accordion menu jquery

Фейсбук-сторінка Кремінської міської ради

Зеленая Кременная. Фотографии природы

План місцевого економічного розвитку

Асоціація міст України

Вівторок, 23 червня 2020 08:10

Тренiнги з належного врядування та громадської участi для Кремінської громади

АНОНС!
 Для громад Луганщини проведуть тренiнги з належного врядування та громадської участi

З 29 липня по 30 липня 2020 року в приміщенні Кремінської міської ради, за адресою проспект Дружби, 13, місто Кремінна, Луганська область з 10:00 до 16:00 Луганське регіональне відділення Асоціації міст України (АМУ) за підтримки проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) проведе тренінг "Підвищення обізнаності щодо реформ та процесів врядування на основі громадської участі" для Кремінської міської громади.

Тренінги будуть проведені у співпраці із Луганською обласною військово-цивільною адміністрацією та направлені на підвищення обізнаності громад щодо реформ, громадської участі в процесах прийнятті рішень, ефективності комунікацій та формування команд проектного менеджменту та стратегічного планування в органах місцевого самоврядування. 

Після проведення тренінгів будуть підготовлені рекомендації щодо активізації демократичних процесів управління та залучення громадськості до процесів прийнятті рішень, стратегічного планування та проектного менеджменту, орієнтованого на потреби громадян.

Тренінги націлені на представників ОМС та депутатів, місцевих жителів, студентів, лідерів громад, представників уразливих груп, зокрема ВПО, ветеранів АТО, людей похилого віку, людей з інвалідністю.

Реєстрацію на тренінг можна пройти за посиланням https://forms.gle/ZM3uV9PBPNHuTekq7 

Контактна особа для тренінгової діяльності Бойко Наталія Іванівна, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

*****

Проведення серiї тренінгів «Підвищення обізнаності щодо реформ та процесів врядування на основі громадської участі» стали можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Тренінги організовано ГО «Асоціація міст України» в рамках проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Read 2981 times
2020 Кремінська міська рада

Please publish modules in offcanvas position.