Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

BUS Довідка. Кремінна
Зеленая Кременная. Фотографии природы

План місцевого економічного розвитку

Асоціація міст України

Середа, 26 травня 2021 15:47

Інформація щодо зміни калькуляцій вартості автопослуг (1 машино-година), що надаються ДП «КРЕМІНСЬКЕ КОМГОСПОДАРСТВО» КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС»

Відповідно ст. 78 Господарського кодексу України, ст. 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", підвищення калькуляцій вартості автопослуг зумовлено рядом факторів, з урахуванням місцевих особливостей надання вищевказаних послуг. Автопослуги які надає ДП «КРЕМІНСЬКЕ КОМГОСПОДАРСТВО» КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» є збитковими (це зумовлює погіршення фінансового стану підприємства, умов господарювання, зростання величини кредиторської заборгованості). Підставою для перегляду тарифів стало підвищення цін на паливо-мастильні матеріали (ПММ), заробітну плату та включення до тарифу ПДВ 20%. Так вартість дизпалива на 1 січня 2019 р. становила 26,75 грн. за 1 літр, а на 1 травня 2021 року вартість дизпалива становить 32,00 грн. за 1 літр, процент підвищення ціни 20%, бензин А-92 на 1січня 2019 р. становила 25,50 грн за 1 літр, а на 1 травня 2021 року вартість бензину А-92 становить 32,00 грн. за 1 літр, процент підвищення ціни 25%. Збільшення законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати із 4723 грн у 2019р. до 6500,00 грн. на 1.05.2021 року, ріст 40%. Збиткова діяльність підприємства зумовлює до зменшення його фінансових ресурсів та може призвести до повної зупинки роботи підприємства. Застаріла технічна база підприємства вимагає проведення значних обсягів ремонтних робіт та капіталовкладень в техніку, що задіяна в виробничому процесі з вивезення ТПВ. Діючий тариф востаннє переглядався у травні 2019 р. і був затверджений рішенням виконкому міської ради від 17.05.2019 № 106. Таким чином, діючі тарифи на автопослуги вже не можуть виконувати свого економічного призначення і повертати підприємству кошти, затрачені на виробництво. В зв’язку з вищезазначеним ДП «КРЕМІНСЬКЕ КОМГОСПОДАРСТВО»КП «КРЕМІННА-КОМУНСЕРВІС» проведено розрахунки вартості калькуляцій на авто послуги.

Згідно п. 2 ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» виконавець здійснює розрахунки економічно обґрунтованих витрат на виробництво житлово-комунальних послуг і подає їх на затвердження органам місцевого самоврядування в установленому законодавством порядку. Згідно п. 3 ст. 31 Закону України « Про житлово-комунальні послуги» та п. 2 ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», органи місцевого самоврядування затверджують тарифи на житлово-комунальні послуги на рівні не нижче економічно обґрунтованих витрат.

Приведення тарифів на автопослуги до економічно обґрунтованих витрат дасть можливість: - надавати своєчасно та якісні послуги споживачам; - своєчасну оплату за придбані енергетичні ресурси, отримані послуги інших підприємств; - налагодити високоякісну роботу та економічну стабільність підприємства; - своєчасно сплачувати податки, збори та обов’язкові платежі до бюджету.

 

Керівник ДП «ККГ» КП «ККС»                    Г.В. Пригеба

 

Виконавець Очеретна В.Л.

Read 55 times
2021 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.