Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
П'ятниця, 10 грудня 2021 14:19

12/8. Про внесення земельної ділянки до переліку ділянок несільсько-господарського призначення, що підлягають продажу в 2022 році

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДВАНАДЦЯТА CECIЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

«22» грудня 2021 року

Кремінна

№12/ПРОЕКТ

Про внесення земельної ділянки до переліку ділянок несільсько-
господарського призначення, що підлягають продажу в 2022 році

 

З метою виконання заходів, спрямованих на поповнення бюджету міської ради, а також забезпечення виконання зобов'язань міської ради щодо нормалізації екологічної обстановки в населених пунктах міської ради, розглянувши громадянина --- про викуп земельної ділянки, що перебуває в оренді, керуючись ст. 128 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кремінська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу в 2022році, а саме:
    - земельну ділянку загальною площею 0,0127 га, кадастровий номер 4421610100:02:138:5302, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі - аптеки, яка розташована за адресою: м. Кремінна, пл. Кооперативна, 38.

  2. Апарату Кремінської міської ради провести роботи згідно ст.128 Земельного кодексу України щодо укладення з землекористувачами землі договору авансового внеску в розмірі до 20% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а також визначення вартості ділянки на підставі експертної грошової оцінки.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування, архітектури, благоустрою, будівництва та екології.

 

Міський голова                     Володимир СТРУК

Read 247 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG