View settings

Розмір літер:
Кольори сайту
Зображення

Параметри

[ Звичайна версія сайту ]
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ — Кремінська Міська Рада
Понеділок, 03 серпня 2020 11:05
 
Міський голова Юрій Прокопенко привітав цьогорічних медалістів.
 
31 липня у Кремінній відбулося урочисте привітання випускників-медалістів, переможців олімпіад і конкурсів, активних учасників найрізноманітніших молодіжних проєктів, членів молодіжної ради міста. Захід відбувся у новому форматі через заборону святкування традиційних випускних та Дня міста.
 
Найхвилюючим моментом урочистого заходу було вручення міським головою золотих та срібних медалей, грамот та подарунків випускникам від мерії міста. До речі, цього року в Кремінській громаді 10 медалістів.
 
За вагомий особистий внесок у виховання численних поколінь громади вчителям та батькам випускників вручено Подяки міської ради та подарунки.
 
Вчителі, батьки та випускники висловили один одному теплі слова подяки та напуття, що зворушило серце кожного присутнього. А діти неодноразово дивували своїми талантами з сучасним креативним підходом.
 
На заході була тепла, святкова атмосфера сповнена гордістю за достойні результати підростаючого покоління.
 
Привітання найкращих випускників у такому незвичному форматі сподобалося всім присутнім, тому міською радою планується провести такий захід і наступного року.
 
Вітаємо всіх випускників з новим етапом – кроком у доросле, самостійне та успішне життя!
П'ятниця, 31 липня 2020 14:25

Відповідно до розпорядження Кремінського міського голови від 31.07.2020р. №03-01/112 буде проведено пленарне засідання шістдесят другої сесії Кремінської міської ради сьомого скликання 12 серпня 2020 року о 10:00 в залі засідань будівлі Кремінської міської ради.

Передбачається внести на розгляд ради наступні питання:

 1. Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Кремінна на 2020 рік.
 2. Про внесення змін до Кремінського міського бюджету на 2020 рік.
 3. Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд у зоні для розташування кафе на проспекті Дружби м. Кремінна.
 4. Земельні питання.
 5. Інші питання.
Середа, 29 липня 2020 09:10
Відповідно до рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради оголошується конкурс «Краще аматорське відео про рідне місто (селище)».
Переможці трьох призових місць отримають в подарунок від міської ради мобільні телефони.
Розкрийте свій талант в режисурі та надайте можливість усім побачити неповторність та унікальність нашої громади, адже найкращі відеоролики будуть продемонстровані на сторінці у Фейсбук міської ради та на мультимедійному екрані.
Надсилайте свої роботи на нашу електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 21 серпня 2020 року.
Умови конкурсу:
 • наявність сюжетної лінії або основної ідеї;
 • якість відео (не менше 1080р, 16:9);
 • розмір відео (не менше 2-х хвилин);
 • задіяна кількість учасників у відеоролику;
 • музичне оформлення;
 • використання видів міста (селища).
З детальними умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням: https://kremrada.gov.ua/index.php/dokumenti/rishennya-vikonavchogo-komitetu/item/7398-137-pro-oholoshennia-konkursu-amatorskykh-video-pro-ridne-misto-na-chest-dnia-mista-2020 .
Бажаємо успіхів і чекаємо на ваші відео!
Четвер, 23 липня 2020 11:05

Кремінським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури під час вивчення стану законності у сфері охорони дитинства встановлено, що в одному з сіл Кремінського району Луганської області розташоване безхазяйне нерухоме майно - будівля, яка використовується навчальним закладом – дитячим садочком, загальною площею 637,3 кв. м.

Відповідно до законодавства України органом місцевого самоврядування виконані необхідні заходи, у зв’язку з чим уповноваженим органом проведена реєстрація вказаної будівлі як безхазяйного майна. Однак сільська рада зволікала зі зверненням до суду, що перешкоджає правомірному використанню нерухомого майна та зміцненню матеріальної основи місцевого самоврядування.

Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою подано до суду заяву про передачу вказаного безхазяйного нерухомого майна у комунальну власність територіальної громади. Рішенням Кремінського районного суду Луганської області задоволена заява Сєвєродонецької місцевої прокуратури та передано в комунальну власність територіальної громади сільської ради будівлю дитячого навчального закладу – ясла – садочка загальною площею 637,3 кв. м. вартість понад 600 тис. грн.

Прокурор Кремінського відділу
Сєвєродонецької місцевої прокуратури                  М. Шаройкіна

Вівторок, 21 липня 2020 08:45
Фондом "Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу" сформовано черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України.
До Вашої уваги 20 найкращих громад Луганської області станом на 01.07.2020.
Рейтинг враховує 40 критеріальних показників та відображає інвестиційну привабливість громад у 2020 році.
Оцінено по області 39 громад. Оцінено по Україні 1540 громад.
Нам є чим пишатися!
Понеділок, 20 липня 2020 15:35

За процесуального керівництва Кремінського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури Луганської області слідчим СВ Кремінського ВП ГУНП в Луганській області здійснювалось досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно мешканки м. Кремінна Луганської області за фактом злісного ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів).

За матеріалами слідства, в період з березня 2019 року до лютого 2020 року, жінка, позбавлена батьківських прав, приховуючи доходи, ухилялась від спати аліментів на утримання малолітньої дитини, внаслідок чого утворилась заборгованість із сплати таких коштів у розмірі, що сукупно складають суму виплат більш як за три місяці відповідних платежів.

Вироком суду, особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.164 Кримінального кодексу України та враховуючи невідбуте покарання за попереднім вирок, призначено остаточне покарання у вигляді 3 років 8 місяців позбавлення волі.

 

Ювенальний прокурор Кремінського відділу
Сєвєродонецької місцевої прокуратури                  О. Волнова

Понеділок, 20 липня 2020 14:15

Кремінським районним судом Луганської області ухвалено обвинувальний вирок, яким особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.335 Кримінального кодексу України, а саме ухиленні від призову на строкову військову службу.

Під час судового розгляду встановлено, що обвинувачений, досягнувши призовного віку, пройшов медичний огляд на збірному пункті та згідно висновку військово-лікарської комісії Рубіжансько-Кремінського об’єднаного міського військового комісаріату визнаний придатним до військової служби.

Обвинуваченому роз’яснювалися положення Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

Особа, отримавши повістку про явку для відправлення на збірний пункт, про що складена відповідна розписка, на збірний пункт Рубіжансько-Кремінського об’єднаного міського військового комісаріату не прибув без поважних причин та відповідних документів щодо таких причин неявки не надав.

Під час судового розгляду обвинувачений визнав вину в повному обсязі, щиро розкаявся.

За результатами судового розгляду обвинуваченого, на підставі укладеної угоди про визнання винуватості між прокурором та підозрюваним, призначене покарання у виді 2 років обмеження волі. На підставі ст.75 Кримінального кодексу України звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком 1 рік.

Довідково: відповідно до ст.15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» на строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу (громадяни призовного віку).

 

Прокурор Кремінського відділу
Сєвєродонецької місцевої прокуратури                  В. Погодін

Вівторок, 14 липня 2020 14:26

На виконання рішень протоколу №25 засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 25.06.2020, протоколу №16 засідання районної комісії ТЕБ та НС від 30.06.2020р., 06 липня 2020 року виконавчим комітетом Кремінської міської ради прийнято рішення №129 «Про обмеження часу роботи закладів громадського харчування та розважальної діяльності на період карантину», у якому рекомендувано закладам громадського харчування та розважальної діяльності на території Кремінської міської ради обмежити час роботи до 22 години на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України.

Середа, 08 липня 2020 11:27
Середа, 08 липня 2020 10:45

6 липня о 13:21 годині поблизу с. Осколонівка Новоайдарського району на території Боровського (квартали 111, 112, 113, 114) та Охтирського (квартал 57) лісництва виникла лісова пожежа на площі близько 50 га, з них верхова 20 га.

7 липня о 16:00 годині через пориви вітру до 20 м/с змінних напрямків пожежа розповсюдилася на територію с. Смолянинове.

О 19:20 годині направлено сили на ліквідацію пожежі поблизу с. Капітанове Новоайдарського району на території Капітанівського лісництва (квартал 79), площа якої (верхова) складає близько 40 га.

Силами ДСНС евакуйовано з житлових будинків с. Смолянинове та дачного кооперативу “Вовче озеро” 30 осіб (з них 13 дітей) та 30 осіб відселено.

В наслідок пожежі вогнем знищено в с. Смолянинове 23 житлових будинки, пошкоджено 36 житлових будинків та знищено 80 дачних будинків кооперативу “Вовче озеро”.

Під час гасіння пожежі станом на 09:00 годину 8 липня виявлено тіла 4 загиблих осіб та 9 осіб (з них 2 дітей 8-ми та 11-ти років) госпіталізовано.

До гасіння залучено 1 тис. 125 чоловік та 201 одиниця техніки, з них від: ДСНС 638 чоловік особового складу та 140 одиниць техніки в тому числі 2 літаки АН-32П. У тому числі 4 одиниці техніки та 18 чоловік особового складу пожежно-рятувальних підрозділів Кремінського району.

На місці пожежі розгорнуто оперативний штаб, пункт життєзабезпечення та працює оперативна група ДСНС.

Станом на 09:00 годину 8 липня на території Новоайдарського району спостерігаються окремі осередки горіння лісових масивів поблизу с. Смолянинове, с. Капітанове та с. Воронове.

П'ятниця, 03 липня 2020 11:20

Шановні працівники
Кремінського відділу поліції
та ветерани правоохоронних органів!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем національної поліції України. Важкі поліцейські будні вимагають від кожного з вас професіоналізму та зразкової дисципліни. На вас покладено відповідальне завдання – охороняти спокій та життя людей, стояти на варті правопорядку, боротися зі злочинністю та забезпечувати громадську безпеку.

Прийміть подяку за вірну службу та самовіддану працю. Бажаю успіхів та наснаги у вашій нелегкій справі, здоров’я, добробуту, миру вам та вашим родинам. Нехай ваші професійні зусилля будуть нагороджені повагою та довірою кожного громадянина.

 

Міський голова                   Юрій Прокопенко

Середа, 01 липня 2020 11:00

 25 червня мешканці села під час відпочинку біля річки Борова виявили підозрілий предмет, і у подальшому фахівці ідентифікували його як протитанкова міна ТМ-62.
Аналогічний випадок, за такими ж обставинами стався 28 червня.
Піротехнічною групою ЧПР та ГР АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області вилучено дві протитанкові міни ТМ-62, внаслідок надзвичайних подій громадяни не постраждали.

Загалом з початку 2020 року на території Кремінського району зафіксовано три випадки виявлення вибухонебезпечних предметів населенням.

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ, ПАМ'ЯТАЙТЕ!

Розмінуванням, знешкодженням або знищенням вибухонебезпечних предметів займаються виключно підготовлені фахівці-сапери, допущені до цього виду робіт. При виявленні вибухонебезпечного пристрою:

 • негайно повідомте правоохоронні органи за номером 102 або Службу порятунку “101”;
 • не підходьте до предмету, не торкайтеся і не пересувайте його, не допускайте до знахідки інших людей;
 • припиніть всі види робіт в районі виявлення вибухонебезпечного предмету; - не користуйтеся засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух);
 • дочекайтеся прибуття фахівців, вкажіть місце знахідки та повідомте час її виявлення.

Віталій ПЛЕСАК, начальник ДПРЧ-21 ГУ ДСНС України у Луганській області

П'ятниця, 26 червня 2020 16:30

Шановна молодь Кремінської громади!

Вітаю вас з прекрасним літнім святом юності, краси та енергії – Днем молоді! Молодість - це не лише найщасливіший, але і найвідповідальніший період життя. Адже від вашої наполегливості, освіти та вибору свого особистого шляху залежить майбутнє.

У нашій громаді розумна, талановита, цілеспрямована молодь. Ви сміливо заявляєте про себе у сферах мистецтва, спорту, навчання та професійній діяльності. І це викликає гордість за вас та повагу.

Дорогі юнаки та дівчата, я щиро бажаю вам бути успішними, щасливими, вірити у свої сили та йти до поставленої мети. Міцного здоров’я вам, здійснення планів та задумів. Ви у нас найкращі!

Міський голова                   Юрій Прокопенко

П'ятниця, 26 червня 2020 11:20

Дорогі жителі Кремінської громади!

Щиро вітаю вас з визначним святом нашої держави – Днем Конституції України.

Конституція закріпила правові основи незалежної країни, її територіальну цілісність, прагнення українського народу жити у власній суверенній державі, гарантуючи кожному громадянину загальновизнані права та свободи, визначила ідеали справедливості та рівності. І обов’язок кожного українця – поважати та дотримуватися її законів.

Бажаю усім мешканцям громади міцного здоров’я, родинного тепла і добробуту. Нехай кожен день дарує вам радість життя, а особисті досягнення сприяють зміцненню та розвитку нашої держави.

Міський голова                   Юрій Прокопенко

Вівторок, 23 червня 2020 08:15

Шановні працівники державної служби!


Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня державної служби!

Ви присвятили своє життя важливій справі, яка потребує відповідальності, принциповості, бажання працювати для людей і втілювати позитивні зміни на благо держави та народу.

Тож бажаю вам бути мудрими у своїх вчинках, керуючись принципами професіоналізму, компетентності, чесності та відданості справі. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений родинним теплом, радістю та душевним спокоєм. Міцного здоров’я, наснаги, невичерпної енергії та нових здобутків у виконанні вашого почесного та відповідального обов’язку.

Міський голова                   Ю.О. Прокопенко

Вівторок, 23 червня 2020 08:10

АНОНС!
 Для громад Луганщини проведуть тренiнги з належного врядування та громадської участi

З 29 липня по 30 липня 2020 року в приміщенні Кремінської міської ради, за адресою проспект Дружби, 13, місто Кремінна, Луганська область з 10:00 до 16:00 Луганське регіональне відділення Асоціації міст України (АМУ) за підтримки проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) проведе тренінг "Підвищення обізнаності щодо реформ та процесів врядування на основі громадської участі" для Кремінської міської громади.

Тренінги будуть проведені у співпраці із Луганською обласною військово-цивільною адміністрацією та направлені на підвищення обізнаності громад щодо реформ, громадської участі в процесах прийнятті рішень, ефективності комунікацій та формування команд проектного менеджменту та стратегічного планування в органах місцевого самоврядування. 

Після проведення тренінгів будуть підготовлені рекомендації щодо активізації демократичних процесів управління та залучення громадськості до процесів прийнятті рішень, стратегічного планування та проектного менеджменту, орієнтованого на потреби громадян.

Тренінги націлені на представників ОМС та депутатів, місцевих жителів, студентів, лідерів громад, представників уразливих груп, зокрема ВПО, ветеранів АТО, людей похилого віку, людей з інвалідністю.

Реєстрацію на тренінг можна пройти за посиланням https://forms.gle/ZM3uV9PBPNHuTekq7 

Контактна особа для тренінгової діяльності Бойко Наталія Іванівна, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

*****

Проведення серiї тренінгів «Підвищення обізнаності щодо реформ та процесів врядування на основі громадської участі» стали можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Тренінги організовано ГО «Асоціація міст України» в рамках проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

П'ятниця, 19 червня 2020 08:20
Шановні працівники медицини!
 
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем медичного працівника!
 
Немає нічого дорожчого за життя людини, саме на вас покладається велика відповідальність за це безцінне надбання.
Ви охороняєте здоров’я жителів Кремінської громади, від кожного з вас, від вашої уваги, вашої самовіддачі залежить життя багатьох людей.
 
Висловлюю слова глибокої вдячності всім медичним працівникам і ветеранам медицини за невтомну благородну працю, самопожертву та відданість обраній професії.
 
Бажаю вам і вашим родинам миру, міцного здоров’я, успіхів та благополуччя. Нехай праця завжди приносить радість та задоволення. Щастя вам і добра!
 
Міський голова                     Юрій Прокопенко
Понеділок, 15 червня 2020 14:05
1   вул. Автомобільна 27   пров. Нахімова
2   вул. Автопаркова 28   вул. Нахімова
3   вул. Басейна 29   пров. Набережний
4   вул. Весняна 30   вул. Овражна
5   вул. Волкова 31   пров. Овражний
6   пров. Гастелло 32   вул. Озерна
7   вул. Гайова 33   пров. О. Кошевого
8   пров. Гайовий 34   вул. Паркова
9   вул. Горького 35   пл. Паркова
10   вул. Гоголя 36   вул. Піщана
11   вул. Дражевського 37   пров. Польовий
12   пров. Достоєвського 38   вул. Промислова
13   вул. Донецька 39   пров. Промисловий
14   вул. Звьоздна 40   вул. Полярна
15   пров. К. Запорожця 41   пров. Пушкіна
16   вул. Красна 42   вул. Рилєєва
17   вул. Комунальна 43   пров. Садовий
18   вул. Курчатова 44   пров. Сільський
19   пров. Ломоносова І 45   вул. Тиха
20   пров. Ломоносова ІІ 46   пров. Толстого
21   вул. Ломоносова 47   вул. Тополина
22   пров. Л. Чайкіної 48   вул. Ф. Драньова
23   пров. Лиманський 49   вул. Фрунзе
24   вул. Лозова 50   пл. Шахтна
25   пров. Мельникова 51   вул. Шахтна
26   вул. Невського 52   вул. Шахтобудівельників
П'ятниця, 12 червня 2020 11:30
Правління АМУ категорично не підтримує пропоноване Урядом укрупнення районів, оскільки таке рішення знищує результати децентралізаційної реформи, розбудови ОТГ та призведе до вилучення з бюджетів міст і громад значної частини доходів, необхідних для надання життєво-необхідних послуг їх мешканцям.
‼️Процес формування спроможних громад не завершено ні в конституційному, ні в економічному, ні в адміністративному сенсі, і тому неможливо переходити до наступного кроку – формування нового районного поділу.
?АМУ вважає, що спочатку необхідно:
➡️визначити повноваження громад,
➡️ліквідувати представницькі органи місцевого самоврядування на районному рівні,
➡️розподілити повноваження між місцевим самоврядуванням та державною владою,
➡️сформувати достатню фінансову базу задля досягнення головної мети реформи – забезпечення належного рівня добробуту кожного українця незалежно від громади, в якій він проживає.
?11 червня Правління АМУ звернулося до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та керівників політичних фракцій і груп щодо проекту.
Четвер, 11 червня 2020 16:10

11 червня у міській раді відбувся семінар, під час якого було презентовано результати опитування громадян Кремінної з питань прозорості діяльності й відкритості місцевої влади. Опитування організовано консультантами з розробки антикорупційної стратегії від ПРООН в Україні. Підготовчу роботу координували консультант ПРООН Олексій Солдатенко та заступники міського голови, учасники робочої групи з розробки антикорупційної стратегії ОТГ Георгій Дзивульський та Наталя Макогон.

Під час дослідження методом онлайн-анкетування було опитано 436 мешканців м. Кремінна. За соціально-демографічними характеристиками респондентів до анкетування залучились 55,5 % жінок та 44,5 % чоловіків. Із загальної кількості 50,7 % пенсіонери та люди поважного віку, 36,3 % – середнього віку, 13 % - від 18 років до 39 років.

За результатами опитування половина респондентів (58,3%) задоволені станом справ у місті. 53,2 % позитивно ставляться до зворотнього зв’язку ради з громадою. 66,6% задоволені станом інформованості населення місцевою владою через засоби масової інформації: офіційний сайт міської ради (21,8 %), мережа Фейсбук (22,7 %), місцева преса (17,6 %). Треба пам’ятати про інші шляхи отримання інформації - знайомі, друзі, працівники ради, депутати та ін.

Дані дослідження для нас не просто корисні, вони є вже закінченою результативною роботою, яку можна використовувати у подальших планах. Отримані результати дозволять сформулювати конкретні напрямки роботи для антикорупційної стратегії перспективної Кремінської ОТГ.

Під час семінару працівники міської ради проаналізували систему місцевого управління на предмет корупційних ризиків у трьох напрямках:

 • утримання доріг;
 • формування бюджету;
 • призначення керівників комунальних підприємств.

Результати роботи будуть використані у розробці антикорупційної стратегії нашого органу місцевого самоврядування, наявність якої є необхідною для співпраці з інвестиційними Програмами на користь громади.


Loading...

Четвер, 11 червня 2020 13:10

Кремінське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області звертається до керівників підприємств з метою організації заходів щодо забезпечення відповідних умов праці для працівників у період спеки, спрямованих на попередження нещасних випадків на виробництві: з настанням літа підвищується температура повітря, внаслідок чого знижується продуктивність праці та підвищується рівень травматизму.

Згідно із ст. 13 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 № 2694-XII роботодавець повинен забезпечити відповідні умови праці, організувати оптимальний режим праці та відпочинку, запобігти перегріву працівників у спекотні дні.

Відповідно до Санітарних норм мікроклімату виробничих приміщень (ДСН 3.3.6.042-99), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 01.12.1999 № 42, для різних категорій робіт застосовуються певні оптимальні та допустимі показники мікроклімату. Верхньою межею при виконанні робіт на постійних робочих місцях, а саме: там, де працівник проводить більше половини свого робочого часу або не менше двох годин поспіль, є температура + 28ºС.

З метою нормалізації мікроклімату на робочих місцях застосовують комплекси різних засобів і заходів.

Для приміщень зі значною заскленою площею застосовують світловідбиваючі плівки, встановлюють жалюзі.

У виробничих приміщеннях максимально використовують природню вентиляцію, за необхідності встановлюють механічну загальнообмінну вентиляцію або місцеву витяжну вентиляцію.

У замкнених і невеликих за об’ємом приміщеннях влаштовують системи кондиціювання. За наявності джерел тепловипромінювання вживають теплозахисне обладнання. За неможливості забезпечити технічними засобами допустимі гігієнічні нормативи опромінення на робочих місцях використовуються засоби індивідуального захисту - спецодяг, спецвзуття, засоби захисту голови, очей, обличчя, рук.

З метою попередження перегрівання працівників необхідно організувати раціональний режим праці й відпочинку за рахунок тривалості робочого часу та тривалості регламентованих перерв:

- при температурі повітря, що перевищує допустимий рівень, тривалість регламентованих перерв становить не менше 10% робочого часу на кожні 2ºС перевищення;

- при поєднанні температури повітря, що перевищує допустимий рівень, з відносною вологістю, яка перевищує 75%, тривалість регламентованих перерв рекомендується встановлювати не менше 20% робочого часу.

З метою профілактики зневоднення організму рекомендовано своєчасно дбати про дотримання питного режиму. Для оптимального водозабезпечення рекомендується відшкодовувати втрату солей і мікроелементів, що виділяються із організму з потом, за рахунок вживання підсоленої води, мінеральної лужної води, молочно-кислих напоїв (знежирене молоко, молочна сироватка), соків, вітамінізованих напоїв, киснево-білкових коктейлів тощо.

Особливу увагу слід приділити організації виконання робіт із підвищеною небезпекою, а саме: робіт на висоті, робіт у колодязях, шурфах, траншеях, замкнутих просторах, експлуатації машин, механізмів. Провести позапланові інструктажі з дотримання вимог безпечного ведення робіт та надання долікарської допомоги у разі сонячного та теплового удару, запаморочення.

Страховий експерт з охорони праці Кремінського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області Лесик Т.Л.

Вівторок, 09 червня 2020 14:00
Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання, навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.
Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби. Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при температурі води не менше +18, повітря не нижче +24.
 
- Уникайте незнайомих для вас місць, води із швидкою течією, не заходьте у воду напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах;
- купаючись на «дикому пляжі» чи у незнайомому місці – не пірнайте з берега, гірки, дерева;
- купатися краще там, де є рятувальні служби;
- слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді не передбачувана;
- прикріпляйте шпильку, якщо далеко від берега судома зведе руку чи ногу, укол шпилькою допоможе відновити еластичність м’язів;
- утримуйтеся від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків.
 
На рівнинних річках є багато ям і вирів. Вони підступно зустрічаються біля піщаних кос, під берегом, де особливо полюбляють купатися діти.
Якщо човен перевернувся, головне не розгубитися. Зберігайте спокій, до прибуття рятувальників тримайтесь за човен, штовхаючи його до берега. Той, хто добре вміє плавати, у першу чергу повинен допомогти тому, хто не вміє, підтримувати його на плаву. Рятувати треба спочатку одного потопаючого, а потім іншого, допомогти вплав одночасно кільком людям неможливо.
 
Основною причиною загибелі людей на воді є страх. У більшості випадків тонуть люди, котрі вміють плавати, і з самовпевненістю запливають далеко від берега. У випадку судом м’язів треба зануритися у воду і сильно потягти рукою на себе ступню за великий палець.
 
Шановні громадяни! Будьте обережні під час відпочинку на воді, щоб він був для Вас і Ваших дітей безпечним, дотримуйтеся порад рятувальників!
 
За інформацією Кремінського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області
Вівторок, 09 червня 2020 13:05
9 червня у міській раді відбулось засідання постійної громадської комісії з житлових питань.
Учасники комісії розглянули питання щодо постановки на квартирний облік осіб, які потребують поліпшення житлових умов за заявами громадян, в тому числі пільгових категорій. Вирішили питання стосовно зняття однієї особи з квартирного обліку у зв’язку з поліпшенням житлових умов. Здійснили уточнення переліку документів, необхідних для постановки на квартирний облік та затвердили списки громадян, які мають право на отримання житла при виконкомі Кремінської міської ради.
П'ятниця, 05 червня 2020 16:40
5 червня в приміщенні Кремінської міської ради відбулося засідання конкурсної комісії з відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів для проведення аукціону щодо продажу земельної ділянки комунальної власності на конкурентних засадах по лоту «Земельна ділянка комунальної власності Кремінської територіальної громади несільськогосподарського призначення площею 1413 кв.м, кадастровий номер: 4421610100:02:136:0003, яка знаходиться за адресою: м.Кремінна, пл.Кооперативна для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, для продажу у приватну власність на конкурентних засадах».
На конкурс було подано дві пропозиції від юридичних осіб, а саме:
- ТОВ Агентство по нерухомості «Дісконт»
- ЛУГАНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЛЕУСТРОЮ
При відкритті конвертів з пропозиціями та вивченні наданих документів комісією одноголосно була підтримана пропозиція ТОВ Агентство по нерухомості «Дісконт» та вирішено рекомендувати міському голові підписати договір про надання послуги з проведення земельних торгів для проведення аукціону щодо продажу земельної ділянки комунальної власності на конкурентних засадах.
П'ятниця, 22 травня 2020 15:30
Правління Асоціації міст України звернулося до Президента України В.Зеленського щодо припинення безпідставного тиску на місцеве самоврядування та забезпечення спільної роботи центральних органів влади та органів місцевого самоврядування в боротьбі з епідемією коронавірусу та економічною кризою.
 
У зверненні йдеться, що Правління АМУ вважає неприпустимим протистояння центральної влади та місцевого самоврядування.
 
АМУ пропонує надати органам місцевого самоврядування право, у визначених законом та Урядом межах, пом’якшувати умови карантину для громадян та суб’єктів господарювання. Адже саме органи місцевого самоврядування відповідальні перед громадами за ситуацію в муніципалітетах  і повинні мати змогу на місцях приймати рішення в залежності від конкретної ситуації в громаді.
 
Також у Зверненні зазначається, що основним завданням центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування є спільна робота із створення умов для процвітання громад і, як наслідок, держави. Але у 2020 році суттєво зросла кількість порушених кримінальних справ проти представників місцевого самоврядування, обґрунтованість яких викликає величезні питання.
 
В умовах економічної кризи та пандемії коронавірусної хвороби COVID-19, коли місцеве самоврядування забезпечує життєдіяльність міст, селищ та сіл, тиск правоохоронних органів і прокуратури несе пряму загрозу безпеці та життю громадян України, оскільки фактично паралізує роботу муніципалітетів з надання відповідних послуг.
 
АМУ висловлює переконання, що у нинішніх умовах державна влада та місцеве самоврядування мають діяти спільно та злагоджено з метою убезпечення громадян України від поширення коронавірусної хвороби та зниження впливу наслідків економічної кризи на добробут кожного українця.
Асоціація міст України звернулася до Президента як до Гаранта Конституції України щодо припинення безпідставного тиску на місцеве самоврядування та забезпечення спільної роботи центральних органів влади та органів місцевого самоврядування в боротьбі з епідемією коронавірусу та економічною кризою.
П'ятниця, 08 травня 2020 09:00

Дорогі ветерани! Шановні жителі Кремінської громади!

Щиро вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення й 75-ою річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ці свята символізують духовну стійкість та нескореність українського народу, викликають у кожного почуття безмежної гордості за наш народ, світлу радість та гіркий сум водночас.

Ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю.

Дякую Вам, дорогі ветерани, дякую усім, хто ціною неймовірних зусиль захистив свободу і незалежність нашої країни.

Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, довголіття, добробуту, бадьорості духу і благополуччя.

Нехай на нашій землі знову запанують мир та спокій. Зі святом!

Міський голова                                          Ю.О. Прокопенко