Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

BUS Довідка. Кремінна
Зеленая Кременная. Фотографии природы

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Середа, 18 вересня 2019 16:21

Протокол №51 від 18.09.2019 (50 сесія)

Україна
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА РАДА
СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПРОТОКОЛ № 51
засідання постійної депутатської комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології

м. Кремінна                                                                                                      „18” вересня 2019р.
                                                                                                                         10.00, акт. зал

 

На засіданні присутні 5 членів комісії: Осєннов О.М., Фещенко О.В., Наумчук Ю.М, Лопата Б.А., Попов В.Г.

Відсутній 0 членів комісії.

Засідання комісії є правомочним.

Запрошені: секретар міської ради Пилипенко Е.В., начальник землевпорядного відділу Пруденко О.П.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

Розгляд профільних та інших питань, які виносяться на 50 сесію міської ради.

Інформація: начальника землевпорядного відділу Пруденко О.П.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» громадянину Бордюгову Г.Ю. (сіножаті).

 

СЛУХАЛИ:                                                                                                                                          

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Бордюгова Г.Ю., власника сертифікату на право на земельну частку (пай), як спадкоємця Кобець Марії Павлівни відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 330, виданого 21.08.2019 року, щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та пропозицію надати дозвіл громадянину Бордюгову Геннадію Юрійовичу, власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» серії ЛГ № 006868, на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1441 площею 2,0209 га сіножаті, яка розташована за межами населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з послідуючою передачею її у власність. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» громадянину Бордюгову Г.Ю. (сіножаті)».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1385 (сіножаті) громадянам Вережану Р.В. та Вережану В.В.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Вережана Р.В. діючого від свого імені та від імені Вережана В.В. за довіреністю зареєстрованою в реєстрі за № 675 виданої 24.04.2019 року, технічну документацію із землеустрою, виконану на підставі рішення 46 сесії міської ради 7 скликання від 05.06.2019 року № 46/14 та пропозицію затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка надана для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується у Кремінській міській раді Кремінського району Луганської області, а також передати у спільну сумісну власність громадянам Вережану Роману В’ячеславовичу та Вережану Вадиму В’ячеславовичу, власникам сертифікату на земельну частку (пай) земель колишнього КСП «Діброва» серії ЛГ № 006749, земельну ділянку № 1385 (сіножаті) площею 2,0563 га, розташовану за межами населених пунктів, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва . І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1385 (сіножаті) громадянам Вережану Р.В. та Вережану В.В.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення громадянці Гайворонській Т.Д.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Гайворонської Т.Д. про надання дозволу на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності та пропозицію надати дозвіл громадянці Гайворонській Тетяні Дмитрівні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови вільної від забудови, яка розташована по вул. Сіточна1, 34, м. Кремінна, орієнтовною площею до 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з послідуючою передачею її в приватну власність. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення громадянці Гайворонській Т.Д.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд громадянину Гайворонському О.В.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Гайворонського О.В. про надання дозволу на відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності та пропозицію надати дозвіл громадянину Гайворонському Олегу Володимировичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови вільної від забудови, яка розташована по вул. Сіточна1, 10, м. Кремінна, орієнтовною площею до 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з послідуючою передачею її в приватну власність. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд громадянину Гайворонському О.В.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про затвердження Детального плану території земельної ділянки за адресою: Кремінський район, с-ще Житлівка, пров. Шкільний.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила, що з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування пропонується затвердити Детальний план території земельної ділянки розташованої за адресою: Кремінський район, с-ще Житлівка, пров. Шкільний, кадастровий номер: 4421610101:01:023:0003, площею 0,12 га., для розміщення автомобільного газозаправного пункту (АГЗП) і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження Детального плану території земельної ділянки за адресою: Кремінський район, с-ще Житлівка, пров. Шкільний».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва громадянці Кіяшко О.В..

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Кіяшко О.В. про надання дозволу на відведення земельної ділянки в оренду для городництва за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності із земель колишнього садівничого товариства Автомобіліст та пропозицію надати дозвіл громадянці Кіяшко Оксані Володимирівні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із вільних земель комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована по вул. Кооперативна, район садиби 12, сел. Житлівка, орієнтовною площею 0,8000 га для городництва з послідуючою передачею її в оренду і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва громадянці Кіяшко О.В.».

