Вибір шрифту Arial Times New Roman
Інтервал між символами (кернінг): Стандартний Середній Великий
15 січня відбулася зустріч за участю заступниці міського голови Наталі Макогон та представників Регіонального Східноєвропейського центру моніторингу пожеж.
Було обговорено шляхи удосконалення системи охорони лісів від пожеж населених пунктів Кремінської міської територіальної громади.
За підсумками зустрічі вирішено розробити перший план з протипожежного захисту для кожного населеного пункту громади, в якому будуть визначені першочергові заходи, потреби, рекомендації захисту майна та здоров’я мешканців.
Також з метою удосконалення системи охорони лісів від пожеж вирішено провести анкетування серед населення. Заповнити анкету можна до 31 січня, перейшовши за посиланням: Анкета.
Не будьте байдужими! Долучайтесь до анкетування!
Прокурорами Кремінського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях за фактами шахрайств з використанням електронно обчислювальної техніки, а саме: з банківськими картками, шахрайства з анансовими платежами (предоплатою), шахрайства з онлайн-покупками, з підробкою платіжних квитанцій та інші види шахрайств.
Станом на початок 2020 року у 254 кримінальних провадженнях прокурори Кремінського відділу місцевої прокуратури здійснювали процесуальне керівництво. З яких у 5 кримінальних провадженнях спрямовано до суду обвинувальні акти. У 32 кримінальних провадженнях прийнято рішення про закриття. За підслідністю передано 11 кримінальних проваджень, на залишку перебуває 206 кримінальних проваджень зазначеної категорії.
Під час досудового розслідування вказаних кримінальних правопорушень у більшості випадків з’ясовується, що особа злочинець діє на непідконтрольній території України, або використовує платіжні системи, системи переказу грошей країни агресора, що ускладнює встановлення її місцезнаходження та притягнення до кримінальної відповідальності.
Аналітичним дослідженням встановлено, що більша частина кримінальних правопорушень (шахрайств) пов’язана з так званим телефонним шахрайством – це вид шахрайства, коли шахрай телефонує і переконує жертву повідомити особисту, фінансову чи конфіденційну інформацію або переказати гроші, при цьому використовують психологічні прийоми умовлянь.
Шахраї діють за наступною схемою: представляються працівником банку, працівником пенсійного фонду, працівником поліції, комунальних служб, мобільного оператора, тощо. Що потрібно шахраю: реквізити платіжної картки, паролі, коди банків та мобільних операторів, кодові слова, зняти ліміти з картки жертви, або переконати жертву здійснити переказ коштів на свою користь. Необхідно припинити негайно розмову, якщо у Вас почали запитувати: термін дії картки, тризначний номер на звороті картки, паролі, коди банків та мобільних операторів; обіцяють легкі гроші (несподіваний виграш); керують в телефонній розмові вашими діями (направляють до терміналу чи банкомату); просять сфотографувати та переслати/надати фото платіжної картки; лякають, що ваша картка заблокована, а злочинці зламали рахунок; просять перейти за посиланням та зазначити всі персональні дані та реквізити платіжної картки. Якщо, випадково повідомили шахраю реквізити картки та паролі,- негайно заблокуйте картку (телефонуйте на гарячу лінію банку, вказану на звороті картки або через інтернет-банкінг), зверніться до Кіберполіції онлайн (за посиланням ticket.cyberpolice.gov.ua), або до правоохоронних органів.
З огляду на вищевикладене, Кремінський відділ Сєвєродонецької місцевої прокуратури закликає громадян бути особливо уважними, пильними та не повідомляти номерів банківських карток та інших відомостей, якими володіє лише клієнт, у телефонному режимі.
Прокурор Кремінського відділу місцевої прокуратури О. Юшко
Шановні жителі та гості Кремінської громади!
Щиро вітаю вас зі світлими Новорічними та Різдвяними святами. Новорічні свята завжди були для кожного з нас особливими, сповнені добром, сімейним затишком, вірою у здійснення заповітних бажань.
Нехай 2021 рік принесе до ваших осель радість, оптимізм та благополуччя, надихне на реалізацію нових планів та творчих ідей. А для нашої громади стане роком впевненого розвитку та процвітання. Нехай всі проблеми та негаразди залишаться у році, що минає.
Від себе особисто, від депутатського корпусу міської ради, членів виконавчого комітету та усієї моєї команди бажаю вам та вашим рідним міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку та благополуччя.
Хай у ваших оселях завжди буде мир та злагода. Щасливого Нового року й веселих Різдвяних свят!
Міський голова Володимир СТРУК
Сьогодні, чи не кожен з нас звертається за допомогою до медичних працівників, що працюють на передовій боротьби з коронавірусною інфекцією, але на жаль, самі інфікуються.
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 2020 року № 394, Перелік професійних захворювань, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2000 р. № 1662, доповнено пунктом 4 розділу V «Захворювання, викликані дією біологічних факторів». Медичні та інші працівники, у яких лабораторно підтвердили гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, та які були безпосередньо зайняті в ліквідації епідемії та здійсненні заходів із запобігання поширенню COVID-19 і лікування пацієнтів із захворюванням COVID-19, спричиненим коронавірусом SARS-CoV-2, за певних обставин можуть отримати гостре професійне захворювання.
Запорукою запобігання поширенню інфекційного захворювання COVID-19 серед медичних працівників є дотримання санітарних правил і норм при здійсненні своєї професійної діяльності, постійне проведення профілактичних заходів, спрямованих на:
- забезпечення медичних та інших працівників засобами індивідуального захисту в залежності від існуючого ступеня ризику інфікування COVID-19 на робочих місцях;
- контроль за використанням медичними та іншими працівниками закладу охорони здоров’я засобів індивідуального захисту;
- своєчасне тестування на COVID-19 медичних та інших працівників закладу з метою виявлення випадків безсимптомного перебігу захворювання;
- регулярне навчання медичних працівників правилам користування засобами індивідуального захисту та демонстрація їх правильного застосування;
- забезпечення облаштування окремо виділених зон очікування для симптоматичних пацієнтів та відповідне розміщення госпіталізованих пацієнтів, що сприятиме адекватному співвідношенню кількості пацієнтів до кількості персоналу;
- забезпечення належної вентиляції медичного закладу у всіх приміщеннях, а також належного їх очищення;
- використання фізичних бар’єрів для зменшення ризику інфікування і передавання SARS-CoV-2 (наприклад, скляних або пластикових вікон) в приймальних відділеннях закладів охорони здоров’я, реєстратурі амбулаторно-поліклінічного закладу.
Слід пам’ятати, що кожен працівник медичного закладу повинен дотримуватись основних санітарних правил та норм, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції на робочому місці. Насамперед, це миття рук з милом та оброблення спиртовим антисептиком перед початком роботи, у разі будь-яких контактів із потенційно забрудненими об’єктами. Щоб уникнути підсушування та утворення тріщин шкіри, через які можливе інфікування коронавірусом COVID-19, після користування антисептиком необхідно скористатися кремом для рук.
Не ігнорувати використання засобів індивідуального захисту та правильно ними користуватися (знімати маску, не торкаючись до зовнішньої поверхні, користуватися нею не більше 2 годин та утилізувати лише в закриті ємності). Ці заходи дозволяють уникнути контакту шкіри та слизових оболонок працівника з небажаним вірусом.
У разі можливості розв’язувати виробничі питання дистанційно, краще використовувати засоби електронного зв’язку, обмежити безпосереднє спілкування з колегами.
Одну із найважливіших функцій у профілактиці інфекційних захворювань серед працівників виконує дезінфекція робочої зони, яку слід проводити з використанням дезінфекційних засобів перед початком та в кінці робочого дня.
Найбільш простий та доступний спосіб запобігання поширенню вірусу є проведення вологого прибирання, очищення поверхонь водою та дезінфікуючими засобами, а також ретельне провітрювання приміщень.
Кремінське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області нагадує медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, що постійне дотримання санітарних правил та норм збереже Ваше здоров’я та життя!
Страховий експерт
з охорони праці Кремінського відділення
управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України
у Луганській області Тетяна ЛЕСИК
Управління Державної казначейської служби України у Кремінському районі Луганської області звертає увагу, що, у зв'язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів України та з урахуванням оновленої інформації у Довіднику адміністративно-територіальних одиниць України, Головним управлінням Державної казначейської служби України у Луганській області буде відкрито рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів (далі - рахунки за надходженнями).
Реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, та інших доходів до державного і місцевих бюджетів, які вступають в дію з 01.01.2021 року, опубліковано на офіційних Вебсторінках Державної казначейської служби України та Головного управління Державної казначейської служби України у Луганській області.
Асоціація міст України вітає та підтримує ініціативу Міністра Олексія Чернишова щодо відновлення дії постанови №553 та закликає Уряд якнайскоріше схвалити відповідний проєкт постанови та повернути місцевому самоврядуванню повноваження здійснювати архітектурно-будівельний контроль.
Нагадаємо, Кабінет Міністрів України своїми постановами від 13 березня 2020 року «Про ліквідацію Державної архітектурно-будівельної інспекції та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» №218 та «Про оптимізацію органів державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду» №219 протиправно зупинив дію постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 року №553 «Про затвердження Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю» до початку функціонування нової Державної містобудівної інспекції (ДІМУ). Це паралізувало роботу місцевих органів державного архітектурно-будівельного контролю (територіальні підрозділи ДАБІ та органи місцевого самоврядування, яким надано такі функції). Такими діями Уряд протиправно зупинив виконання місцевими органами державного архітектурно-будівельного контролю Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" і частково згорнув децентралізацію у цій сфері. Також Урядом порушено частину сьому статті 5 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади", яка передбачає безперервність здійснення повноважень та функцій центрального органу виконавчої влади, щодо якого набрав чинності акт Кабінету Міністрів України про його припинення.
11 грудня АМУ взяла участь у засіданні парламентської ТСК щодо відновлення дії постанови №553. 12 листопада відбулася робоча зустріч щодо реформування сфери ДАБК, організована Мінрегіоном. За результатами зустрічі АМУ висловила готовність долучитися до новоутвореної робочої групи, яка розпочне розробку нового законопроєкту щодо реформування державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду. Крім того, у жовтні Асоціація направила лист до Президента з метою привернути увагу гаранта Конституції України до ситуації, яка склалася у сфері державного архітектурно-будівельного контролю.
20 травня 2020 року Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан взяв участь у нараді з питань реформування Державної архітектурно-будівельної інспекції, що проходила під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. А в квітні АМУ зверталася до Міністра розвитку громад та територій України щодо необхідності оперативного вирішення проблемних питань, які склалися на місцевому рівні у сфері містобудування у зв‘язку із проведенням реорганізації ДАБІ.
Від імені Асоціації міст України закликаю Президента України, Голову Верховної Ради України, Голів депутатських фракцій та груп підтримати збереження на постійній основі зарахування до доходів загального фонду бюджетів місцевого самоврядування 13,44 % акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального. Переконаний, що це дозволить не допустити зростання дефіциту місцевих бюджетів та сприятиме забезпеченню фінансової спроможності місцевого самоврядування як здобутку децентралізації.
Шановні колеги!
Щиро вітаю вас з Днем місцевого самоврядування!
Це свято не лише представників органів влади, а й усіх активних громадян, яких об’єднує наполеглива праця на благо розвитку та процвітання нашої громади.
Бажаю вам злагоди й достатку в оселях, щастя, міцного здоров’я, нових здобутків, здійснення життєвих планів та сподівань. Нехай цей святковий день подарує всім гарний настрій!
Міський голова Володимир Струк
Голова Кремінської міської територіальної виборчої комісії відкрив сесію та передав слово секретарю міської ТВК, який оголосив результати виборів міського голови та депутатів міської ради.
Кремінський міський голова Володимир Струк прийняв присягу та звернувся до депутатів:
«Шановні депутати! Вітаю Вас з обранням депутатами Кремінської міської ради VІІІ скликання, бажаю Вам плідної та корисної депутатської діяльності на благо нашої громади по виконанню своїх депутатських повноважень. Сподіваюсь, що ми разом з Вами докладемо всіх зусиль, щоб здолати ті проблеми, які стануть на нашому шляху. Ми повинні зробити все можливе для того, щоб наша громада була самодостатньою та спроможною».
До порядку денного пленарного засідання було внесено 14 питань, які були розглянуті депутатами та прийняті відповідні рішення.
Заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради було затверджено Наталю Макогон та Георгія Дзивульського.
Керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету Кремінської міської ради затверджено Олену Літвін.
Шляхом таємного голосування секретарем міської ради обрано Володимира Бабушкіна.
Запис засідання сесії можна переглянути на ютуб-каналі Кремінської міської ради за посиланням: https://youtu.be/MfOU-Oyt2N8 .
3 грудня - Міжнародний День людей з особливими потребами, який є щорічною подією. Відзначення його – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з обмеженими можливостями, що потребують захисту та підтримки. Особи з інвалідністю – це не просто категорія людей, це окремі життя, окремі трагедії та окремі людські надії на те, що буде добре. Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоровя і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року, не забувати про те, що поруч з нами живуть люди які потребують допомоги і уваги. Звичайно, цей день не можна називати святковим, бо на долю цих людей випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти. І хто допомагає.
Одним із головних завдань Фонду соціального страхування України, визначених законодавством, є турбота про осіб з інвалідністю, зумовленою травмою або професійним захворюванням, отриманими на виробництві.
У Кремінському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області перебуває на обліку 298 осіб з інвалідністю, з них I групи - 2 особи, II групи - 45 осіб, III групи - 251 особа.
За 11 місяців 2020 року відділенням управління відшкодовано шкоди, заподіяної працівникові внаслідок трудового каліцтва та професійного захворювання, на суму понад 29 млн. гривень.
Протягом 11 місяців 2020 року 17 потерпілих, які перебувають на обліку у Кремінському відділенні, за рахунок коштів Фонду забезпечено стаціонарним лікуванням у хірургічному, неврологічному та терапевтичному відділеннях КНП «Кремінська багатопрофільна лікарня Кремінської районної ради» на суму 96,2 тис.грн. Амбулаторним лікуванням забезпечено 7 осіб на суму 26,7 тис.грн. За рахунок коштів Фонду протезно – ортопедичні вироби отримали 8 осіб з інвалідністю на суму 289,4 тис.грн. На постійний сторонній догляд та побутове обслуговування отримують кошти 3 особи з інвалідністю, за 11 місяців 2020 року обсяг витрат склав понад 64,9 тис.грн.
Компенсацію на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів, виданих за рахунок коштів Фонду та на транспортне обслуговування осіб з інвалідністю отримали 3 особи з інвалідністю.
Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю Кремінське відділення управління висловлює найтепліші слова підтримки громадянам, на долю яких випали нелегкі випробування. Бажає їм міцного здоров’я, родинного затишку, життєвого оптимізму, добробуту, щастя та витримки у всіх життєвих випробуваннях.
Головний спеціаліст
медичних та соціальних послуг
Кремінського відділення управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України
у Луганській області Ірина ВИНОГРАДЕНКО.
Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій, яка діє в Україні вже понад 20 років.
Завдяки програмі житлових субсидій малозабезпечені громадяни оплачують не повну вартість житлово-комунальних послуг, а лише частину платежу, яка залежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу. Що менші доходи домогосподарства, то меншою є частка обов’язкової плати за житлово-комунальні послуги. Відповідно до норм Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 ,,Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” (зі змінами) (далі – Положення), житлова субсидія призначається за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги в межах соціальної норми житла, соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами і розміром обов’язкового відсотка платежу, визначеного в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Пунктом 9 Положення передбачено, що призначення житлових субсидій та контроль за їх цільовим використанням здійснюється структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах рад.
Для призначення житлової субсидії особа подає до органу соціального захисту населення заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за встановленими формами. Заява та декларація можуть бути подані органу соціального захисту населення особисто, або надіслані поштою чи в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики.
Відповідно до підпункту 5 пункту 14 Положення, житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо структурними підрозділами з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність простроченої понад три місяці (на дату надання такої інформації підприємствами – надавачами житлово-комунальних послуг) заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, строк позовної давності якої не минув, і загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії.
До суми такої заборгованості за послугу з постачання та розподілу природного газу не включається заборгованість, що нарахована виконавцем комунальної послуги з посиланням на рішення суду щодо норм споживання природного газу побутовими споживачами у разі відсутності лічильників газу та у зв’язку з приведенням об’єму використаного побутовими споживачами природного газу у відповідність до стандартних умов при здійсненні відповідних комерційних розрахунків, а також заборгованість, що виникла у зв’язку з тим, що управитель багатоквартирного будинку, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, виконавець комунальних послуг не уклали договору з АТ ,,Ощадбанк” (його установами) для перерахування сум житлових субсидій у грошовій безготівковій формі.
Разом з тим, за наявності заборгованості житлову субсидію може бути призначено на наступний період за рішенням комісії, утвореної органами місцевого самоврядування, на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства, з урахуванням обставин, що склалися. Таким чином, найбільш вразливі категорії населення забезпечуються державною підтримкою. Крім того, існує механізм реструктуризації заборгованості споживачів з оплати житлово-комунальних послуг на підставі укладеного договору з надавачами цих послуг.
Окрім цього, постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 №247 ,,Про особливості надання житлових субсидій”, передбачено на період карантину додаткові заходи щодо соціального захисту осіб, яких звільнено з роботи у зв’язку з карантином (врахування до їхнього доходу під час призначення житлової субсидії розміру допомоги по безробіттю замість заробітної плати, яку вони отримували за попереднім місцем роботи).
17 вересня Верховна Рада України ухвалила проєкт Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи» №3614 від 09.06.2020 у другому читанні та в цілому як закон.
Законопроєкт №3614, розроблений Асоціацією міст України спільно з групою народних депутатів (З.Андрійовичем, В.Безгіним та ін.), передбачає завершення бюджетної децентралізації, закріплення за бюджетами громад 60% ПДФО та переведення на прямі міжбюджетні відносини новостворених громад вже з 1 січня 2021 року.
Законопроєкт №3614 передбачає внесення змін до Бюджетного кодексу України, якими закладається основа бюджетної системи України відповідно до дворівневої концепції місцевого самоврядування «громада-область», а саме: розмежування доходів і видатків між бюджетами районів та територіальних громад; встановлення доходів і видатків для новоутворених сільських, селищних, міських територіальних громад (бюджетів місцевого самоврядування) в обсягах, які були у міст обласного значення та ОТГ; формування бюджетів районів за рахунок доходів від районної комунальної власності.
Асоціація міст України вітає рішення Верховної Ради України та висловлює вдячність народним депутатам, Міністерству розвитку громад та територій, Міністерству фінансів за підтримку місцевого самоврядування і спрямування зусиль на зміцнення ресурсної бази громад. Прийняття законопроєкту №3614 – це необхідна умова для формування сильних, фінансово спроможних громад та підвищення добробуту кожного жителя громади, незалежно від проживання в селі, селищі чи місті.Також АМУ дякує міжнародним партнерам України, які у спільному листі до Голови Верховної Ради України Д.Разумкова закликали розглянути необхідні для продовження реформи місцевого самоврядування законопроєкти, зокрема, законопроєкт №3614.
Аналітичний центр АМУ
Правління Асоціації міст України звернулося до Президента Володимира Зеленського з ініціативою про зустріч для обговорення питання захисту конституційних прав громад.
У зверненні наголошується на наступному:
Під загрозою опинився початок опалювального сезону. Громадяни можуть залишитися без тепла.
Відбувається вибіркове погодження «зверху» кредитів від міжнародних партнерів, фінансових установ, інвесторів для розвитку громад (оснащення лікарень, дитячих садочків, шкіл, комунальних підприємств, розвиток інфраструктури).
Суттєво зросла кількість порушених кримінальних справ проти представників місцевого самоврядування, відбуваються чисельні перевірки, обшуки правоохоронних органів, що паралізує життєдіяльність громад. Вважаємо, що головним завданням правоохоронних органів сьогодні має бути захист життя, здоров’я, прав, свобод і законних інтересів громадян, охорона громадського порядку і громадської безпеки, а відволікання працівників Служби безпеки України для виконання невластивих їм функцій – перевірки економічної діяльності рад та комунальних підприємств, в країні, де йде війна, фактично несе загрозу ефективному виконанню завдань із захисту державного суверенітету, територіальної цілісності та конституційного ладу України.
З метою забезпечення ефективної співпраці між органами державної влади та органами місцевого самоврядування, збереження основних принципів належного врядування і конституційних прав громадян звертаємося до Президент як до гаранта Конституції України з ініціативою провести зустріч з Правлінням Асоціації міст України.
Посилання на відкритий лист:
http://www.auc.org.ua/novyna/vidkrytyy-lyst-pravlinnya-asociaciyi-mist-ukrayiny-do-prezydenta-ukrayiny-shchodo-zahystu
Увага! Шановні мешканці Кремінської перспективної об’єднаної територіальної громади! Нагадуємо, що розробка Стратегії розвитку Кремінської ОТГ триває. Один із напрямків Стратегії - розбудова громадського простору.
Тож запрошуємо активних та небайдужих долучитися до перевтілення громади. Ми чекаємо на ваші пропозиції щодо розбудови громадського простору в мікрорайонах Кремінної, селищах та селах майбутньої ОТГ.
Розкажіть нам про свої ідеї. Яким та де саме ви бачите новий громадський простір. А може, ви хочете створити простір подібний до проєкту «Бульвар», з дитячими майданчиками, затишними кав’ярнями, місцем для сімейного відпочинку? Тож не зволікайте! До 15 вересня надсилайте свої ідеї на електронну пошту Кремінської міської ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або звертайтеся до каб. №7 та до приймальні міського голови (2 поверх).
Зробимо нашу громаду ще більш комфортною та сучасною!