Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
П'ятниця, 10 квітня 2020 10:14

Про встановлення ставок єдиного податку на 2021 рік

Україна
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
КРЕМІНСЬКОГО РАЙОНУ
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
______СЕСІЯ

РІШЕННЯ № проект

 

“___” _________ 2020 року
м. Кремінна

 

Про встановлення ставок
єдиного податку на 20
21 рік

 

Відповідно до статей 10.21, 12.3, 291, 293 п. 293.1 Податкового кодексу України, керуючись пп. 24 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення надходжень до доходної частини міського бюджету, Кремінська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити ставки єдиного податку на території Кремінської міської ради для субєктів господарювання залежно від їх виду:
    1.1. для платників першої групи єдиного податку – 15 відсотків від прожиткового мінімуму, встановленого на 1 січня 2021 року;
    1.2. для платників другої групи єдиного податку - 20 відсотків від мінімальної заробітної палати, встановленої законом на 1 січня 2021 року.
  2. Платники податку, об’єкт оподаткування, база оподаткування, порядок обчислення податку, податковий період, строк та порядок сплати податку, строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку, податкові пільги та їх порядок застосування визначаються Податковим кодексом України.
  3. Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2021 року.
  4. Секретарю Кремінської міської ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та на офіційному сайті Кремінської міської ради.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів.

 

Міський голова                             Ю.О. Прокопенко

Read 674 times

Main Menu

Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG