Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

BUS Довідка. Кремінна
Зеленая Кременная. Фотографии природы

План місцевого економічного розвитку

Асоціація міст України

Середа, 09 вересня 2020 09:15

Раніше судимого чоловіка притягнуто до кримінальної відповідальності за вчинення ряду крадіжок та спробу відкупитись від відповідальності за їх вчинення

Кремінським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури здійснювалось процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальних провадженнях за фактами повторного вчинення крадіжок з проникненням до магазинів (ч. 3 ст. 185 КК України), а також за фактом пропозиції та надання неправомірної вигоди службовій особі Кремінського ВП ГУНП в Луганській області (ч.1 ст. 369 КК України).

Встановлено, що неодноразово засуджений мешканець Кремінського району, після звільнення з місць позбавлення волі у зв’язку з відбуттям строку покарання, протягом доби, вночі, за допомогою цегли розбив скло вікна магазину, розташованого в с. Нова Астрахань Кремінського району, звідки викрав грошові кошти та речі.
В подальшому, протягом місяця, аналогічні злочини скоїв в с. Боровеньки та с. Голубівка Кремінського району.

Усвідомивши загрозу доведення його винуватості, за наслідками розслідування вищевказаних крадіжок, останній запропонував та надав службовій особі Кремінського ВП ГУНП в Луганській області, неправомірну вигоду в сумі 500 доларів США за непритягнення до кримінальної відповідальності, однак був викритий та задокументований у відповідності до чинного законодавства.

Наразі обвинувальні акти у кримінальних провадженнях, затверджені прокурорами відділу та спрямовані до суду для розгляду.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 185 КК України передбачає покарання у вигляді до 6 років позбавлення волі; санкція ч. 1 ст. 369 КК України передбачає покарання у вигляді до 4 років позбавлення волі.

(За матеріалами Кремінського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури)

Прокурор Кремінського відділу
Сєвєродонецької місцевої прокуратури                  І. Барабашев

Read 2272 times
2021 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.