені на тренінг з проектного дизайну від Британської Ради (12-14 березня в м.Кремінна), під час якого фасилітатори допоможуть учасникам доопрацювати їхні ідеї, нададуть свої рекомендації стосовно їх реалізації. 15 березня учасники за 5 хвилин мають презентувати доопрацьовані проекти конкурсній комісії (пітчинг проектів), яка визначить переможців, а проекти соціальної дії отримають фінансування як з місцевого бюджету, так і з боку Британської Ради в Україні.
Але незвичайність цього конкурсу полягає в тому, що майже всі ініціативи (визначені місцеві питання під час мапування з мобільних телефонів чи інших пристроїв, проекти їх рішень), які потраплять до віртуального простору громади, отримають додаткові можливості, незалежно від рішення конкурсної комісії! Яким саме чином дізнаєтесь або на тренінгу, або з подальших інформаційних повідомлень, слідкуйте за тегом #розумнавзаємодія

Пріоритетні напрямки проектів:
• Громадський простір
Облаштування місць відпочинку та мальовничих куточків міста, підвищення рівня комфорту паркових та зелених зон для відпочинку і громадських зустрічей.
• Молодіжні
Запропонуйте проекти, які об’єднують та підтримують молодих людей, розвивають їх активність та відповідальність, реалізують креативні ідеї творчої молоді. Чекаємо проекти, які будуть реалізовані молоддю або за їх активної участі в організації.
• Туристичні
Формування іміджу міста та розробка брендінгу, прокладання еко-стежок та вело-маршрутів, розробка та апробація екскурсій для гостей та жителів міста і району; створення нових туристичних атракцій та сервісів.
• Культурні
Придумайте, яким чином можна розвинути культуру міста. Запропонуйте цікаві ідеї щодо організації та проведення творчих подій, виставок, перформансів, реалізація просвітницьких проектів тощо.
• Екологічні
Придумайте, яким чином можна покращити стан екології та рівень екологічної культури жителів своєї громади.
• Інклюзія
Проекти, які можуть бути спрямовані на забезпечення доступу до міських та туристичних об'єктів людей з інвалідністю.
Aвтори проектів, чиї ідеї виявляться найбільш цікавими та дієвими за оцінкою експертної комісії, будуть запрошені на тренінг з проектного дизайну від Британської Ради, під час якого фасилітатори допоможуть учасникам доопрацювати їхні ідеї та нададуть свої рекомендації щодо їх реалізації. 
Тренінг відбудеться 12-14 березня в м.Кремінна. А 15 березня учасники презентують доопрацьовані проекти конкурсній комісії, яка визначить переможців. Час на презентацію - всього 5 хвилин.
Пітчинг проектів реалізується за підтримки Кремінської міської ради, Британської Ради в Україні (проект "Активні громадяни"), БФ «Молода громада». 
#activecitizensua
Хто має зацікавленість у пілотному впровадженні інноваційної системи «Розумна взаємодія» в своїй громаді, будь ласка, заповніть онлайн форму за посиланням https://goo.gl/zsTTDG

Середа, 30 січня 2019 13:50

   30 січня 2019 року у Кремінській міській раді пройшла чергова зустріч з представниками громадської організації «Місто-сад». Спеціалістами громадської організації було представлено презентацію проекту «Реконструкція проспекту Дружби». Основною метою проекту є перетворення проспекту в справжній бульвар зі скульптурами-інсталяціями, які розповідатимуть про історію та унікальність Кремінної. Також було запропоновано безліч цікавих ідей стосовно ландшафтного дизайну та облаштування місць відпочинку, що надасть можливість жителям міста комфортно проводити свій вільний час.

Вівторок, 22 січня 2019 08:05

Шановні креміняни!

22 січня український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії − День Соборності, свято об’єднання українських земель в самостійну державу.

Виявивши свою волю жити в єдиній державі, український народ засвідчив духовну та культурну єдність, заявив про себе, як про єдину європейську націю. Міцність держави ґрунтується на наших спільних зусиллях та усвідомленні відповідальності кожного за долю свого народу. Тож нехай наша праця, впевненість та оптимізм служать збереженню духовних цінностей нації, забезпеченню економічної стабільності та злагоди в суспільстві!

Кремінський міський голова           Юрій Прокопенко


Понеділок, 21 січня 2019 08:01

Команда мерів Асоціації міст України на Водохреще разом з мером Києва Віталієм Кличком пірнали в річку Дніпро у столичному парку «Наталка». Делегацiю мерів Луганського регіонального відділення Асоціації міст України очолив Кремінський міський голова Юрій Прокопенко.

Від Луганського регіонального відділення АМУ до купання приєдналися Новопсковський селищний голова Вадим Гаєв та Сватівський міський голова Євген Рибалко.

Після традиційного купання відбулася зустріч з пpeзидeнтoм України Пeтpoм Пopoшeнкoм.

П'ятниця, 18 січня 2019 13:30

Напередодні Водохреща, поряд з кафе «Теремок» відбулося урочисте відкриття та освячення бювету питної води, яке провів настоятель Кремінського Свято-Троїцького храму протоієрей Володимир.

Бювет збудовано за рахунок коштів Європейського Союзу виділених у рамках проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна».


 

П'ятниця, 11 січня 2019 15:50

11 січня, під головуванням спеціаліста із соціальної мобілізації громад Програми «Верховенство права та безпека на рівні громад у постраждалих від конфлікту районах України» Аліни Лебедєвої проведено засідання робочої групи з питань безпеки громади м. Кремінна.

У засіданні взяли участь представники та голови функціональних груп громадських організацій, члени робочої групи та представники органів місцевого самоврядування. Робочою групою були розглянуті проблемні питання стосовно міського транспорту, вивозу та переробки сміття, встановлення світлофору на перехресті вул. Титова та вул. Центральна, створення «соціального таксі», встановлення інформаційних стендів у віддалених районах міста, створення місць для сімейного відпочинку тощо.
У подальшому обговорені питання будуть використані при написанні Профілю громади.

П'ятниця, 04 січня 2019 14:31

Напередодні Різдва Христового до Кремінської міської ради завітали маленькі вихованці Будинку дитячої творчості. Діти заспівали різдвяні колядки та побажали присутнім усього найкращого у новому році, за що в знак подяки отримали подарунки від керівництва та колективу міської ради.

Ми дуже вдячні вам, шановні малята, за ваш візит. Нехай Різдвяні свята принесуть вам щастя, здоров’я та здійснення найзаповітніших бажань.


Середа, 02 січня 2019 08:05

Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформовано рейтинг інституційної спроможності та сталого розвитку малих і середніх громад Луганської області. Рейтинг враховує 33 показники та відображає інвестиційну привабливість громад області у 2018 році.

При складанні рейтингу було враховано дані про діяльність 1092 громад з усіх областей України.

Громади, які відсутні в списку мають значно нижчі показники.

Середній показник в Україні - 14,91

Середній показник в області - 16,06


Четвер, 06 грудня 2018 08:30

Шановні військовослужбовці, воїни, ветерани війни і Збройних Сил!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята – Дня Збройних Сил України!
У цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у будь-який момент стати на захист своїх родин, домівок і своєї землі. Служба в лавах Збройних Сил – це покликання та обов’язок справжніх чоловіків.
Тож нехай ніколи не вичерпується ваші енергія і натхнення, а щира любов до своєї землі та народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння та захисту держави. Здоров’я вам, щастя, миру і злагоди!

Кремінський міський голова               Ю.О. Прокопенко


 

Середа, 21 листопада 2018 11:55

Управління соціального захисту населення Кремінської райдержадміністрації повідомляє наступне.

На даний час проведений в автоматичному режимі розрахунок житлових субсидії за жовтень 2018 року.

Запрошуємо Вас до управління соціального захисту населення отримати повідомлення про призначення житлової субсидії за жовтень 2018 року (вул. Побєди, 1 а, перший поверх, кабінет № 103).

Додаткову інформацію можна отримати за номером телефону 3-15-43.

Також, проводиться робота щодо призначення житлової субсидії на період з листопада 2018 року по березень 2019 року.


 

П'ятниця, 16 листопада 2018 10:30

Шановні аграрії, дорогі трудівники сільського господарства!

Прийміть вітання з професійним святом! Незважаючи на всі труднощі, які виникають протягом господарського року, сільгосппідприємства працюють: вирощують і виробляють життєво необхідні продукти, які ми споживаємо щодень. 
Дякую вам за вашу важку і благородну працю, яку ви виконуєте сумлінно. І бажаю вам міцного здоров’я, доброї погоди, високих врожаїв, сталих і розумних цін на сільськогосподарську продукцію. Щоб ваш труд завжди був результативним, а ризики виправданими.

Кремінський міський голова                        Ю.О. Прокопенко


 

П'ятниця, 26 жовтня 2018 15:13

Дорогі ветерани, шановні креміняни!

 

 28 жовтня ми разом з усією державою відзначаємо День визволення України від фашистських загарбників. Цього дня ми вшановуємо світлу пам'ять про загиблих, низько вклоняємося та висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни.

 Дорогі захисники, саме Вам нинішнє і майбутні покоління зобов’язані своїм життям. Я від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту, довгих років життя та родинного затишку.

 

Кремінський міський голова                         Ю.О. Прокопенко


 

Вівторок, 23 жовтня 2018 16:50

«Головне достоїнство міста − чарівна флора. При в'їзді тебе зустрічає банер «Кремінщина − оазис Донбасу». І це правда! Тут хвойні, змішані, дубові ліси, де ти можеш зібрати величезний кошик грибів. Краще роздивлятися красу Кремінної з місцевих «гір» − териконів».

Саме так охарактеризували наше місто в електронному журналі CLUTCH, включивши його у ТОП-5 маленьких, але затишних міст нашої країни. Разом з Кремінщиною у п' ятірку увійшли: Чортків, Острог, Славутич та Яремче.

Для перегляду повної версії статті можна перейти за посиланням: Незвідана Україна: ТОП-5 маленьких, але затишних міст нашої країни .

П'ятниця, 12 жовтня 2018 09:04
Шановні креміняни!

14 жовтня вся наша країна відзначає два свята в один день – велике православне свято День Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України. Ці свята об’єднує їх суть − захист. А захист стосується кожного громадянина нашої Держави.

День захисника України – свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких.

Я від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, довгих років життя, благополуччя, успіхів та надійного тилу.

Кремінський міський голова               Ю.О. Прокопенко


 

Четвер, 04 жовтня 2018 17:00

Щиро вітаю Вас з професійним святам – Днем працівників освіти.

Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, безхмарних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.

Дякую за Вашу самовідданість, високий професіоналізм, життєву мудрість та знання, які Ви щедро передаєте підростаючому поколінню.

Нехай успіхи й перемоги надихають Вас на нові звершення та здобутки. Зі святом!

 

Кремінський міський голова                                  Ю.О. Прокопенко


 

Вівторок, 25 вересня 2018 17:03

До відома мешканців міста!

 

На виконання рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 21.09.2018 № 300 «Про проведення інвентаризації облікових справ громадян, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Кремінської міської ради» відділом житлово-комунального господарства та будівництва апарату виконавчого комітету міської ради в період з 01.10.2018 по 31.12.2018 проводиться інвентаризація облікових справ громадян, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Кремінської міської ради.

 Інвентаризація проводиться з метою перереєстрації громадян, уточнення інформації щодо кількості громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання, згідно з вимогами ст.ст. 15, 34, 36, 40, 134 Житлового кодексу Української РСР, п.п. 25, 26,27,28 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.84 N 470.

Інвентаризація облікових справ проводиться на підставі наступних документів:

- довідка з місця реєстрації за Ф. №3 ( каб. № 18 міськрада);

- документи, які дають право на проживання в квартирі (будинку): копія ордеру, копія свідоцтва про право власності, про спадщину або копія договору купівлі-продажу чи дарування квартири, договір піднайму та копія технічного паспорту, договір найму;

- оригінали паспортів всіх повнолітніх членів родини, зареєстрованих у квартирі, ксерокопії паспортів осіб, які бажають стати на квартирний облік;

- копії ідентифікаційних номерів при наявності оригіналів;

- оригінали та ксерокопії свідоцтв про народження дітей;

- оригінали та ксерокопії свідоцтв про одруження або розірвання шлюбу;

- оригінал та ксерокопія документа, який дає право на пільгу (медичний висновок приймається в оригіналі);

- витяги на всіх членів сім'ї про наявність нерухомого майна та земельних ділянок під забудову;

- довідка з місця роботи повнолітніх членів сім’ї, які стають на квартирний облік (посада, дата прийняття та чи перебуває громадянин на квартирному обліку за місцем роботи), для пенсіонерів копія та оригінал пенсійного посвідчення, довідка про отримання пенсії у Кремінському районі;

- довідка з УСЗН про внесення до Єдиного державного реєстру пільговиків.

