Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
Понеділок, 13 грудня 2021 08:56

12/8. Про внесення змін до рішення сесії від 23.12.2020 № 2/6 «Про затвердження Стратегії розвитку Кремінської об’єднаної територіальної громади Луганської області до 2027 року»

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДВАНАДЦЯТА
CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«____» ______ 2021 року

Кремінна

№ ____

Про внесення змін до рішення сесії від 23.12.2020 № 2/6
«Про затвердження Стратегії розвитку Кремінської об’єднаної
територіальної громади Луганської області до 2027 року»

 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», до пункту 5 статті 10 Закону України «Про засади державної регіональної політики», Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програми економічного і соціального розвитку України», постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 932 «Про затвердження порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів», з метою забезпечення сталого економічного, соціального та культурного розвитку Кремінської об’єднаної територіальної громади, Кремінська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до додатку 1 рішення сесії Кремінської міської ради від 23.12.2020 № 2/6 «Про затвердження Стратегії розвитку Кремінської об’єднаної територіальної громади Луганської області до 2027 року», що додається, а саме:

1) пункт 2.1.4 Операційної цілі 2.1 «Сприяння розвитку туристичної галузі розділу» Стратегічної цілі 2 «Привітна громада комфортного відпочинку, активного туризму та дозвілля» Плану реалізації Стратегії розвитку Кремінської об’єднаної територіальної громади до 2027 року доповнити підпунктом 2.1.4.11 наступного змісту: «Реконструкція та ремонт нежитлових приміщень за адресою: м. Кремінна, вул. Санаторна»;

2) Операційну ціль 5.1 «Відкрите та ефективне врядування» Стратегічної цілі 5 «Місто сучасного управління та відкритої влади» доповнити пунктом 5.1.3 «Підтримка діалогових процесів» з підпунктами:

5.1.3.1. Створення діалогових робочих груп з метою реалізації мешканцями своїх прав у випадку виникнення конфліктних ситуацій та ін..;
5.1.3.2. Опрацювання/розробка положень (програм), які детально регламентуватимуть процес проведення діалогу.

  1. Структурним підрозділам, комунальним установам та закладам Кремінської міської ради, врахувати внесені зміни до Плану реалізації Стратегії при розробці бюджету, плану соціально-економічного розвитку громади та цільових програм.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, планування бюджету та фінансів.

 

Міський голова                   Володимир СТРУК

Read 236 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG