View settings

Розмір літер:
Кольори сайту
Зображення

Параметри

[ Звичайна версія сайту ]
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ — Кремінська Міська Рада
П'ятниця, 03 квітня 2020 13:44

Шановні жителі Кремінської громади!

Закликаю Вас почути наступне:

Уряд запроваджує більш жорсткі вимоги щодо карантину.

На всій території України до 24 квітня 2020 р. діятиме заборона на:

- перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;
- переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;
- перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;
- відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;
- відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
- проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, релігійних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Запровадження більш жорстких вимог щодо карантину зумовлене щоденним зростанням кількості хворих на COVID-19 в Україні більше, ніж на 10%, та враховуючи рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і досвід міжнародної практики.

Наголошую на вкрай важливій домашній ізоляції, на соціальному дистанціюванні осіб віком старших 60 років!

  • З початку карантину по Луганській області було складено 45 адміністративних протоколів за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбаченихЗаконом України "Про захист населення від інфекційних хвороб", іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами ст.44 КУпАП;
  • Кремінським відділом поліції складено 1 адмінстративний протокол за ст.44 КУпАП:
  • Санкція цієї статті тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
  • на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Вівторок, 31 березня 2020 14:33

До уваги мешканців та мешканок Кремінської перспективної об’єднаної територіальної громади!

Кремінська міська рада разом із представниками сільських рад, що увійдуть до складу об’єднаної територіальної громади (ОТГ), починають розробку СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КРЕМІНСЬКОЇ ПЕРСПЕКТИВНОЇ ОТГ на період до 2027 року.

Інформація за цим напрямком знаходиться у відповідному розділі сайту Кремінської міської ради.

П'ятниця, 20 березня 2020 10:55

Відповідно до рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради від 17 березня 2020 року №54 «Про запобігання поширенню на території Кремінської міської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19» тимчасово призупиняється прийом громадян з особистих питань керівництвом міської ради та спеціалістами апарату виконавчого комітету. Прийом документів, звернень та заяв здійснюється через скриньки для кореспонденції, встановлені у холі першого поверху будівлі міської ради.

Послуги ЦНАП з отримання довідки про склад сім’ї, оформлення паспорта гр. України та для виїзду за кордон надаються після попереднього запису за телефонами: 066-000-22-01, 2-16-43.

До закінчення карантину просимо, по можливості, уникати особистого відвідування міської ради та апарату виконавчого комітету без нагальної потреби. Про відновлення прийому населення буде сповіщено додатково. Бережіть себе та поважайте оточуючих. Дякуємо за розуміння.

 

Телефони для отримання консультацій:

Посада

ПІБ

Телефон

Кремінський міський голова

Прокопенко Юрій Олексійович

2-16-41

Приймальня

2-16-41

Секретар міської ради

Пилипенко Едуард Володимирович

2-10-23

Перший заступник міського голови

Дзивульський Георгій Анатолійович

2-16-44

Заступник міського голови з фінансово-економічних питань

Макогон Наталя Миколаївна

2-33-80

Керуючий справами виконкому

Літвін Олена Юріївна

3-14-81

Головний спеціаліст з юридичних питань

Редя Андрій Геннадійович

3-10-30

Служба діловодства

Чекан Світлана Вікторівна

2-16-40

Відділ житлово-комунального господарства та будівництва

Начальник відділу

Китайгора Ірина Олександрівна

3-10-30

Відділ житлово-комунального господарства та будівництва

2-16-42

Сектор інвестиційної діяльності

Завідувач сектору

Карташов Олександр Миколайович

3-21-55

Землевпорядний відділ

Начальник відділу

Пруденко Оксана Петрівна

3-15-55

Планово – фінансовий відділ

Начальник відділу, головний бухгалтер

Смалько Наталя Миколаївна

3-11-74

Відділ з військового обліку

Начальник відділу

Троцька Тетяна Миколаївна

3-15-82

Центр надання адміністративних послуг

2-16-43

066 000 22 01

Електронна пошта міської ради

krmgоrsovet@gmаil.cоm

 

П'ятниця, 20 березня 2020 10:53

Незважаючи на численні попередження про неминучу відповідальність за вчинення корупційних правопорушень та правопорушень, пов’язаних з корупцією, продовжують мати місце факти порушення антикорупційного законодавства.
Відповідно до ч.2 ст.52 Закону України «Про запобігання корупції», у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (яка складає 105100 грн.), зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство з питань запобігання корупції. Зазначена інформація вноситься до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та оприлюднюється на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.
Нагадуємо, шо за умови неповідомлення або несвоєчасного повідомлення про суттєві зміни в майновому стані особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування настає відповідальність за ч.2 ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Прокурор Кремінського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури                      М. Неманов

П'ятниця, 20 березня 2020 10:52

Кремінським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури спрямовано до Кремінського районного суду Луганської області обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно неодноразово засудженої особи за скоєння таємного викрадення чужого майна (крадіжка), вчиненого повторно, поєднаному з проникненням до іншого приміщення (ч. 3 ст. 185 КК України), а також в носінні, зберіганні та придбанні бойових припасів без передбаченого законом дозволу (ч. 1 ст. 263 КК України).
В ході досудового розслідування встановлено, що мешканець міста Рубіжне Луганської області, будучі раніше неодноразово засудженим за скоєння крадіжок, та стосовно якого в Рубіжанському та Лисичанському міських судах Луганської області розглядаються кримінальні провадження за аналогічні злочини, вчинив нові тяжкі злочини на території Кремінського району, по’вязані з таємним викраденням чужого майна, вчиненого повторно, поєднаному з проникненням до іншого приміщення, а також в придбанні, носінні та зберіганні бойових припасів без передбаченого законом дозволу.
За підозрою у скоєнні злочинів особі обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Довідково:
 - санкцією ч. 3 ст. 185 КК України передбачено покарання у виді від трьох до шести років позбавленням волі;
 - санкцією ч. 1 ст. 263 КК України передбачено покарання у виді від трьох до семи років позбавленням волі.

 

Прокурор Кремінського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури                      Д. Щукін

Вівторок, 17 березня 2020 14:40

Кремінський відділ Сєвєродонецької місцевої прокуратури просить повідомляти громадян про корупцію, привласнення чи розкрадання бюджетних коштів анонімно на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Шановні мешканці міста Кремінна та Кремінського району, якщо комусь стало відомо про корупцію, привласнення чи розкрадання бюджетних коштів в діяльності органів влади чи місцевого самоврядування, або в діяльності інших державних установ, підприємств та організацій, просимо інформувати про це безпосередньо або анонімно на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

З метою застосування превентивних механізмів та заходів щодо викриття корупційних проявів та викриття злочинів пов’язаних з використанням бюджетних коштів, на всіх рівнях, правоохоронні органи надають гарантії небайдужим громадянам, яким відомо про факти проявів корупції або факти привласнення чи розкрадання бюджетних коштів, що такі викривачі будуть захищені, а інформація про них може бути розголошена лише за їх згодою.

1 січня 2020 року набув чинності Закон «Про внесення змін до закону України «Про запобігання корупції», щодо викривачів корупції», вказаним Законом встановлена виплата винагороди викривачу.

Окрім цього, доводимо до відома громадян про те, що відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» особи, які надають допомогу у викритті корупції, або інших злочинів пов’язаних з використанням бюджетних коштів перебувають під захистом держави. Законом передбачено, що повідомлення про корупцію може здійснюватися без зазначення авторства, тобто анонімно. Водночас таке повідомлення підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосуватиметься конкретної особи, міститиме фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Шановні громадяни, не залишайтесь байдужими, давайте разом подолаємо ці негативні явища в нашому суспільстві!

 

Прокурор Кремінського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури                       О. Юшко

Вівторок, 17 березня 2020 09:30

У зв’язку із загрозою поширення коронавірусної інфекції COVID-19 КУ «Трудовий архів» призупиняє особистий прийом громадян.
Для замовлення архівної довідки звертайтеся за телефоном +38-06454-31532.
Документи для отримання довідки просимо надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (після попередньої консультації за телефоном).

П'ятниця, 13 березня 2020 10:05

Шановні землевпорядники!

Щиро вітаю вас з професійним святом.

Ви обрали своєю професією працю на рідній землі. Ви турбуєтесь про її стан та родючість, про її сьогодення та майбутнє. Ваша наполеглива щоденна праця сприяє зміцненню землевпорядної служби, служить запорукою її успішного розвитку.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, гарного весняного настрою, злагоди у родинах, натхнення, плідної праці та нових успіхів у обраній справі. Нехай завжди і в усьому Вас супроводжує удача!

Міський голова       Юрій Прокопенко

П'ятниця, 13 березня 2020 09:00

Шановні працівники житлово-комунального господарства
і побутового обслуговування населення!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята.

Ваша щоденна праця – основа добробуту кремінян. Адже від вашого відповідального виконання своїх службових обов’язків залежить забезпечення комфортних умов життя громадян.

Ми не усвідомлюємо себе без чистих вулиць, не можемо обійтися без доступних та якісних побутових послуг. Ці прості блага – запорука хорошого настрою та гарного самопочуття.

Прийміть у цей святковий день слова вдячності та найкращі побажання міцного здоров’я, добробуту, професійних успіхів і нових трудових здобутків, здійснення всіх життєвих планів, наснаги та благополуччя.

Міський голова       Юрій Прокопенко

П'ятниця, 06 березня 2020 12:00

Чарівні кремінянки!

Мені надзвичайно приємно вітати Вас зі святом весни і краси – з Міжнародним жіночим днем!

Важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювала жінка, адже неможливо уявити собі наше життя без Ваших чарівних посмішок. Ви зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях, залишаючись при цьому берегинями домашнього вогнища та родинних цінностей.

Дякую, що Ви завжди поруч з нами, що своєю повсякденною роботою і громадською діяльністю примножуєте добру славу нашого міста.

Бажаю Вам весни в душі, тепла та затишку в оселі, щастя та любові. Нехай кожен Ваш день буде світлим і по весняному сонячним, а в родині завжди панують мир і злагода.

Зі святом Вас, шановні жінки!

Міський голова         Юрій Прокопенко

Понеділок, 02 березня 2020 08:10

Колоритно, весело та смачно святкували Масляну та проводжали зиму в Кремінній.
На початку святкування міський голова Юрій Прокопенко привітав усіх присутніх, побажав гарного настрою та весело провести час.
Народні гуляння супроводжувалися веселими конкурсами та розвагами як для дорослих, так і для дітлахів. А концертна програма від творчих колективів міста створила атмосферу і колорит справжнього українського свята з усіма його традиціями.
Усі охочі мали можливість скуштувати головні страви Масляної – вареники та млинці від міської ради. Святковий ярмарок тішив різноманіттям смаколиків, сувенірів та виробів ручної роботи.
Завершилось святкування традиційним спаленням опудала Масляної, що символізує позбавлення від усіх негараздів, завершення зими та зустріч весни. 

Понеділок, 24 лютого 2020 10:52

Кремінським районним судом винесено судове рішення стосовно С. за ст. 125 ч.1 КК України. Ця стаття кримінального закону України передбачає відповідальність за умисне легке тілесне ушкодження.

Проте, легкість тілесних ушкоджень не гарантує швидкого та безперешкодного слухання справи в суді.

В ході досудового розслідування та судового розгляду встановлено, що в березні 2019 року у одному з сіл Кремінського району, у нічний час між С. та потерпілим Т. за місцем мешкання останнього  стався словесний конфлікт, в ході якого С. завдав Т. два удари, в результаті - синці у потерпілого, які є тілесними ушкодженнями.

Ніби то й дуже проста життєва ситуація, тим більше що учасники і не заперечували проти обставин вчинення правопорушення, тому після проведення необхідних слідчих дій справу було направлено до суду для розгляду з угодою про примирення.

Проте, тут і почали незрозумілі складнощі - потерпілий неодноразово не з’являвся для участі у засіданнях, що було розцінено судом як відсутність дійсного примирення  між сторонами, тому подальший розгляд обвинувального акта вже відбувався на загальних підставах, однак вже і обвинувачений С. почав ухилятись від явки до суду, в результаті чого був доставлений працівниками поліції примусово.

В кінцевому підсумку було винесено обвинувальний вирок, С. визнано винним та йому призначено покарання у вигляді штафу, але враховуючи неналежне відношення і обвинуваченого і потерпілого до своїх процесуальних та громадянських обов’язків судове рішення, яке мало бути винесено ще у квітні 2019 року, було постановлене лише у січні 2020 року, що безумовно є порушенням розумності строків- одного з загальних засад кримінального провадження.

Вважаю, що про це варто пам’ятати всім громадянам, оскільки належний правопорядок в країні ґрунтується не тільки на успішній роботі правоохоронної та судової системи, а й на відповідному відношенні до реалізації своїх процесуальних прав та обов’язків усіма учасниками кримінального провадження.

          

          Прокурор Кремінського відділу
          Сєвєродонецької місцевої прокуратури                              Ю.Лець

П'ятниця, 21 лютого 2020 10:10

За процесуального керівництва Кремінського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури Луганської області слідчим СВ Кремінського ВП ГУНП в Луганській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно мешканки сел.Красноріченське Кремінського району Луганської області за фактом злісного невиконання обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки.

За матеріалами слідства, у січні 2020 року за місцем мешкання було виявлено труп малолітньої дитини, смерть якої згідно висновку експерта настала від кахексії обумовленої недостатністю годування. За вказаним фактом матері 11 дітей повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ст.166 КК України. Досудове розслідування триває.

Горе-матері загрожує покарання у виді обмеження або позбавлення волі від двох до п’яти років.

Прокурор Кремінського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури                       О. Волнова

Вівторок, 18 лютого 2020 14:01

 З 10 лютого 2020 року інспекторами праці Головного управління Держпраці у Луганській області розпочато проведення інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання області, у яких встановлена невідповідність орієнтовної кількості найманих працівників до Реєстру застрахованих осіб і у яких відсутня позитивна динаміка щодо оформлення трудових відносин.

 Робота проводиться на виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами та на виконання окремого доручення т.в.о. Голови Держпраці Ігоря Дегнери. Під час проведення контрольних заходів перевіряються питання щодо офіційного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

 Станом на 18 лютого інспектори праці Головного управління Держпраці у Луганській області виконали, поставлений Державною службою України з питань праці, план по здійсненню заходів державного контролю майже на 140%.

Головне управління Держпраці у Луганській області

Четвер, 13 лютого 2020 15:00

Кремінський відділ
Сєвєродонецької місцевої прокуратури
інформує

 

До уваги громадян! Інформація щодо особистого прийому заступником прокурора Луганської області Мельничуком Валерієм Івановичем

У четвер, 27 лютого 2020 року з 11:00 до 13:00 у Кремінському відділі Сєвєродонецької місцевої прокуратури проведе особистий прийом громадян заступник прокурора Луганської області Мельничук Валерій Іванович.

Для вирішення питань, пов’язаних з порядком здійснення прийому, та для попередньої реєстрації необхідно звертатися з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00 особисто або за телефоном: (06454) 3-11-81.

Прийом здійснюватиметься у приміщенні Кремінського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури за адресою: м. Кремінна, вул. Центральна, 10.

Четвер, 13 лютого 2020 08:15

Учасники тренінгу «Використання інструментів виявлення проблем і потреб мешканців громади», який нещодавно відбувся у місті Святогірськ, застосували отримані знання з проведення опитувань, анкетування та інтерв’ю з різними групами мешканців громади на практиці.

12 лютого в рамках Програми «Демократичне врядування у Східній Україні» відбулося засідання фокус-групи за участі представників районної, міської рад та активістів. На засіданні було розроблено анкету з оцінювання проблем і потреб мешканців Кремінської громади зі створення безпечних умов проживання в громаді та вирішено провести анкетування населення до 28 лютого поточного року.

Небайдужим та активним мешканцям громади пропонуємо взяти учать у опитуванні, заповнивши анкету за посиланням: https://forms.gle/JuHd19KEBwsWFG8b8

Ваша думка для нас дуже важлива. Долучайтеся!

П'ятниця, 07 лютого 2020 15:35

 

Закон України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон) дає можливість кожному громадянину, незалежно від того, стосується його ця інформація чи не стосується, отримати будь-яку публічну інформацію відносно рішень, які приймають органи влади.

Таким чином у журналістів, у громадських діячів, що представляють суспільство, у громадян, які активно відносяться до своєї громадянської ролі, є дієвий інструмент для отримання від посадових осіб інформацію з публічним доступом. Саме така відкритість і повинна попереджати прояви корупційних правопорушень.

Зазначений Закон дає можливість фізичним, юридичним особам та об'єднанням громадян без статусу юридичної особи запросити у будь-якому державному та місцевому органі влади практично будь-які документи, які відображають важливі рішення, окрім тих, що відносяться до інформації з обмеженим доступом.

Кожен за бажанням може не лише бути присутнім на відкритих засідання місцевих рад, а й витребувати від місцевих адміністрацій копії документів. Дати засідань оприлюднюються на інформаційних стендах, у приміщеннях місцевих рад.

Відповідний Закон значно розширює можливості отримати інформацію, що становить суспільний інтерес. Законом гарантується право на її отримання через інформаційні запити, у тому числі за допомогою електронної пошти, факсу чи усно, упродовж 5 діб, причому не тільки від органів влади, а і від юридичних осіб, що фінансуються з державного чи місцевого бюджетів, а також від приватних компаній-монополістів. Крім того, встановлюється зобов’язання суб’єктів владних повноважень оприлюднювати суспільно важливу інформацію, забезпечувати доступ до своїх колегіальних засідань. Така інформаційна свобода дає можливість суспільству не лише захищати свої законні інтереси, а й брати активну участь в управлінні державними справами.

За попередній рік до Кремінського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури для отримання інформації з публічним доступом в порядку Закону України «Про доступ до публічної інформації» громадяни не звертались.

У разі виявлення порушень законодавства у сфері доступу до публічної інформації, в порядку інформування повідомляйте Кремінський відділ Сєвєродонецької місцевої прокуратури – 3-11-81 з 09-00 до 18-00 годин (понеділок, вівторок, середа, четвер), та з 09-00 до 17-00 годин (п’ятниця), перерва з 13-00 до 14-00 годин.

 

Прокурор відділу                                  В. Погодін

Середа, 05 лютого 2020 14:10

03.02.2020 у Кремінському відділі Сєвєродонецької місцевої прокуратури за участю керівників правоохоронних органів, які обслуговують територію Кремінського району відбулась координаційна нарада з порядком денним «Про стан протидії злочинності та корупції на території Кремінського району за підсумками 2019 року».

На нараду були запрошені керівники органів державної влади, місцевого самоврядування.

Обговоривши результати роботи правоохоронних органів упродовж 2019 року нарада відзначила, що вжиті скоординовані заходи в цілому сприяли покращенню стану законності і правопорядку в районі, проте окремі питання потребують додаткової уваги та вжиття узгоджених заходів протягом поточного періоду 2020 року.

Завдяки вжитим спільним заходам, у тому числі координаційного характеру, відбулися позитивні зрушення в організації роботи щодо профілактики і протидії злочинності.

Вдалося закріпити тенденцію до зменшення кількості облікованих злочинів. Позитивним є значне зменшення кількості тяжких злочинів та злочинів середньої тяжкості. Разом з цим, злочинів невеликої тяжкості скоєно дещо більше.
Досягнуто зменшення кількості злочинів проти власності, відсутні вимагання, зменшилась кількість грабежів та шахрайств, не допущено зростання кількості скоєних розбоїв.
Суттєво зменшилась кількість облікованих злочинів проти громадського порядку та моральності, у першу чергу за рахунок зменшення хуліганства.
Відсутні випадки вчинення злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканності особи.
Дещо знижено результативність виявлення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інших злочинів проти здоров’я населення, зокрема фактів їх збуту.
Більш як наполовину зменшилось число злочинів проти безпеки руху та експлуатації транспорту.
Аналогічно рівню попереднього року обліковано злочинів у сфері службової діяльності та професійної діяльності.
На третину збільшилась кількість вчинених злочинів проти життя та здоров’я особи, за рахунок вчинення злочинів невеликої та середньої тяжкості.
Наполовину зменшилася кількість злочинів вчинених у групі осіб та у стані алкогольного сп’яніння, та третину фактів скоєння рецидивних злочинів, скоєних неповнолітніми.
Досягнуто вищий за середньообласний рівень розкриття кримінальних правопорушень, у тому числі і минулих років.
Активізовано роботу щодо стану досудового розслідування та розкриття окремих категорій кримінальних правопорушень.
Проте додаткової уваги потребує організація досудового розслідування кримінальних правопорушень про злочини невеликої та середньої тяжкості, розпочатих після 16.03.2018.
Відсутні факти направлення до суду обвинувальних актів за фактами порубки лісу та у земельній сфері.

Попри значний залишок кримінальних проваджень про злочини у бюджетній сфері у слідчому підрозділі поліції, до суду обвинувальні акти цієї категорії не направлялись.

Хоча рівень розшуку злочинців і є вищим за середньообласний, проте розшук безвісно зниклих осіб перебуває на низькому рівні, а кількість таких осіб щороку зростає.

Недостатніми є результати діяльності оперативних підрозділів правоохоронних органів із здійснення оперативно-розшукової діяльності злочинів у сфері службової діяльності, розпорядження бюджетними коштами, зокрема при здійсненні закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти, ремонту доріг, документування фактів одержання неправомірної вигоди посадовими особами.

З метою підвищення ефективності боротьби зі злочинністю та узгодження діяльності правоохоронних органів нарадою затверджені спільні організаційно-практичні заходи на наступний період.

 

Начальник Кремінського відділу
Сєвєродонецької місцевої прокуратури                         Є.О. Сукач

Вівторок, 04 лютого 2020 08:10

Щорічно 22 березня відзначається Всесвітній день води. У 2020 році він буде проходити під гаслом «Вода та зміни клімату - прискорення дій». У цей день у всіх країнах світу акцентується увага на дбайливому ставленні до водних ресурсів, адже більше мільярда людей на планеті використовують неякісну воду.
Більшість українців споживають воду з поверхневих водних джерел - річок, водосховищ, зокрема з Дніпра забезпечується водою близько 2/3 населення України.
Основними джерелами забруднення поверхневих водних об’єктів є стічні води. Вода з річкової очищується до питної та транспортується до будинків і підприємств, а потім каналізаційні стоки після очистки повертаються знову до річок. Водоканали контролюють якість та склад води на кожному етапі циклу. Застарілість обладнання, щорічне збільшення концентрації забруднюючих речовин спричиняють повернення до річок недостатньо очищених вод. Використання неякісної води впливає як на здоров’я окремих мешканців, так і погіршує екологічний стан цілих регіонів.

З метою привернення уваги мешканців України до проблем, пов’язаних із забрудненням водних ресурсів, виховання екологічно свідомого мислення українців Державне агентство водних ресурсів України звертається до вас з проханням про необхідність шанобливого ставлення до води. Зокрема, вживати заходів щодо її економного використання, користування у побуті безфосфатними миючими засобами та ін.
Спільними зусиллями ми допоможемо громадянам України зрозуміти цінність води як для них самих, так і для майбутніх поколінь.
Хочете жити в країні з чистою водою?

Прості кроки, які може зробити кожен:
- Вчасно закривати кран на кухні чи у ванній кімнаті – берегти десятки літрів чистої води;
- Користуватися пральною та посудомийною машинами при повному завантаженні;
- Не використовувати фосфатні миючі засоби, бо фосфати призводять до загрозливого «цвітіння» водойм;
- Віддавати перевагу душу замість ванної;
- Вимикати воду під час чищення зубів;
- Користуватися унітазом з двома режимами зливу;
- Не засмічувати водойми побутовими відходами;
- Не мити машини на берегах річок та озер.
Ви не тільки зекономите власні кошти, а й подбаєте про майбутнє своїх дітей, які мають право пити чисту воду.
І пам’ятайте, що якісна вода – це основа вашого здоров’я.

Середа, 22 січня 2020 08:20

Шановні креміняни!

День Соборності України

22 січня український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії − День Соборності України, свято об’єднання українських земель в самостійну державу.
Виявивши свою волю жити в єдиній державі, український народ засвідчив духовну та культурну єдність, заявив про себе, як про єдину європейську націю. Міцність держави ґрунтується на наших спільних зусиллях та усвідомленні відповідальності кожного за долю свого народу. Тож нехай наша праця, впевненість та оптимізм служать збереженню духовних цінностей.
Щиро бажаю всім добра і миру, здоров’я і натхнення, добробуту і злагоди, життєвої енергії та благополуччя!

Міський голова                   Юрій Прокопенко

Понеділок, 20 січня 2020 11:35

Відповідно до Конституції України, Закону України «Про звернення громадян» громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

Прокуратура України становить єдину систему, яка в порядку, передбаченому Законом України «Про прокуратуру», здійснює встановлені Конституцією України функції з метою захисту прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства та держави а саме, підтримання державного обвинувачення в суді, представництво інтересів держави в суді у випадках, визначених цим Законом України, нагляд за додержанням законів органами, що провадять оперативно-розшукову діяльність, дізнання, досудове слідство, нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

Протягом 2019 року до Кремінського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури надійшло 50 звернень, з них 21 звернення спрямовано до інших відомств для вирішення, надано 29 роз’яснень на звернення. За категоріями розглянутих звернень: з питань досудового розслідування відділом розглянуто 24 звернення, з інших питань – 5 звернень, з питань участі у кримінальних провадженнях у суді – 11, з питань представництва інтересів держави в суді – 2, на рішення та дії слідчих поліції – 11, на рішення та дії процесуального керівника -1.

До відділу місцевої прокуратури у 2019 році запити на доступ до публічної інформацію не надходили.

Для спрощення процедури звернення громадян та доступу до публічної інформації в Сєвєродонецькій місцевій прокуратурі створено електронну скриньку для отримання електронних звернень - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

У місцевій прокуратурі постійно здійснюється особистий прийом громадян. В доступному та зручному для відвідувачів місці знаходиться стенд з графіком прийому громадян, також надана інформація про прийом громадян керівництвом Генеральної прокуратури України (з зазначенням адреси, днів та часу прийому), апарата прокуратури Луганської області.

Звернення до Кремінського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури можна спрямовувати за адресою: м. Кремінна вул. Центральна, 10, або зателефонувавши за номером (066-674-25-96).

Прокурор Кремінського відділу
Сєвєродонецької місцевої прокуратури
Луганської області                                                   М.О. Неманов