Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

BUS Довідка. Кремінна
Зеленая Кременная. Фотографии природы

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Понеділок, 27 травня 2019 14:22

Базове відстеження, єдиний податок на 2020 рік

Базове відстеження результативності
регуляторного акту - проекту рішення сесії Кремінської міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку на 2020 рік»

         Керуючись ст.269, 271, 272-280, 286, 288 Податкового Кодексу України, п. 34, 35 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада розробила проект регуляторного акту «Про встановлення ставок єдиного податку на 2020 рік».

Проблема полягає у необхідності проведення щорічного перегляду та прийняття нормативного документа, який би встановлював ставки єдиного податку. Існує реальна зацікавленість суб’єктів господарської та підприємницької діяльності в виходу з «тіні» та збільшенню надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Виконавець заходів з відстеження:

Кремінська міська рада.

         Основною метою проекту є прийняття відповідного рішення є виконання вимог ст. 270-274, 281-283, 284, 288, 289 Податкового кодексу України, що дозволить забезпечити відповідність розмірів ставок єдиного податку відповідно до законодавчих вимог та надасть можливість отримання надходжень до бюджету.

Оголошення щодо розробки проекту було розміщено у районній газеті «Кремінщина» від 20.04.2019 року № 31-32, проект рішення опубліковано на інформаційній сторінці Кремінської міської ради у розділі «Регуляторна політика».

Строк виконання заходів з відстеження:

         Базове відстеження з результативності даного регуляторного акту було проведено з 20.04.2019 року по 21.05.2019 року.

         Повторне відстеження результативності даного регуляторного акту здійснюється за три місяці до дня закінчення строку дії регуляторного акту.

Методи одержання результатів відстеження:

Відстеження результативності рішення Кремінської міської ради здійснюється шляхом порівняльного аналізу статистичних даних, наданих Кремінським відділенням Рубіжанської ОДПІ ДФС.

Базове відстеження було розроблено на підставі даних за 2018 рік.

 

Основні показники, які використовуються для визначення результативності:

  1. Розмір надходжень до міського бюджету, пов’язаних з дією акта збільшиться – оціночно становитиме 10500,0 тис. грн.;
  2. Кількість суб’єктів господарювання, на яких поширюватиметься дія запропонованого регуляторного акту: мікро підприємства – 585.
  3. Розмір коштів і час, що витрачається суб’єктами підприємницької діяльності на виконання вимог регулювання – оціночно складає для мікро підприємств в грошовому розмірі витрати - 33,26 грн. разом.
  4. Рівень поінформованості платників податку з основних положень регуляторного акту – високий. Цей рівень забезпечується опублікуванням регуляторного акта на сайті міської ради та ознайомлення з положеннями цього акта всіх суб’єктів підприємницької діяльності та фізичних осіб при зверненні до міської ради, а також шлях публікацій відповідних повідомлень про підготовку та прийняття регуляторних актів в районній газеті «Кремінщина» (кількість підписантів – 1785 осіб – громада міста Кремінна).

 

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Згідно ст. 285 Податкового Кодексу України дане рішення діє один бюджетний період, базовим податковим (звітним) періодом для плати єдиного податку є календарний рік. Строк дії регуляторного акта з 01.01.2020 по 31.12.2020 роки.

Оцінка ступеня досягнення результатів впровадження вищезгаданого рішення міської ради буде здійснена при проведенні повторного відстеження. Повторне відстеження планується здійснити у IІІ кварталі 2020 року, після можливості порівняння показників базового та повторного відстеження.

 

Кремінський міський голова                                                Ю.О. Прокопенко

Read 635 times

Main Menu

Kremins'ka TG