Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
П'ятниця, 10 грудня 2021 15:16

12/8. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДВАНАДЦЯТА CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«22» грудня 2021 року

Кремінна

№12/ПРОЕКТ

Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою
щодо проведення інвентаризації земельної ділянки громадянину --

 

Розглянувши заяву громадянина -- щодо надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою на земельну ділянку із нерозподілених земельних часток (паїв) колишнього КСП «Краснянське» з послідуючою передачею їх в оренду, керуючись ст.ст. 12, 83, 123, 124 Земельного кодексу України, ст.22 Закону України «Про землеустрій», ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв), ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл громадянину --, який мешкає за адресою: --, на складання технічних документацій із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки із нерозподілених земельних часток (паїв) колишнього КСП «Краснянка» контуру № 1239 приблизною площею 0,7 га, розташованої за межами с. Новокраснянка Кремінської територіальної громади, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з послідуючою передачею її в оренду.
  2. Заявнику оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, технічну документацію із землеустрою, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                     Володимир СТРУК

Read 258 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG