Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

BUS Довідка. Кремінна
Зеленая Кременная. Фотографии природы

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Вівторок, 10 серпня 2021 16:21

Законодавчі зміни щодо гарантійних зобов'язань

Законом України від 1 липня 2021 року № 1603-IX внесено зміни до статті 7 Закону України «Про захист прав споживачів» щодо гарантійних зобов’язань в електронному вигляді.

Так, Статтю 7 зазначеного Закону доповнено частинами десятою - дванадцятою такого змісту:

«10. Суб’єкт господарювання може надавати споживачеві доступ до експлуатаційних документів на технічно складні побутові товари (паспорта або будь-якого іншого документа, що додається до товару) в електронному вигляді на офіційному веб-сайті виробника.
У разі надання гарантійних зобов’язань в електронному вигляді виробник забезпечує можливість реєстрації придбаного товару на офіційному веб-сайті виробника в установленому ним порядку.

11. На прохання споживача реєстрація технічно складних побутових товарів на офіційному веб-сайті виробника та оформлення гарантійних зобов’язань в електронному вигляді здійснюються продавцем під час продажу таких товарів.

На вимогу споживача продавець повинен надати експлуатаційні документи на технічно складні побутові товари (паспорт або будь-який інший документ, що додається до товару) в паперовому вигляді.

12. Порядок гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів визначається Кабінетом Міністрів України».

Зміни набули чинності 25.07.2021. З повним текстом Закону можна ознайомитися на сайті Верховної Ради в розділі «Законодавство» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1603-20#n2.

Read 184 times
Kremins'ka TG