Усі громадяни, що перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Кремінської міської ради, зобов’язані пройти перереєстрацію для підтвердження чи спростування підстав перебування на квартирному обліку. Для проходження перереєстрації необхідно звернутися до виконавчого комітету Кремінської міської ради за адресою: пр-т Дружби, 13, м. Кремінна Луганської області (кабінет № 10,16), тел. для довідок (06454) 3-10-30, (06454) 2-16-42.

Громадяни, які не пройдуть перереєстрацію та не підтвердять потребу в поліпшені житлових умов, наявність підстав для подальшого перебування на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, будуть зняті з квартирного обліку.

 

Начальник відділу житлово-комунального
господарства та будівництва,
голова громадської комісії з житлових питань                                       І.О.Китайгора


 

Понеділок, 24 вересня 2018 09:05

21 вересня відбувся захід, присвячений урочистому завершенню інформаційної кампанії з ресурсозберігаючих підходів, яка проходила в рамках проекту «Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді м. Кремінна», що реалізується Кремінською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу.

У рамках інформаційної кампанії були проведені флешмоби, відкриті уроки, толоки, різноманітні конкурси, туристичні походи, літній табір та багато інших цікавинок.

Під час святкування Юрій Прокопенко вручив подяки та подарункові сертифікати усім загальноосвітнім закладам міста, ДНЗ «Ластівка» та «Катруся», Кремінській районній бібліотеці, активістам ініціативних груп, Навчально-науковому інституту фізичного виховання і спорту Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, КЗ «Луганський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту», КЗ «Луганський кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії», КУ «Кремінська районна дитяча художня школа», Коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв та дітлахам, які брали активну участь у конкурсах та флешмобах. Зі святом усіх присутніх привітали проектний менеджер Олександр Стеценко та спеціаліст з інформаційної кампанії Андрій Сімонов.

Цього вечора кожен присутній міг знайти для себе розвагу. Для любителів спорту пройшли показові виступи богатирів Луганщини, на дітлахів чекали різноманітні атракціони та шоу мильних бульбашок. Молодь розважалася під виступи гурту «TWO BUS» та аматорські колективи районного будинку культури. Завершилось святкування пінною дискотекою та різнокольоровими спалахами феєрверку. 


 

Середа, 19 вересня 2018 11:25

Якщо ти старшокласник або студент, у тебе є крута ідея, відео й камера – тоді «Let`s GO» подаватися на конкурс від Інституту «Республіка».

Мета – показати реальний стан впровадження політичних реформ у місті та змусити задуматися людей про зміни в середині кожної громади.

Приймаються роботи від:

- учнів 10-11 класів

- студентів

Опис: креативне відео має бути ДО 1,5 хвилини і відображати стан політичних реформ (виборчої, політичних фінансів, антикорупційної реформ) у місті.

 

КРИТЕРІЇ:

 • відповідність темі й опису конкурсу;
 • хронометраж відео до 1,5 хв.;
 • креативність, оригінальність;
 • унікальність роботи;
 • жанр будь-який (репортаж, інтерв’ю, комедія, детектив, адаптація світових фільмів, коміксів тощо);
 • робота без плагіату;
 • відео не містить дискримінаційних закликів/ ознак;
 • не рекламує продукт/ компанію/ організацію;

 

ДедлайнРоботи приймаються до 11 листопада 2018 р. (включно)

 Умови:

