Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Зеленая Кременная. Фотографии природы
Середа, 09 листопада 2022 11:17

2022/140. Про внесення змін до розпорядження начальника ВА «Про затвердження персонального складу посадових осіб відповідальних за діяльність хабу в м. Луцьк»

КРЕМІНСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

08 листопада 2022 року

Кремінна

№01-01/140

Про внесення змін до розпорядження начальника
військової адміністрації від 12.08.2022 № 01-01/69
«Про затвердження персонального складу посадових
осіб відповідальних за діяльність хабу в м. Луцьк»

 З метою дотримання прав, свобод та законних інтересів внутрішньо переміщених осіб, надання допомоги особам, постраждалим від збройної агресії російської федерації та запровадженням на території України воєнного стану, керуючись ст. 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», ст. 11 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» та на підставі розпорядження начальника Кремінської міської військової адміністрації від 03.04.2022 №01-01/01 «Про набуття повноважень»:

зобов’язую:

  1. Внести зміни до Персонального складу посадових осіб відповідальних за діяльність хабу для внутрішньо переміщених осіб Луганської області Кремінської міської військової адміністрації в м. Луцьк, затвердженого п. 1 розпорядження начальника військової адміністрації від 12.08.2022 № 01-01/69 «Про затвердження персонального складу посадових осіб відповідальних за діяльність хабу в м. Луцьк»:

1.1. виключити зі складу Персонального складу посадових осіб відповідальних за діяльність хабу для внутрішньо переміщених осіб Луганської області Кремінської міської військової адміністрації в м. Луцьк Карташова О.М. – начальника відділу інвестиційної діяльності;

1.2. включити до Персонального складу посадових осіб відповідальних за діяльність хабу для внутрішньо переміщених осіб Луганської області Кремінської міської військової адміністрації в м. Луцьк Царицанську Н.М. – адміністратора відділу адміністративних послуг Управління «Центр надання адміністративних послуг» Кремінської міської військової адміністрації, консультації з загальних питань.

  1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Начальник міської військової адміністрації                                     Олександр ДУНЕЦЬ

Read 118 times
Kremins'ka TG
NY Kremins'ka TG