Прийнято більшістю голосів.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва громадянці Кольбі І.А.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Кольби І.А. про надання дозволу на відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності та пропозицію надати дозвіл громадянці Кольбі Ірині Анатоліївні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови вільної від забудови, яка розташована по вул. Красна, 147, м. Кремінна, орієнтовною площею до 0,0100 га для індивідуального садівництва з послідуючою передачею її в приватну власність і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва громадянці Кольбі І.А.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки з послідуючою передачею її в приватну власність громадянці Михайленко Л.І.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Михайленко Костянтина Сергійовича діючого від імені Михайленко Лариси Іванівни за довіреністю зареєстрованою в реєстрі за № 1034 виданою 22.11.2016 року щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки яка знаходиться в постійному користуванні відповідно до Державного акту на право постійного користування землею серії ЛГ № 2050000215, з послідуючою передачею її в приватну власність та пропозицію визнати таким, що втратив чинність Державний акт на право постійного користування землею Серії ЛГ № 2050000215 зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право постійного користування землею за № 121 від 17.04.1996 року, а також надати дозвіл громадянці Михайленко Ларисі Іванівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована по вул. Кутузова, 2, м. Кремінна, площею 0,0695 га для ведення особистого селянського господарства з послідуючою передачею її в приватну власність. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки з послідуючою передачею її в приватну власність громадянці Михайленко Л.І.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва громадянці Міненко К.С.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Міненко К.С. про надання дозволу на відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва за рахунок вільної земельної ділянки комунальної власності, довідку КП «Кремінське РБТІ» від 29.07.2019 року № 13 та пропозицію надати дозвіл громадянці Міненко Катерині Степанівні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови вільної від забудови, яка розташована по пров. Озерний, 14, сел. Стара Краснянка, орієнтовною площею 0,0600 га. для індивідуального садівництва з послідуючою передачею її в приватну власність і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва громадянці Міненко К.С.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її в оренду громадянину Подлєгаєву К.М.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Подлєгаєва К.М. щодо передачу в оренду земельної ділянки встановленого розміру відповідно до технічної документації із землеустрою, розробленого на підставі рішення 47 сесії 7 скликання міської ради № 47/23 від 26.06.2019 року та пропозицію затвердити Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки у для будівництва та обслуговування будівлі торгівлі, яка розташована за адресою: м. Кремінна, пров. Дружби, 5а і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її в оренду громадянину Подлєгаєву К.М.

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян і технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), рішення 39 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 31.10.2018 р. № 39/2 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та пропозицію затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, розроблені на підставі рішень органу місцевого самоврядування та передати безоплатно у власність земельні ділянки громадянам за заявами і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність, які знаходяться у користуванні громадян».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяви громадян про надання дозволу міської ради на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян, правовстановлюючі документи, технічний паспорт на жилий будинок, рішення 39 сесії Кремінської міської ради 7 скликання від 31.10.2018 р. № 39/2 «Про затвердження переліку назв вулиць, провулків, площ та проспектів на території Кремінської міської ради» та пропозицію надати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) комунальної власності територіальної громади із земель житлової та громадської забудови, які знаходяться у користуванні громадян за заявами і ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які знаходяться у користуванні громадян».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1432 (сіножаті) громадянину Роменському Ю.М.

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянина Роменського Ю.М., технічну документацію із землеустрою, виконаний на підставі рішення 43 сесії міської ради 7 скликання від 13.03.2019 року № 43/16 та пропозицію затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка надана для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується у Кремінській міській раді Кремінського району Луганської області, а також передати у власність громадянину Роменському Юрію Миколайовичу, власнику сертифікату на земельну частку (пай) земель колишнього КСП «Діброва» серії ЛГ № 006803, земельну ділянку № 1432 (сіножаті) площею 2,0263 га, кадастровий номер: 4421610100:06:001:0382, розташовану за межами населених пунктів, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1432 (сіножаті) громадянину Роменському Ю.М.».

Прийнято одноголосно.

 

 1. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» громадянці Титаренко С.А. (сіножаті).

 

СЛУХАЛИ:

Пруденко О.П., яка оголосила заяву громадянки Титаренко С.А, власника сертифікату на право на земельну частку (пай), як спадкоємиці Семиволос Олександри Григорівни відповідно до Свідоцтва про право на спадщину за законом зареєстрованого в реєстрі за № 296, виданого 12.08.2019 року, щодо надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та пропозицію надати дозвіл громадянці Титаренко Світлані Андріївні, власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» серії ЛГ № 006887, на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) № 1172 площею 2,0263 га сіножаті, яка розташована за межами населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кремінській міській раді, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з послідуючою передачею її у власність. І ознайомила з відповідним проектом рішення.

 

ВИРІШИЛИ:

Погодитися з проектом рішення без змін та доповнень і винести на розгляд сесії проект рішення «Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) по КСП «Діброва» громадянці Титаренко С.А. (сіножаті)».

Прийнято одноголосно.

 

ГОЛОВА КОМІСІЇ                                                         О.М. ОСЄННОВ

 

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ                                                      О.В. ФЕЩЕНКО

Read 593 times

Main Menu

Kremins'ka TG