 1. Кожен учасник має заповнити анкету про участь у конкурсі.
 2. Узяти участь у місцевому/ регіональному марафоні з політичних реформ: «Роль громадян у політичних реформах» (+ 5 балівпід час оцінювання робіт)
 3. Додатися до групи «Активна Громада» -https://www.facebook.com/groups/AktivnaGromada/
 4. Уподобати сторінку Інституту «Республіка» -https://www.facebook.com/instituterespublica/
 5. Опублікувати відеороботу в цій події - https://www.facebook.com/events/285595998936741/
 6. Тегнути Інститут «Республіка» (@instituterespublica) – аби ми могли відстежувати всі відеороботи.
 7. Автори мають публікувати в групі «Активна Громада» історії/ бекстейдж фільмування/ зйомку закулісся (+ 5 балівпід час оцінювання робіт)
 8. Запрошувати до перегляду опублікованого відео знайомих, друзів, родичів, собаку й кота ;) (+ 5 балівпід час оцінювання робіт за більше 200 переглядів)

 

Анкету учасника заповнити тут: АНКЕТА

 

Дати марафонів з політичних реформ можна дізнатися в регіонального координатора ВІ «Активна Громада» у своєму місті, або на сайті Інституту «Республіка» в календарі подій.

 

Як буде ухвалюватися рішення?

Роботи будуть оцінені експертами міжнародних організацій та Інституту «Республіка». 10 кращих відео будуть запропоновані до публічного голосування з 1 до 7 грудня на офіційному каналі Інституту «Республіка» в ЮТУБ.

Авторів 10 кращих відео запросять у Київ на Національний форум з політичних реформ, де й будуть оголошуватися результати конкурсу.

 

За перше місце автор/ка отримає путівку в Карпати на зимові канікули на 5 днів або грошовий сертифікат (на вибір). А за друге й третє місця - грошові сертифікати / картки знижок.

 

!!! Роботи, що не відповідають критеріям розглядатися не будуть.

Оголошення переможців: 10-11 грудня (дата орієнтовна) на Національному форумі з політичних реформ.

За додатковою інформацією звертайтеся: 050-195-21-24 – Лідія Гармаш (з 10:00 до 18:00), а також можна ставити запитання на події в соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/events/285595998936741/

Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада»  —  об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».

Конкурс проходить у межах проекту «Активна Громада: право вибору», що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).


 

Понеділок, 17 вересня 2018 15:27

Кремінська міська рада у співпраці з Харківською громадською організацією «ЗооКонтроль» розпочинає з 18 вересня 2018 року роботу з профілактики поширення сказу у місті шляхом вакцинування та обробки вуличних тварин.

Повідомлення про скупчення вуличних тварин на території міста Кремінна приймаються фахівцями відділу розвитку інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва виконкому Кремінської міської ради за телефоном 2-16-42.


 

П'ятниця, 14 вересня 2018 09:46

Викликай 102, якщо палять листя

Якщо ти бачиш, що палять листя чи сміття, дзвони 102 – ПОЛІЦІЯ.

Згідно зі ст. 77-1 Адміністративного кодексу України, поліція зобов’язана прийняти виклик і приїхати на місце злочину. Згідно ст. 255 Адміністративного кодексу України саме поліція складає протокол про факт спалювання листя чи сміття.

Листя та сміття ЗАБОРОНЕНО СПАЛЮВАТИ!

Спалювання листя чи сміття є порушенням українського законодавства, а саме:

 1. ст.50 Конституції України,
 2. ст..9,12 Закону України „Про охорону природного навколишнього середовища”
 3. ст.16 Закону України „Про охорону атмосферного повітря”.
 4. п.п.3.6.14, 3.7.4 „Правила утримання житлових будинків та прибудинкових територій”.
 5. п.п.3.6, 6.4.2 „Правила утримання зелених насаджень у містах та інших населених пунктах”
 6. Закону України „Про благоустрій у населений пунктах”.

Не забудь сфотографувати порушення!

 

Національний екологічний центр України
www.necu.org.ua


 

Понеділок, 03 вересня 2018 08:00

Міський голова Юрій Прокопенко вітає учнів міста та їх батьків з початком нового навчального року!


 

Четвер, 23 серпня 2018 08:45

Від щирого серця вітаю з професійним святом усіх, хто присвятив своє життя шахтарській справі. Шахтар − це саме та професія, яка заслуговує найбільшої поваги, адже ваша почесна праця потрібна в усі часи. Бажаю всім вам міцного здоров'я та безпечної праці. Нехай у ваших домівках завжди зберігається тепло і затишок, щастя вам і благополуччя.

Кремінський міський голова          Ю.О.Прокопенко